Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 0:49



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 01 wrz 2013, 19:59 
*

Rejestracja: 22 cze 2013, 21:26
Posty: 68
Pojazd:
Witam wszystkich :D

Dzisiaj rano pomyślałem że może fajnie by było pokazać mojego Kiłeja focusa ludziom z forum.

No więc zacznijmy od tego że dostałem go w prezencie, bardzo się cieszyłem ale czułem niedosyt bo chciałem mieć coś z biegami (wtedy jedyną opcją według mnie był Simson s51) no ale"jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma" zostałem przy skuterze.

Praktycznie w ogóle nie znałem jego przeszłości, wiedziałem że było on przywieziony z Niemiec- w ogóle nie jeżdżony jakiś czas postał u poprzedniego właściciela po czym gdy zdałem kartę motorowerową trafił w moje ręce ;D
Nie posiadam jego zdjęć z tamtych czasów ale był to w 100% seryjny Keeway focus z 2006 roku.
Prędkość maksymalna wynosiła zaledwie 45 km/h ale nie odblokowałem go do dzisiaj...
Po pewnym czasie z przekładni było słychać stukanie ;D pierwsza myśl rolki są już na wykończeniu- kupie razem z nimi pasek. Był to malossi special i rolki jakieś no name 6g.
Podczas próby odkręcenia wariatora ch*j trafił 3 ząbki wentylatora, zdenerwowany poprosiłem sąsiada o pomoc pneumatem - nakrętka zeszła od strzała. szybko wymieniłem rolki i pasek wszystko skręciłem do kupy i pierwsze co to rura ile fabryka dała sprawdzać v-max nie spodziewałem się ale prędkość maksymalna w porywach wzrosła do 60 km licznikowych. Ciągle było zablokowane kolanko.

Denerwuje mnie w tym skuterze że plastiki sa kichowej jakości. te ich "otwory montażowe" cały czas pękają przez co nie ma już ich o co zaczepiać do ramy xd bardzo wkurw*a też osłona liczników którą coś boli i podczas jazdy po nierównościach cała się trzęsie wydając denerwujący klekot.
Motorek sie prowadzi fajnie jest stabilny i czasami ciężko stracić nad nim
panowanie. Pali zawsze czy ciepły czy zimny od 2 kopa.

Kiedyś tam wymyśliłem że zmienił bym coś w optyce. szybko zamówiłem z Mielocha nadkole mtkt, lampe revo lexus style z kierunkowskazami, manetki revo (dabyl) i lusterko F1 tez od revo.

Skuter obecnie tak się prezentuje:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A teraz pomyślmy nieco przyszłościowo skoro optykę jako taką mamy to przydał by się
delikatny tuning mechaniczny no więc w planach są:

W zimę (a raczej pod jej koniec xd )
[list=][list=]
    -> Wydech Stage6 Pro Replica
    -> Kit cylindrowy Stage6 streetrace 70
    -> Gaźnik dellorto 17,5
    -> Wariator Multivar albo sport pro jeszcze nie wiem
    -> Jakieś łożyska na wał nowe :D
[/list][/list]

I zmienić olej na jakiś lepszy może półsyntetyk z orlena czerwony- jeszcze nie wiem
Z optyki już nic nie ruszam bo jest okej.
a nie wiem czy pisałem ale obecny przebieg to niespełna 5000 km

Pozdrawiam LwG


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 01 wrz 2013, 20:18 
*****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lis 2012, 21:24
Posty: 2038
Lokalizacja: Orzesze
Pojazd: Barton Falcon <3
No fajny ale mam jeszcze jedna rade co do optyki : kup sobie chwytak :wink: nie droga rzecz a zawsze cos tam poprawi :D




_________________

PROJEKT 2k14 / 2k15 ROZPOCZĘTY !

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?p=2203877#2203877

Jawa 356 175

http://forum.mieloch.pl/post2651344.html#p2651344




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 01 wrz 2013, 20:21 
*

Rejestracja: 22 cze 2013, 21:26
Posty: 68
Pojazd:
Dzięki :D

Chciałem mieć chwytak ale okazało się że nie pasuje :D "otwory montażowe sa rozmieszczone w nim na planie trójkąta równobocznego o boku 110 mm" a u mnie jest chyba 100 m




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 01 wrz 2013, 20:58 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lis 2012, 18:20
Posty: 132
Lokalizacja: Warszawa / Glinojeck
Pojazd: Zipp Triad 3 SWAP Mina LC
I po to robi się dziurki w osłonie, żeby go dopasować :)
A kiłej ładny. Spełnienia planów. :D


Jak możesz zostaw u mnie ślad po sobie. ;)

LwG!




_________________

Pst! Nudzisz się? To zajrzyj do mnie. Może akurat coś się dzieje ;) Klik!

Zipp Triad III SWAP Minarelli LC By JaPierdziuuu na Facebook!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy