Dzisiaj jest 14 maja 2024, 11:21



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 26 mar 2011, 21:02 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 cze 2010, 21:02
Posty: 8
Lokalizacja: Stalowa Wola
Pojazd:
Witam , chciałbym wam przedstawić swoj nowy motorower "Derbi Senda X-Race" kazdy kto się chociarz troche zna wie co to jest, przesiadam sie na niego ze skuterka peugeot speedfight2

Crossik został zakupiony w miare dobrej cenie 14.03.11 od osoby która sprowadziłą go z francji ,jest on na kołach enduro,bardzo mocny jak na taką pojemnosc.

-! Leo Vince V6 ! ( nie sama końcówka , cały wydech ) koszt ok. 600 zł.
- z tyłu założone nowe kierunki ( białe ) , takie małe strzałki ,bardzo fajnie wygląda , nie ma ich na zdjęciu ale zaniedlugo dodam aktualne

Zawieszenie jest twarde , z przodu najbardziej , przygotowane do terenu - mozna skakać nic sie z nimi nie stanie,w terenie radzi sobie bardzo dobrze , sam sie dopiero ucze jezdzic i już nie ma co porównywać do skuterka ktorym jezdzilem wczesniej ponieważ to ma o wiele wiele lepsze przyspieszenie i troche lepszy v max.
Chodzi jak żyleta :D ,mam nadzieje że pozostanie w takim stanie jakim jest jak najdłużej.


W opisie link do PJ. /Senda_R_X-Race/122965Obrazek
Dodam więcej zdjęć za pare dni , jak narazie szaleje w lasach i nie mam czasu xD ale obiecuje ze dodam.


Ostatnio zmieniony 26 mar 2011, 21:08 przez saymon19966, łącznie zmieniany 2 razy

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 26 mar 2011, 21:02 
Zbanowany

Rejestracja: 01 cze 2010, 17:21
Posty: 18
Pojazd:
Wklej foty na forumka :) Będzie tuning ??




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 26 mar 2011, 21:09 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 cze 2010, 21:02
Posty: 8
Lokalizacja: Stalowa Wola
Pojazd:
na twoje życzenie je tutaj dodałem , nie mam więcej jak narazie , to jest z ogłoszenia czyli w stanie jakim go kupilem a jak narazie zmieniły się tylko kierunki , jesli chodzi o tunning to w poniedzialek wymieniam manetki na Domino , biało niebieskie 49 zł , a coś większego to raczej nie ponieważ musze kupic jakis stroj , juz zamowilem buty alpinestar ;D tech3




_________________

Derbi Senda X-Race 09r. Enduro (LeoVince v6 )
Filmik prezentujący motor i moją jazde w terenie
http://www.youtube.com/watch?v=PXtkWks7d6c komentowac :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 mar 2011, 8:00 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2010, 16:05
Posty: 283
Lokalizacja: Bełk > Orzesze
Pojazd:
saymon19966 pisze:
Zawieszenie jest twarde


Zawieszenie powinno być miekkie do skakania i odpowiednio wyregulowane co by niedobijało ;)




_________________

Aprilia SR'R Factory ;*
Yamaha Aerox R ;)
Kawasaki KXF 250 <3




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 22 kwie 2011, 14:58 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 cze 2010, 21:02
Posty: 8
Lokalizacja: Stalowa Wola
Pojazd:
ciekawe rozumowanie , człowieku , jesli zawieszenie jest miękkie = dobija podczas jakiegos większego wyskoku i nawet podczas normalnej jazdy w terenie , jesli jest twarte , tak jak np. u mnie nie dobija do konca , wbija je do ok polowy a zeby je dobilo trzeba na prawde mocno pier*olnąć . Kolega ma miękkie zawieszenie w cpi sm i w terenie jezdzic sie nie da tak strzela. Gówno sie znasz to nie udzielaj, a zawieszenia zabardzo regulowac sie nie da, bo duzych zmian nie bedzie




_________________

Derbi Senda X-Race 09r. Enduro (LeoVince v6 )
Filmik prezentujący motor i moją jazde w terenie
http://www.youtube.com/watch?v=PXtkWks7d6c komentowac :D


Ostatnio zmieniony 22 kwie 2011, 14:59 przez saymon19966, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 22 kwie 2011, 15:15 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2010, 14:32
Posty: 237
Lokalizacja: z POGO!!
Pojazd:
saymon19966 pisze:
Kolega ma miękkie zawieszenie w cpi sm i w terenie jezdzic sie nie da tak strzela. Gówno sie znasz to nie udzielaj


Z takim podejściem to za długo tu nie zagościsz. Kolega danny180, wyraził swoje zdanie, a Ty za przeproszeniem do niego z pyskiem? Spokojniej!




_________________

Wolę pchać Opla niż jeździć VW... no chyba, że T4<3




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 22 kwie 2011, 20:47 
*

Rejestracja: 02 kwie 2010, 8:24
Posty: 60
Lokalizacja: Ciechanów
Pojazd:
saymon19966 pisze:
Gówno sie znasz to nie udzielaj



14 lat , derbiak od miesiąca a sie znalazł wielki znawca jazdy ednuro :roll: .
Jak spodziewasz się samych komentarzy ,,sweeeciasnie ''itp to sorry ale kolego pomyliłeś forum.
Derbi do lasu w sam raz , jak na pierwszego ,,crossa'' to dobry wybór.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 22 kwie 2011, 21:05 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 21:30
Posty: 409
Lokalizacja: Dobczyce / Kraków
Pojazd:
saymon19966 pisze:
ciekawe rozumowanie , człowieku , jesli zawieszenie jest miękkie = dobija podczas jakiegos większego wyskoku i nawet podczas normalnej jazdy w terenie , jesli jest twarte , tak jak np. u mnie nie dobija do konca , wbija je do ok polowy a zeby je dobilo trzeba na prawde mocno pier*olnąć . Kolega ma miękkie zawieszenie w cpi sm i w terenie jezdzic sie nie da tak strzela. Gówno sie znasz to nie udzielaj, a zawieszenia zabardzo regulowac sie nie da, bo duzych zmian nie bedzie


W takim razie po co zawieszenie ? Lepiej zrobić lagi na sztywno. Twoje lagi nie mają tłumienia dlatego są twarde. Pewnie jest wlany olej pokroju 10W. Do full crosów daje się 0W żeby zawieszenie było miękkie, dobrze tłumiło nierówności. Do tego dochodzi regulacja czego w tych lagach paioli nie ma. Zbadaj temat troszkę.




_________________

http://motoklub.malopolska.pl/ << Zapraszam na forum... MotoKlub Małopolska

Derbi Senda SM
Cagiva SuperCity 125 SM


Ostatnio zmieniony 22 kwie 2011, 21:06 przez Baton, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 22 kwie 2011, 22:07 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2010, 16:05
Posty: 283
Lokalizacja: Bełk > Orzesze
Pojazd:
Pojezdzili byś cie troche na full crosie to sie przekonacie ;D




_________________

Aprilia SR'R Factory ;*
Yamaha Aerox R ;)
Kawasaki KXF 250 <3




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 23 kwie 2011, 2:38 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 cze 2009, 23:05
Posty: 766
Lokalizacja: Wschowa
Pojazd: Raptor R700 i 80 Cab
Jakie masz osiągi na tym Leosiu?




_________________

razor99 pisze:
muszę prowadzić jedną ręką bo już na obie ręce nie mogę

- Bo?
razor99 pisze:
bo jak waliłem to miałem zgiętą rękę w łokciu oraz w nadgarstku


Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 23 kwie 2011, 10:50 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 wrz 2009, 21:01
Posty: 229
Lokalizacja: Kraków
Pojazd: GSX-R k5, Probe II
Ja tylko od siebie dodam, że mam identyczne zawieszenie w gilerce (z przodu lagi Paioli, z tyłu zwykły, nie gazowy amor) i po szybkim przejechaniu nierównej drogi za domem, tudzież przez las, tylna część ciała może boleć. Ten moto jest już dosyć twardy na małych dołkach, a co dopiero na jakimś prawdziwym torze crossowym. Uprzedzam pytania - tak, jeździłem na Kawie KX125 kolegi i wiem, jak się sprawuje zawias w full crossie. Skoro twierdzisz, że moto terenowe powinny mieć twarde zawieszenie, a szosowe miękkie, to dlaczego jest odwrotnie? Dlaczego ścigi/streety/sm'ki mają twardą zawiechę, a crossy/większość enduro/uterenowione turystyki miękką? Pomyłka wszystkich konstruktorów motocykli? Wątpię...

Dobra, a teraz na temat. Sprzęt ładny, zadbany, nie trzeba nic w zasadzie robić. Mimo wszystko nie podoba mi się przednia lampa. IMO ładniejsze są "kocie oczy" derbi, czy czachy polisporta.

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.




_________________

Najtańszy https://modafinil-sklep.com.pl sklep z Modafinilem
Pewne https://tabletki-poronne.com i skuteczne tabletki wczesnoporonne.


Ostatnio zmieniony 23 kwie 2011, 10:50 przez FiRe, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 23 kwie 2011, 16:13 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 cze 2010, 21:02
Posty: 8
Lokalizacja: Stalowa Wola
Pojazd:
no bo patrzcie,przeciez jak sie ma miekkie zawieszenie to sie w terenie wgl jezdzic nie da, jezdzilem na tym cpi sm to caly czas na większych dolkach mi lagi dobijało,u siebie mam twarde i elegancko sie jezdzi bo wbijają sie do polowy czasami bardziej ale z raz mi sie zdarzylo zeby sie dobily do konca,wszyscy mówią że w terenie o wiele lepiej tak , zresztą na swoim doswiadczeniu widze, 2 dni temu pojechalem do sandomierza z kolegą ze swojego miasta stalowej woli , caly czas terenem , jest tam jakies 45 km w jedną strone , po 2 godzinach jazdy stwierdzil że wraca bo nie daje rady,nie spodziewam sie komentarzy sweetasnie itp. xD ,mi tez wiele rzeczy sie w nim nie podoba , np. przednia lampa tak jak ktos wyżej tez napisal ,nie jezdzilem tylko na tym , kolega ma ktma 450 sx 2004 , jezdzilem na nim i tam zawieszenie jest o wiele wiele twardsze i co nie do terenu ?
Mi sie tak idealnie jezdzi chociarz gówno sie znam , kazdy ze znajomych mówi że w terenie lepiej na twardszym niz miekkim bo nie dobija tak bardzo na dolkach tylko normalnie mozna jezdzic. Nie wiem dlaczego jestescie innego zdania , sam sie malo znam , krotko jezdze , ciagle sie ucze, zaniedlugo dodam filmik prezentujący ten motorek co mam , z lasu i wgl /
JawoR pisze:
Jakie masz osiągi na tym Leosiu?


Osiągi są słabe, 80km/h leci , ale moc jest baaardzo duza jak na 50 ccm,zębatki są na przyspieszenie
Na starcie do 75km/h biore yamahe dt 125 na full serii 2003 rok , na kolo tez na luzie wydrzec mozna.Do tej pory na asfalcie scigalem sie z piaggio nrg 70 po dobrym tunningu,motor hispania 50 ccm seria ,yamaha dt125 2003 r., 2x cpi sm 50 seria i zipp vapor 50 xD i ktm sx 450 :D , oprocz ktma 450 co jest wiadome nic nie dalo rady. 8 Maja bd na zawodach w nowej debie , poogladac i w sobote w bojanowie na zlocie, moze sie spotkamy ? :D .




_________________

Derbi Senda X-Race 09r. Enduro (LeoVince v6 )
Filmik prezentujący motor i moją jazde w terenie
http://www.youtube.com/watch?v=PXtkWks7d6c komentowac :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 23 kwie 2011, 16:19 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 21:30
Posty: 409
Lokalizacja: Dobczyce / Kraków
Pojazd:
Dt 125 ma 9s do 100km/h więc w to nie wierzę ;) Z resztą NRG 70 po dobrym tunie też wątpię...




_________________

http://motoklub.malopolska.pl/ << Zapraszam na forum... MotoKlub Małopolska

Derbi Senda SM
Cagiva SuperCity 125 SM




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 23 kwie 2011, 16:47 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 cze 2010, 21:02
Posty: 8
Lokalizacja: Stalowa Wola
Pojazd:
przyjedz na zlot do bojanowa albo do nowej deby 8 maja na otwarcie sezonu , zawody , przekonasz sie :) , bede tam z nimi :D .




_________________

Derbi Senda X-Race 09r. Enduro (LeoVince v6 )
Filmik prezentujący motor i moją jazde w terenie
http://www.youtube.com/watch?v=PXtkWks7d6c komentowac :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 23 kwie 2011, 17:35 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 cze 2009, 23:05
Posty: 766
Lokalizacja: Wschowa
Pojazd: Raptor R700 i 80 Cab
W sumie, to ja się na tym nie znam, ale kurcze, biorąc na logikę, to na teren musi być miękkie zawieszenie. Na ulice twarde, więc ja nie wiem o co wy się kłócicie :D Zresztą mam pod ręką Tor Motocrossowy to wiem :cool:




_________________

razor99 pisze:
muszę prowadzić jedną ręką bo już na obie ręce nie mogę

- Bo?
razor99 pisze:
bo jak waliłem to miałem zgiętą rękę w łokciu oraz w nadgarstku


Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy