Dzisiaj jest 21 maja 2024, 19:30



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Offline
Post: 11 lut 2012, 20:48 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2010, 15:11
Posty: 14
Lokalizacja: Żyrardów
Pojazd:
Siemanko przedstawie wam projekt a raczej historię mojej Derbi którą kupiłem dwa lata temu i od tamtej pory przeszła naprawde wiele zmian :) zresztą zobaczcie sami. Będzie to kopia tekstu a raczej wszystkich kolejnych upów z innego forum a potem będe dodawał upy na bierząco w tym temacie :mrgreen:

Witam. Chciałem wszystkim przedstawić moją Derbi Sende z 2000 roku. Początkowo była to R'ka jednak założyłem temat w dziale SM ponieważ 17 calowe kółka już niedługo się w niej znajdą.

Fotki po kupnie:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kupiłem ją całkowicie seryjną. 100% oryginału. 16k przebiegu. dojeździłem sobie do końca sezonu nabijając 21k km i tak odstawiłem na zimę. Na wiosnę odpaliłem dałem przezroczyste przewody do dozownika i tak śmigałem 1000km. Wpadł do głowy pomysł zeby stuningować sendę. miało być tylko coś przy mechanice minimalnie a skończyło się... zobaczcie sami :D


SETUP/TUNING MECHANICZNY:
- cylinder Metrakit Handmade 70.
- wydech Tecnigas..
- filtr powietrza polini airbox
- gaźnik narazie seria (14) gotowa do zalozenia z wieksza dysza ale wykombinuje 17,5
- sprzęgło stage6 carbon
- wał Top Racing Evolution NG
- łożyska wału SKF 6204 C4
- Nowe uszczelki silnika

Silnik przechodzi remont generalny. Wymienione będą również łożyska nawet w skrzyni biegów. Wystarczy wszystko dobrze poskładać i tego silnika nie trzeba będzie rozbierać już nigdy :D .
Wartość samej mechaniki przekracza już 2 tysiące więc musiałem troche przystopować bo założyłbym 19mm nowa membrane, gasbox zapewne ale to może w przyszłości...

Wszystko zaczęło się od tego jak zerwałem gwint śruby spustowej oleju więc karter do gwintowania.
Silnik trzeba było rozebrać więc podkusiło mnie żeby zrobić z niej praktycznie nówke sztukę. Zamówiłem paczke za prawie 1000pln z mielocha i kupiłem jeszcze wczesniej nie liczac w tym 1000 cylinder z wydechem.

TUNING WIZUALNY:
-Malowanie plastikow ramy wachacza i silnika
-Zamiast seryjnej owiewki (tzw. cyklop) czacha z lampa kocie oczy od sendy (najładniejsze co może być).
-Złota szeroka kierownica
-Manteki Hebo Scooter
-Okleina Stage6 i wiele innych naklejek


Fotki z początków pracy (wyjęcie silnika):

Silnik wyjęty (cylek metrakita mialem troche wcześniej niż resztę części więc już go założyłem):
Obrazek
Wydeszek (będzie polerka :D ).
Obrazek
Troche rozbiórki:
Obrazek

Wyszło na to że będzie pomalowana rama, plastiki u kolegi z jego pomocą, a SILNIK proszkowo ;D
Po piaskowaniu i z malowania ramy:

Rama i wachacz po piaskowaniu:
Obrazek

Silnik po piaskowaniu:
Obrazek
Rama w podkładzie
Obrazek

Rama w kolorze :D
Obrazek

W międzyczasie wpadła paczka:
Obrazek
Obrazek

Teraz zdjęcia z ostatnich dni pracy przy sendzie (kartery odebrane z malowania proszkowego, plastiki w podkładzie, troche składania powolutku.

Obrazek
Tu nadal stare koło ale będzie SM! ;)
Obrazek

Chłodnica na czarny mat:
Obrazek

Engine:
Obrazek

Położona instalacja:
Obrazek

Początek polerki ( bedzie dużo lepiej ;) ):
Obrazek

Ogólnie jest tak (zdj z wczoraj):
Obrazek

Dziś wybieram się po łożyska główki ramy więc wieczorem postaram się wrzucić fotki przodu.
Pomalowane będa może już dziś plastiki bo są w podkładzie więc można kłaść kolor więc fotka też powinna się znaleźć.
Pozdrawiam, piekarek. :)

UP 5 lipca 2011
dłuższy czas nic nie pisałem bo nie miałem dostępu do konta na forum ale dziś mała aktualizacja :D

plastiki w podkładzie (niedługo malowanie i oklejanie)
Obrazek

fotka ze składania silnika:
Obrazek

senda obecnie:
Obrazek

Obrazek

zamknięty silnik (niestety jest pewien problem i do czasu rozwiązania go sendy nie złoże i nie odpale ;/):
Obrazek
aha.. jeśli fotki nie działają to nie wiem co jest grane bo robie wszystko wg. poradnika Huberta jak wrzucać fotki na forum więc powinno każdemu działać

12 lipca 2011

Obrazek
Obrazek
No i plastiki pomalowane, niestety nie wyszło to jak trzeba ponieważ farba sie nie nadawała i jest jak jest... teraz myślę tylko czy malować to jeszcze raz i w sumie kiedy :evil:

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Jeśli pójdzie naprawde dobrze to jeszcze dziś do wieczora silnik będzie odpalony i nagram jakiś filmik może.. do weekendu postaram się ogranąć ją do jazdy. oceniać ;D

29 lipca 2011

up!

to ostatnie dosyć aktualne zdjęcie sendy bo sprzed paru dni:
Obrazek

i prawie zakupiłem gaźnik. prawie ponieważ jutro dam za niego hajsik :D

jest to Arreche 17,5mm.

Obrazek
Obrazek
Jutro regulacja gaźnika wyczyszczę sende dokładnie i wszędzie wypucuje wszystko ślicznie i dodam jakieś fotki jak się troche czasu znajdzie na to bo wyjeżdżam w niedziele ostatni raz w te wakacje :D pozdr.

19 sierpnia 2011

no to UP.

założony nowy napęd płytki membrany malossi ogarnięta końcówka tłumika wyregulowana i wypucowana ;D. więc wypadałoby gdzieś się przejechać i z kumplami na 8 moto smigalismy na zamknietym kawalku drogi obok trasy. wszystko spoko tylko ja paliłem gume a dokładniej robilem sobie rolling burnouta i zdechła :roll: pierwsza diagnoza uszczelka pod glowica bo raz kompresja byla raz nie. na lince holował mnie kumpel aeroxem parę kilosów tak przejechaliśmy ;D
zdejmuje głowicę i...
Obrazek

no to metrakit skończył swój żywot a ja cały czas ostra zajawka na sende więc od rana rozkminiałem co tu zrobić... kolega dzwoni że ma dla mnie cylinder. za darmo tylko że w zeszlym roku spuchł mu tłok 3 razy tak że zablokowało go ale nic. zakładamy na cylku ubytek w powloce pierscienie sprasowane z tlokiem ze się nie ruszają ale dobra wszystko założone popych 2 metry... brummmm! :D :D

poszedł w międzyczasie mail do mielocha. tłok d47,20mm kosztuje 202pln a uszczelki 34. narazie kasy nie mam bo jeszcze doliczyć szlif trzeba chociaz cylinder nie ruszony to juz mozna by zrobić.

cylinder trzeba więc wytestować. seria od sendy sm 03r. przebieg coś koło 30k km i stan opisany wyżej ale daje rade naprawde. macie pare fotek z testów :D :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdro :D

11 listopada 2011

Elo, dawno nic sie nie działo w temacie mojej sendziny gdyż czekałem aż będzie gotowy plan jakiegoś wypas projektu ;> W zime planuje spore zmiany w setupie oraz wizualce :D

Najpierw fotki nowych części ;)

Malossi MHR replica 80cc

Obrazek
Obrazek

jakieś stare zdj wału w albumie znalazłem to wrzucam :D

Obrazek

przymiarka kól supermoto 8-)

Obrazek

zapłon MVT millenium

Obrazek

oprócz tego zmiana gaźniczka na 21mm, rama pójdzie w czarny mat proszkowo i malowanie plastików (najprawdopodobniej zmienie błotnik przedni) kupiłem kiere str8 alu i całą mase naklejek.

Aktualny setup to:
cylek: MHR replica 80
wał: TopRacing Evolution NG na skfach
sprzęgło: Stage6 Carbon
membranki: malossi
gaźnik: aktualnie brak w planach 21mm dellorto lub PWK
wydech: Tecnigas RSG
zapłon: MVT millenium
kartery: delikatne flow+ polerka skrzyni korbowej+ wszystkie łożyska w skrzyni nówki NTN
filtr powietrza: Polini Airbox

jeśli macie jakieś propozycje odnośnie kolory plastików to piszcie bo jeszcze nie wiem jak mam moto pomalować :D pozdrawiam

13 listopad 2011

Weekend mija a ja nic nie robiłem przy motorku no i mnie dziś w południe natchnęło żeby może w końcu zobaczyć czy ten zapłon w ogóle działa..... naszukałem się nie mało schematu podłączenia tego do derbi ale nic. Żadne francuskie forum nic nie dało i wpadłem na pomysł że może odwiedze stronę mvt-allumage.com... troche szperania i...
http://mvt-allumage.com/WD150AWP/WD150A ... 2030940625

uff. sporo pomogło jednak i tak siedziałem w tych kablach ze 2 godziny ogarniając całą wiązke przyniosłem wszystko nie działało i w ostatniej chwili wkurzenia rozkminiłem że zapomniałem o stacyjce... przyniosłem podpinam i wszystko działa jak należy. iskra mocna, światło działa więc jestem happy. MVT sprawne :D

Obrazek

Obrazek

rama poszła do malowania proszkowego, przymierzam się do zmiany uszczelniaczy i oleju w lagach, dziadek udostępnia mi swój garaż do malowania i jutro zawoże tam plastiki bede coś działał z malowaniem rozkminiam kolor więc piszcie propozycje! :D

brakuje mi jeszcze tylko gaźniczka 21mm i nadal nie wiem czy dellorto czy PWK... doradźcie coś ;)

26 list. 2011

mini up, jest już gaźnik. jednak nie 24mm ale 21 phbg tec'a w wersji black :D

Obrazek

Obrazek

z mechaniki pozostało mi tylko kupić jakiś mocny wydech racingowy coś typu MK PR, Yasuni r3. górne mi sie nie podobają więc w gre wchodzi tylko dolny komin ;)

niebawem fotki ramy po malowaniu, szykuje już sobie garaż do malowania plastików więc może zagoszczą też foty plastików 8-)

6 stycznia 2012

mały up!
dziś zabrałem się za przygotowanie plastików do.... malowania! :D
narazie są tylko zmatowione odtłuszczone i czekają powieszone na podkład ale maluje nie tylko sendę ale i yamahe slider :)
w poniedziałek dam fotki w podkładzie we wtorek być może już w kolorze który narazie jest niespodzianką ;) dalej poluje na jakieś kółka sm i wydech i powoli ogarniam moto tak żeby projekt skończyć do marca, w ferie myśle że beędzie filmik z first runem MHR'a a i w przyszlym tygodniu będa foty pomalowanej proszkowo ramy i innych dupereli, wymienione olej i simeringi zawieszenia więc będzie większy up ;)
teraz macie dwie fotki z dzisiaj :D

Obrazek

kocich oczu niestety nie widać na zdj jak i błotnika polisport który niedawno kupiłem ale spokojnie wszystko jest i czeka na malowanie :D jest ostatnia chwila na zmiane koloru i tak pewnie zrobie jak planowałem ale ciekawi mnie jak wy byście widzieli te plastiki do ramy w czarnym macie?

9 stycznia 2012

Obrazek

jutro rame odbieram z piaskarni i leci w proszek potem maluje w kolor na jutro mam gotową farbe do odebrania więc najpóźniej pojutrze foto plastików w kolorze, wtedy zaproponujecie jakieś naklejki ;) . w drugim tyg ferii może zakupie koła i senda będzie skończona ostatecznie :D

11 stycznia 2012

up!
dziś pomalowałem plastiki wyszło całkiem nieźle jeśli chodzi o jakość a kolor wydaje mi się że oryginalny przynajmniej nie widzialem na tym forum sendy w takim kolorku o ile pamiętam. mi się tam podoba i to jest najważniejsze a teraz dla was fotki byście wy ocenili :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
KOLEJNE UPY w drugim tygodniu ferii, pozdrawiam :D


22 stycznia 2012

up!
Już wróciłem w tym tygodniu zapowiada sie dużo pracy przy moto właśnie przed chwila dostałem od dziadka rame którą obiecał przypilnować by była wypiaskowana i pomalowana proszkowo, do tego stelaż wachacz i podnóżki, zapłaciłem za wszystko 40pln piaskowanie i 150pln malowanie tego, myśle że cena bardzo przystępna więc polecam malowanie proszkowe :D
fotki (jakby co cylinder na fotce z silnikiem to mk 70 założony tak dla picu bo będzie malossi 80)
Obrazek
Obrazek
oprócz tego może dziś wieczorem wrzuce już fotki z silnikiem w ramie z położoną elektryką itd czyli wszystko co mogę na chwile obecną zrobić i jeśli dobrze pójdzie to do końca ferii czyli w ciągu tygodnia będzie filmik z first runem na MHR :D

22 stycznia 2012 wieczorem :mrgreen:

dziś się tak złożyło że nie miałem zbyt dużo czasu na robienie przy sendzie jednak wieczorkiem zszedłem do garażu i efekt prawie dwóch godzin modzenia:
wsadzone łożyska w głowkę ramy i skręcenie półek, silnik wsadzony w ramę, założona i wyczyszczona chłodnica, przymiarka błotnika polisport, założony amor i wachacz, przykręcone podnóżki i już nie pamiętam co ale macie fotki :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

mam nadzieje że do czwartku złoże silniczek do końca na mhr'ce i przed weekendem odbędzie się odpalenie do którego musze pożyczyć wydech od Balika bo aktualnie nie posiadam swojego i trwają poszukiwania dobrego komina :D

6 luty 2012

up!
ostatnio nic nie wrzucałem bo wszystko się opóźniało ja nie miałem zbyt dużo czasu i jestem bardzo chory i nie latam narazie do garazu :evil:
tak czy inaczej odebrałem już zawieszenie z całkowitej regeneracji, nowe obicie siedzenia (czarne) i troche płynów do niej. niestety dziś nie przyszła mi jeszcze paczka z polinim airboxem i naklejkami Metrakit'a ale będzie w poniedziałek a ja wyzdrowieje i ruszam z projektem dalej :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
:D

9 luty 2012

SM'ek jeszcze nie ma ale będa na pewno. enduro nadal są na sprzedaż i po za tym mam małe kłopoty finansowe i to wszystko nie idzie po myśli ale nie poddaje się. na sezon będzie gotowa a na pewno do kwietnia już będe docierał...
mały up. dzisia założyłem lagi świeżo po regeneracji w warsztacie nie chciałem się tego podejmować sam myślę że zrobiłbym jednak mam pewność że jest zrobione bardzo porządnie ;)
po za tym przymierzyłem plastiki. czacha to oczywiście kocie oczy których narazie nie założyłem ale są oczywiście pomalowane i czekają :D
zostałem zmuszony by przenieść się z motorem do małego pomieszczenia pod schodami ale idzie robić więc nie jest źle :D do garażu musiałem wstawić toyotke.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

w najbliższym czasie kupie jakąś dobrą paste i mam zamiar wypolerować plastiki na tylnym boczku i zadupku zrobiły się mikro zacieki które zostaną zniwelowane 2000 wodnym i ową pastą więc plasticzki będą miodzio i teraz pytanie do was.
Jakie byście walnęli na nie naklejki. nie lubie jak motor jest taki "goły" więc chce coś ponaklejać ale z umiarem i tak żeby pasowało. posiadam komplety naklejek malossi stage6 polini oraz mnóstwo pojedynczych typu MK, polini. Co by do niej pasowało i gdzie jeśli już byście coś ponaklejali? ;)

ODRAZU MÓWIĘ ŻE KOPIOWAŁEM TYLKO MOJE POSTY ZE ZDJĘCIAMI :wink:
jak teraz foty nie będa sie wyświetlać zedytuje post i będzie gitara :mrgreen:


Ostatnio zmieniony 14 mar 2012, 23:02 przez elpiekaro, łącznie zmieniany 8 razy

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 11 lut 2012, 21:21 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2011, 23:08
Posty: 35
Lokalizacja: Gdańsk
Pojazd:
No projekt bardzo fajny. Czekam na postepy. Jestem ciekaw jak to bedzie latalo na MHR. Powodzenia w projekcie :D
Pozdro :mrgreen:




_________________

Live to ride!
Yamaha Aerox R 2010
Obejrzyj mojego roxa i zostaw komentarz :D
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=206298&start=0




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 11 lut 2012, 21:35 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sie 2009, 12:37
Posty: 661
Pojazd:
Ciekawie dużo roboty włożone to nowe malowanie ładniejsze




_________________

Polerowanie aluminium,spawanie plastików, renowacja części,malowanie mniejszych elementów.
Sprzedam części Katana,Sym,Peugeot,Romet,Jawa
TANIO GG 10293344




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 11 lut 2012, 22:13 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 lut 2012, 12:27
Posty: 4
Lokalizacja: Gostyń
Pojazd:
noo jast grubo, podoba mi się :twisted: będę śledził :D
wbijaj do mnie :)




_________________

I ♥ SUPERMOTO
King of SM with AM6 ! Zapraszam do mojej HM'ki - http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=231368

SPRZEDAM WIELE TUNINGOWYCH CZĘŚCI AM6 !!!

- HM derapage TPR 86 <33
- Rieju rs2 matrix
- simek enduro
- Motoryna ;D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 12 lut 2012, 0:05 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 paź 2010, 11:41
Posty: 142
Lokalizacja: Iława
Pojazd:
w sm bedzie o wiele lepiej, powodzeniach w planach




_________________

Motor jest bogiem, jazda nałogiem, predkosc zabawa a palenie gumy podstawa..

http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=210166 - moja Ergietaa




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 12 lut 2012, 0:45 
**

Rejestracja: 24 cze 2011, 1:12
Posty: 322
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Pojazd:
widzę ze ładnie idzie projekt :D:D widzimy się na zlocie w grodzisku :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 12 lut 2012, 1:08 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 kwie 2010, 20:34
Posty: 157
Lokalizacja: Gostyń
Pojazd:
zmień ten błotnik przedni :)




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 12 lut 2012, 1:17 
*

Rejestracja: 06 sie 2011, 20:28
Posty: 36
Pojazd:
WaluS96, ten błotnik jest mega dobry do enduro, fajnie wygląda i nic nie chlapie, brat ma go teraz w sendzie. Ale w SM też powinien robić robotę, teraz się wydaje kijowy, bo żadne koło nie jest założone. ;)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 12 lut 2012, 1:23 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 lis 2010, 21:37
Posty: 161
Lokalizacja: Lubelskie
Pojazd:
Mogłeś pomalować już błotnik do SM, a nie do enduro. Bo będzie śmiesznie wyglądało przy sm'kach ;d




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 12 lut 2012, 9:14 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2010, 15:11
Posty: 14
Lokalizacja: Żyrardów
Pojazd:
tylko ja ten błotnik kupiłem od kolegi i widziałem jak wyglądał on w jego sendzie SM. moim zdaniem poprostu kozak mam tylko jedną fotke i to ze stoppala więc dużo nie widać jednak zaznaczam iż motor robię dla siebie i to mi się ma podobać a podoba się bardzo :)
niebawem first run




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 12 lut 2012, 9:20 
**

Rejestracja: 11 mar 2010, 20:35
Posty: 224
Lokalizacja: okolice Żyrardowa
Pojazd:
welcome in mieloch motocykle :mrgreen: :mrgreen:

senda swietna :P bede sledzil :)

no i oczywiscie czekamy na UPy i Firstrun :mrgreen: :mrgreen:




_________________

SENDA DRD ! <3 http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=208585

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 13 lut 2012, 19:19 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2010, 15:11
Posty: 14
Lokalizacja: Żyrardów
Pojazd:
ide właśnie składać sprzęgło i cały lewy bok silnika potem zarzuce fotkami :mrgreen:

koła enduro od niej są na sprzedaż za ŚMIESZNE grosze. pisać na gg 17963483 chętni na pewno się dogadamy taniej NIGDZIE nie kupi się takich kółek :mrgreen: a dopóki nie sprzedam tych nic się w projekcie nie ruszy niestety :/




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 13 lut 2012, 19:35 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 kwie 2011, 6:58
Posty: 739
Lokalizacja: Gorzów
Pojazd:
powodzonka i wbijaj do mnie




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 24 lut 2012, 9:02 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2010, 15:11
Posty: 14
Lokalizacja: Żyrardów
Pojazd:
up!
Up!

Dobre wieści: projekt zbliża się ku końcowi, koła już trafiły do nowego właściciela teraz pozostaje mi dokupić supermoto i wydech jakiś dobry do setupu oczywiście dolny pare pierdółek jakieś dysze do regulacji i będzie dobrze

Wczoraj walczyłem kilka godzin z moturem założyłem zapłon cylinder wydech gaźnik filtr itp itd...
doszedł polini airbox i jakieś tam naklejki już nie pamiętam co dokładnie kiera str8 alu, macie fotki:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek





wydech Bidalot racing pożyczony od balika i założony tak tylko do first runu który planuje... dziś albo jutro. miałem odpalić wczoraj ale był problem z gaźnikiem i tak to przesuwam najpóźniej do końca weekendu pzdr




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 24 lut 2012, 10:03 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2010, 10:19
Posty: 482
Lokalizacja: Jabłonowo Pomorskie
Pojazd:
No fajne derbi. Sam miałem taką samąkupić. Z MHR bedzie latać
pozdrawiam

oceń boostera




_________________

Old SR
Stage6 Streetrace ported by redus
Yasuni C16 Carbon Black Edition
Malossi MHR Overrange KIT
Stage6 21 Black Edition
Stage6 Torque Control MKII
ITP




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 24 lut 2012, 11:23 
**

Rejestracja: 11 mar 2010, 20:35
Posty: 224
Lokalizacja: okolice Żyrardowa
Pojazd:
czekamy na Firs run i oczywiscie filmik jak to lata ;) :mrgreen: :mrgreen: bedzie moc! :P




_________________

SENDA DRD ! <3 http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=208585

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 24 lut 2012, 11:40 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 cze 2010, 22:10
Posty: 563
Lokalizacja: Radom
Pojazd:
nono jak każde SM niczego sobie




_________________

SPRZEDAM RÓŻNE CZĘŚCI ZDJĘCIA W LINKU
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?p=1890834#1890834




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 24 lut 2012, 18:23 
*****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 cze 2010, 10:51
Posty: 2282
Lokalizacja: Gostyń
Pojazd:
Świetnie :twisted: setup zacny. Czekam na filmik




_________________

Nie pomagam na gg, od tego jest forum :)

Opel Vectra 2.0i : http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=247359




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 24 lut 2012, 19:04 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 paź 2009, 13:38
Posty: 1219
Lokalizacja: Kraków
Pojazd:
ja się pytam jak mogłeś takie plastiki orginalne malowanie zepsuć :/ w sensie że mi się teraz nie podoba org to org albo kupić jakies styrane i pomalować bo tamte były ok




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 25 lut 2012, 8:40 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2010, 15:11
Posty: 14
Lokalizacja: Żyrardów
Pojazd:
vrathe mówisz tak tylko dlatego bo nie widziales z bliska w jakim stanie były faktycznie... plastiki w sendach są bardzo dobre ponieważ nie łamią się przy glebach aczkolwiek nie są w ogóle odporne na promienie słoneczne... moje plastiki były wyblaknięte gdzieniegdzie aż do białego całe chropowate z dziwnymi plamami. uwierz mi że seryjne malowania też BARDZO mi się podobają i pewnie zostałoby seryjna z wyglądu gdyby te plastiki były chociaż w średnim stanie... a tak skoro je maluje to postanowiłem zrobić już coś bardziej oryginalnego :P


Ostatnio zmieniony 25 lut 2012, 8:41 przez elpiekaro, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy