Dzisiaj jest 24 paź 2024, 21:19



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 01 wrz 2013, 21:02 
*

Rejestracja: 10 lip 2013, 21:05
Posty: 175
Pojazd: Piaggio Nrg Mc2 LC
Witam zakladalem juz nie jeden temat o tym i nadal sie nie zdecydowalem wiec zakladam kolejny. Skuter to Piaggio nrg mc2 z 99 r wersja lc. Szukam do niego wydechu lecz nie wiem jaki wybrac.Wiem ze duzo osob poleci mi leovince zx ale nigdzie nie moge go znalezc do dobrym stanie ( nowego nie kupie ). Skuter to seria oprocz wariatora top racing reszta seria. Stage 6 pro replica dobry ale trudny do wyregulowania a ja jestem w tym zielony. Leovince zx podobno bardzo dobry wydech ale nikt nie sprzedaje do p/g. technigas nex-r dobry ale bardziej polecaja zx'a. Laser x-pro starsza wersja byla lepsza od yaśka R a ta nowa jest slabsza lecz nie wiem do jakiego stopnia tzn. do jakiego wydechu jest porownywana.leo tt podobno kicha ( niewiele lepszy od serii ). Wydechy mozecie takze inne podac. Cylindra nie bede zmienial wiec zostaje seryjna 50 tka.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 02 wrz 2013, 6:57 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 mar 2013, 18:54
Posty: 586
Lokalizacja: trzebicz
Pojazd: TGB 303RS
http://tablica.pl/oferta/wydech-tecniga ... fe7f0ce619
ten jest dobry i ładny:D
ale jak znajdziesz zx to bierz zx bo lepszy




_________________

:D TGB swap by Lisek wbijać!!! :D
http://forum.mieloch.pl/post2404982.html#p2404982




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 05 wrz 2013, 19:50 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 maja 2012, 6:53
Posty: 119
Lokalizacja: Małopolska
Pojazd:
Stage6 Pro Replica mam go z wariatorem S6 Sport Pro. Wg. mnie ta trudna regulacja to zwykła plotka, ale nie będę się na jej temat wypowiadał bo ja poszedłem łatwiejszą drogą. Gdy go zakupiłem i założyłem to v max wynosił epickie 30km/h!! Potem kupiłem wario, do tego czerwone sprężynki i chodzi elegancko ;) V-max wzrósł o około 15km/h i kapitanie poprawiło się przyspieszenie. Serdecznie polecam, ale to jest tylko moja subiektywna opinia. Jak chcesz coś jeszcze wiedzieć to pytaj :)




_________________

astek23 pisze:
jak skrócić błotnik w aprili sr, jakie nażędzia będą mi potrzevne

manieqqq pisze:
klucz 69 koniecznie oczkowy piła spalinowa i oczywiście młotek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy