Dzisiaj jest 17 paź 2024, 23:10



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 30 maja 2014, 12:43 
*

Rejestracja: 30 maja 2014, 12:25
Posty: 2
Pojazd: keeway
Witam. Mam keeway huricane z 2008 roku. Zdjęte blokady, założony jakiś chiński cylinder 65cc i jakiś chiński ala sportowy tłumik bo standardowy był tak głośny ze nie dało sie jezdzic. Po wlozeniu tych czesci bylo ok na dyszy 70 do czasu az zaczal mi gasnac po 3-4km. Zatrzymywalem sie odpalalem ponownie i jechalem bez zadnej roznicy. Rozebralem go i stwierdzilem ze pasek i przeciwtalerz do wymiany. Teraz nie gasnie ale ma strasznego mula do ok 30-35km. Na zimnym nie ma takiego mula. Watpie by byl to cylinder bo nie wiem czy mam zrobione z 1000 km na nim a mieszanke robie osobiscie. Zastanawiam sie czy przy wiekszej mocy mogly sie skonczyc wykladziny w sprzegle i to go zamula czy tez wystarczy wymienic sprezynki sprzegla na twardsze np czerwone stage6. Jesli ktos wie co moglo sie stac prosze o szybka odpowiedz bo uzytkuje go na codzien a taki mul przys tarcie do ehh.. A i dodam jeszcze ze rusza z niskich obrotow na nagrzanym. Mam malo czasu wiec licze na was.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy