Dzisiaj jest 11 maja 2024, 23:15



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 05 maja 2015, 19:19 
*

Rejestracja: 02 maja 2015, 19:25
Posty: 8
Pojazd: Yamaha REX oraz Ogar 900R
Witam was bardzo serdecznie! :D

Chciałbym wam przedstawić mojego trupa jakim jest YAMAHA REX kupiony za 300zł tutaj macie foty które posiadam obecnie Obrazek

Obrazek

Yamaszka jest bez papierów, ale myślę, że spokojnie je znajdę jak będę miał chęć zarejestrowania jej.Kupiłem ją z informacją, że ma znikomą kompresję więc od razu padło na tłok/cylinder(przy okazji sprawdziłem czy jest iskra i jest więc ten fakt mnie ucieszył).Po rozebraniu wyszło czemu nie ma kompresji :mrgreen: Obrazek

Obrazek

więc teraz mam zamiar zakupić DR EVO 70, ponieważ wał jest w bardzo dobrym stanie tylko łożyska są do wymiany, ale to się zrobi :D tutaj macie fotkę po umyciu silnika który będzie leciał na rozpołowienie :)

Obrazek

Po umyciu silnika postanowiłem wyciągnąć linkę dozownika bo mi to jak wiadomo nie potrzebne :D
Obrazek

I rozebrałem przedni plastik, po zobaczeniu tego jestem pewien, że ktoś kto robił tutaj nie zna pojęcia lutowanie, ale za to ma od cholery czerwonej taśmy.

Obrazek

Co do planów z mechaniki

Jak już pisałem DR.EVO 70
Dellorto 19mm
Metrakit handmade
Nowe łożyska na wale tak jak też już pisałem wyżej
Filtr stożkowy bo nie mam żadnego
Pewnie coś jeszcze

A co do optyki (to daleka przyszłość bo zanim mechanikę zrobię to trochę minie :( )
-Wklejenie czachy od piaggio NRG i zdjęciu plastiku górnego
-Zmiana kół na koła od SR lub Aerox jeszcze nie wiem
-Może go poszprejować
-Coś pomyśleć z tylną lampą
-W świetle stop oraz kierunkach powkładać LED


Zmiany będą nie jakieś szybkie bo sam muszę na to zarobić, a jeszcze mam ogara 900 i też muszę coś wlać by pojechał :D


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy