Dzisiaj jest 29 wrz 2024, 1:13



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 10 wrz 2015, 19:43 
*

Rejestracja: 09 wrz 2015, 21:21
Posty: 6
Pojazd: skuter
Witajcie ludziska , mam wielką prośbę doradzicie mi co opłaca się zrobić i w jaki sposób najłatwiej iść po kosztach... Posiadam Yamahe slider 50 z 2009 roku , ma przejechane cos ponad 12 tysi , zastanawiam się nad jej sprzedażą lecz nie mam do niej dokumentów ponieważ moto dostałem od znajomego taty a on gdzieś je zgubil . Wątpię żeby motor dobrze sprzedał się bez dokumentów z samą blaszką ... Ostatnio wymienilem tłumik na Wydech Yasuni Z Black Carbon 390zł , oraz pasek Kevlar 160zł i Wariator Malossi Multivar za 240 zł. Dodatkowo mam zakupiony dzwon wing cooler lecz nie pasuje i czekam aż sprzedam na olx aby kupić prawidłowy . Teraz zastanawiam się nad przemalowaniem go na mat i czerwień . W moto siedzonko jest poprzecinane , kierunkowskazy do wymiany , stacyjka (bo odpalic ja można nawet paznokciem) akumulator nowy , chciałem jeszcze wypolerować pokrywe przekładni i kupić przedłużacz amortzatora i fajną lampę do tyłu wsadzic , ale z 2 strony patrząc to mi się NIE OPŁACI bo nie zarobie na motorku :/ Ogólnie chcę kupić crossa 125 2T , doradzi ktoś jak zakręcić żeby dobrze zarobić i zaoszczędzić dużo kasy ? "!!" "!!" "!!" "!!" Skuterek ciągnie bardzo ostro po 1 odpaleniu potem już troszke gorzej tak od 30 km , v max licznikowy to ok 80-90km/h ale pewnie troszke zawyża , muszę kiedyś sprawdzić z GPS


Obrazek

-- 09 wrz 2015, 22:56 --

Obrazek

-- 10 wrz 2015, 20:43 --

@Ref


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 10 wrz 2015, 20:06 
Virtual Tuner
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sie 2012, 11:41
Posty: 577
Pojazd: Nissan Almera
kacperk114 pisze:
przedłużacz amortyzatora

:lol:

kacperk114 pisze:
@Ref

Nikt nie jest ślepy, spokojnie. Będzie czas, to Ci odpiszą, doradzą etc. :wink: Dopiero dziś założyłeś temat, nikt nie siedzi przed kompem 24/7... :D

Nie sprzedawaj, nie opłaca się bo i tak nie dostaniesz tyle, ile sobie zażyczysz, chyba że Ci z kasą się spieszy. Pomyśl sobie - dostałeś od znajomego ojca skuter za darmo i zamierzasz go sprzedać? Mi by było wstyd, ale mniejsza o to. Kwestia papierów, kup sobie ramę z Slidera zarejestrowaną, poprzekładaj wszystko i git. ;)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 11 wrz 2015, 17:09 
*

Rejestracja: 09 wrz 2015, 21:21
Posty: 6
Pojazd: skuter
Moto mam od 4 lat , ten kolega to bardzo dobry kolega taty który jest $$ ale co to ma do czego , moze i wstyd ale serio bardzo chciałbym Crossika a dzięki sprzedaży tego trochę bym dostał . Nie można przy pomocy osoby która jest zapisana właścicielem iść wraz z tabliczką do odpowiednich instytucji i to wyrobić ? Dlaczego niby nie opłaca sie sprzedawać ? Powiedz mi co mógłbym mu dolepić żeby w miare opłacalnie sie sprzedał ?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 11 wrz 2015, 23:11 
Virtual Tuner
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sie 2012, 11:41
Posty: 577
Pojazd: Nissan Almera
Prędzej go daj na ogłoszenie Allegro czy coś z wpisem "Zamiana" i uprzedź, że ma zagubione papiery.

Wątpię, że pójście prawnego właściciela coś zmieni a jak nawet, to i tak dużo zachodu będzie (twardy dowód to miesiąc czekania), polisa OC etc, dla niego to by nie było opłacalne, ale... z tego co wiem, idzie zarejestrować motorower bez pełnej dokumentacji, tyle że będzie chyba obowiązkowa wizyta u rzeczoznawcy, po czym będzie musiał przejść przegląd i wtedy wypisać jakiś kwit w WK z prośbą o rejestrację. Nie jestem pewny, ale tak mi to świta w głowie, musisz się dopytać w WK (wydział komunikacji).

Wiesz, jeśli chcesz jeszcze w niego pakować pieniądze, to zasadą "Kupuj taniej, sprzedawaj drożej". Odśwież mu lakier (umyj go, potem wypastuj), felgi (to samo), silnik wymyj na błysk, tak żeby było widać że się dbało o niego... ogólnie poświęć jeden cały dzień na kosmetykę a uwierz, że taki dzień pracy nie pójdzie na marno. :) Usuń te szpecące białe naklejki po bokach, zresztą te "Slider" też by mogły iść w bal. Nie trzeba dużo kasy wkładać, aby zrobić z niego tzw. "perełkę". Popatrz na Allegro, ile średnio chodzą Slidery, daj 1/3 ceny mniej albo "Zamiana" i tyle.

No i te siedzenie mógłbyś wymienić, to by przybyło chętnych na pewno. Za 50zł kupisz siedzenie, to nie są miliony.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 12 wrz 2015, 17:28 
*

Rejestracja: 09 wrz 2015, 21:21
Posty: 6
Pojazd: skuter
Mogę prosic o jakis kontakt z tobą? Facebook ?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



cron Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy