Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 22:19



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 16 cze 2015, 19:04 
*

Rejestracja: 16 cze 2015, 18:36
Posty: 2
Lokalizacja: Gniezno
Pojazd: Derbi Paddock AC
Siemanko wszystkim :D Mam na imię Szymon, jestem z Gniezna ( Wielkopolska) i niedawno nabyłem skuter, jakim jest DERBI PADDOCK :mrgreen: . Przedtem miałem Yamahe Jog AC z 2004r., a później przez krótki okres czasu Peugeota XR6 z 2002r. Teraz trochę o Debiaczu: jest to skuter z 2000r. z przebiegiem 26000km, full seria z wydechem Leo Vince SP3. Kupiłem go od ziomka, który nabył go po okazyjnej cenie, w celu polakierowania i zarobienia na nim. Niestety okazało się, że Paddock jest na wykończeniu mechanicznym, tak więcpoprzedni właściciel kupił nowy tłok, pierścienie oraz uszczelki, wszystko ładnie skręcił, pomalował plastiki na brązowy z palety Toyoty oraz koła, lusterka i przekładnię na biało. Kupione zostały też brązowe naklejki DERBI. Całość bardzo ładnie wygląda, a skuter jest w świetnej kondycji jak na swoje lata. Mało kto daje mu ich aż 15. Ja u siebie zdążyłem pomalować wszystkie kartki na biało, zrobić napisy na oponach na biało, wyplakować czarne plastiki i zrobić opony czarnidłem. A no i jeszcze zamontowałem z przodu tj. na plastiku od kiery owiewkę czarną z "lwem". Najbliższe plany to przyciemnienie kierunkowskazów, może przedłużka amorka oraz lusterko F1. W mechanike raczej nie będę ingerował zytnio, bo to co mam mi starczy, a on ma ma mnie poprostu wozić :) Z góry przepraszam za ramkę tablizy, lecz tylko taką miałem, więc prosze o nie hejtowanie :D pozdro :lol: Sorry za fotki, ale mam tylko takie, robione telefonem, jeszcze przed moimi "modami" Liczę na wasze opinie :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek




_________________

Lepiej skuterem niż piechotą :D


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 16 cze 2015, 19:16 
*

Rejestracja: 19 maja 2015, 16:22
Posty: 5
Pojazd: MBK Ovetto
Jest i moje ove :3




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 17 cze 2015, 17:43 
*

Rejestracja: 01 lut 2015, 17:03
Posty: 60
Lokalizacja: Wesoła
Pojazd: Romet 777
Fajnie wygląda w tym brązowym kolorze , mój kolega też miał takie Derbi tylko czerwone.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 18 cze 2015, 17:48 
*

Rejestracja: 16 cze 2015, 18:36
Posty: 2
Lokalizacja: Gniezno
Pojazd: Derbi Paddock AC
Siema :D Dziś porobiłem co nieco z nudów, tj. przyciemniłem lampy przód oraz przednie kierunki folią ( 2 warstwy). Wszystko w miarę ładnie wygląda :D Oraz mam dla Was fotki z dzisiejszego dnia, niestety na razie takie, choć robione już cyfrówką :cool:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek




_________________

Lepiej skuterem niż piechotą :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 18 cze 2015, 18:29 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 wrz 2014, 19:26
Posty: 34
Pojazd: hyosung sb
ten znaczek foxa może zejdzie jak przepolerujesz :)




_________________

Wpadniej :D działa na 2015 post2624155.html#p2624155




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy