Dzisiaj jest 20 wrz 2024, 5:15



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 22 lip 2013, 15:02 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lip 2013, 16:26
Posty: 8
Pojazd: Suzuki Rg 80
Witam wszystkich.Nie dawno nabyłem swoje pierwsze moto jest to Suzuki Rg 80 i ciesze się, że właśnie takie moto nabyłem. Trochę muszę w nim zrobić moto stało ok. 2-3 lata więc trzeba je wyczyścić. Moto jest z 1993 roku zarejestrowane na motorower dziś kupuję do niego płyn do chłodnicy, olej do mieszanki i olej do sprzęgła.Muszę jeszcze dokupić akumulator bo nie wiem czy to Suzuki ma prądnice, kierunki tył/przód, owiewkę (przód),lusterka i opony bezdętkowe, lecz na razie płyn i oleje wyczyści się gaźnik, bak i się spróbuję odpalić :)
Obrazek

oleje zakupione:do mieszanki-mobil extra 2t,do sprzęgła-motul transoil expert i płyn do chłodnicy-kuler

Mam do was ważne pytanie a mianowicie szukałem tańszych opon do Suzuki Rg 80. Są to rozmiary:Przednia: 80/100-16 ;Tylna: 90/90-18 znalazłem ciekawe opony z Michelin (tył), lecz to Suzuki posiada bezdętkowe opony i nie wiem czy takie oto będą się nadawać. Więc jeśli znajdziecie opony tych rozmiarów i bezdętkowe to bardzo proszę o link. I mam jeszcze jedno pytanie dotyczące opon czy jeśli mam seryjne felgi i opony bezdętkowe to czy można przy wymianie kupić dętki do opon i zwykłe opony dobrego rozmiaru czy to wszystko będzie pasować?(BO BARDZO CIĘŻKO ZNALEŹĆ OPONY BEZDĘTKOWE :( )




_________________

WPADNIJ-->ZOBACZ-->SKOMENTUJ-----> Suzuki Rg 80 :)
Odwdzięcze się tym samym :P
suzuki-rg-80-t360204.html


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy