Dzisiaj jest 21 wrz 2024, 8:55



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Offline
Post: 18 maja 2010, 8:16 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 paź 2009, 21:29
Posty: 66
Lokalizacja: Katowice
Pojazd:
Witam ponownie! jak niektórzy chyba wiedzą w sobotę sprzedałem Runnera ;(, a tydzień wcześniej sprzedałem mojego chinolka, no i pojawiła się kasa :D Przeglądając długo allegro najbardziej zamierzałem kupić Aprilię SR lub Peugeota Speedfighta I lub II. Speeda żadnego prawie nie było z woj. Śląskiego więc dałem sobie spokój z nim. Zacząłem namiętnie obserwować SR'ki były 2 fajne z tego samego roku chłodzone cieczą LC 2x tarcza, jedna tańsza druga droższa, lecz ta tańsza miała trochę uszkodzone plastiki (jeździła nią kobieta :D) no i jak się okazało została sprzedana więc wziąłem tą droższą za 2600ale w lepszym stanie. Co do ceny dogadaliśmy się i wziąłem ją za 2200zł. Apka jest seryjna nie wiem czy odblokowana czy nie ale jej V-max wynosi 65km/h z lekkiej górki 70km/h na razie nie mam fotek nowych, tylko te z allegro ale już za niedługo będą. Z tuningu mechanicznego planuję tylko i wyłącznie Wydech, Wariator, Sprzęgło na pewno nie będę ingerował w cylinder. Bardziej planuję go odpicować z optyki, żeby był miodzio. plastiki są w bdb stanie jak na tyle lat i orginalne malowanie kilka mniejszych rysek nic więcej ;D przynajmniej na razie nie zauważyłem. Fotki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Przede wszystkim najpierw muszę ją wziąć jak przestanie padać i będzie ładna pogoda rozebrać posprawdzać wszystko i pożądanie ją umyć!
Plany to na razie doprowadzenie jej do perfekcji tj.:
-wymiana tylniej opony
-kupno plastika tej zaślepki między nogami
-kupno prawego klosza kierunku mam go ale jest z przodu ułamany
No i dalej to już zależnie od kasy czy wydech najpierw czy wario itd. Będzie się coś zmieniało będę pisał.
Pozdrawiam.


No i jeszcze tak dodając jak niektórzy mówią do 3 razy sztuka. Jest to mój 3 skuter poprzednie 2 były lekko mówiąc porażką w porównaniu do tego. Niektórzy powiedzą, że Gilera była lepsza może tak, lecz było przy niej jeszcze trochę roboty wymiana pompy, później rejestracja. Ale nikt jej także nie widział na żywo tam 70% zaczepów było odłamanych. A więc myśle, że ten 3 będzie najlepszy :)




_________________

Obrazek


Ostatnio zmieniony 18 maja 2010, 8:21 przez Deniuh_Speed, łącznie zmieniany 1 raz

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 18 maja 2010, 8:40 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 kwie 2010, 14:16
Posty: 29
Lokalizacja: Wwl
Pojazd:
jak już sr to mogłeś szukać z silnikiem p/g albo minarelli bo morini to najgorsze opcja... jak dla mnie to zamienił stryjek siekierke na kijek wolałbym ogarnąć runnera




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 maja 2010, 8:46 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 paź 2009, 21:29
Posty: 66
Lokalizacja: Katowice
Pojazd:
Daniello18, tak wiem p/g lepsze powiedz mi tylko jaka cena? 3500 najtaniej :> a tyle nie miałem kasy. Minarelli było np. ale stare, widziałem za 2700 minarelli z roku 97/98 po 1 za stare po 2 z tyłu miała bęben po 3 masz aukcje zobacz sobie:
http://moto.allegro.pl/item1023212330_a ... ilnie.html




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 maja 2010, 8:57 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 cze 2009, 19:58
Posty: 1223
Pojazd:
Daniello18, no widzisz, a ja mam Morini w TGB i na innego bym nie zamienił.I tak samo jedni mówią, że minarelli dobre inny powie, ze p/g itd. a jak się trafi dobry skuter to i chinczyk będzie dobry.
Oczywiscie gratuluje zakupu i oby to był ton najlepszy.




_________________

Zapraszam na serwer Cs Games-center.pl

Wariator: Polini Speed Control
Sprzęgło: Staeg6 Pro
Dzwon: Naraku R-Vent
Pasek: Polini Kevlar
Rolki: 4.5g
Sprężyna centralna: Naraku żółta
Sprężynki sprzęgła: czerwone Stage6




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 maja 2010, 16:17 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2009, 15:20
Posty: 1275
Lokalizacja: SkiernieVice
Pojazd: GOLFS ROYCE TRZECI
morini ;/
nie mam najlepszych wspomnień mo może po za MEGA przyspieszeniem
ale SR ma ten plus ze nie ma blokowanych przełozen




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 maja 2010, 16:57 
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 mar 2009, 19:18
Posty: 3210
Lokalizacja: Pułtusk
Pojazd:
Deniuh_Speed, gratuluje zakupu.
A propo ceny sr z silnikiem p/g to się nie zgadzam kupiłem taniej :P
Ogólnie ładna bo wszytsko takie same jak moja tylko inne malowanie :mrgreen:
Pozdrawiam , zajrzyj do mnie i oceń.
Napisz na gg pogadamy o sr'kach xD


Ostatnio zmieniony 18 maja 2010, 16:58 przez ProgrameR, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 maja 2010, 17:11 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 paź 2009, 21:29
Posty: 66
Lokalizacja: Katowice
Pojazd:
pawel0523, ok spoko, a mam pytanko ile dałeś? Bo ja sprzedałem oba skuter (o ile można to było nazwać skuterami :P) i miałem prawie 1900zł + trochę dorzuciła mama :D i było na to. Ja patrzałem na skutery do ceny 2500/2700zł max I jedyne co było z innym silnikiem oczywiście w woj. śląskim, niż morini to ta Apka z 1997r. A nie chciałem jej z w/w powodów. JaJeCkO, no fakt przyspieszenie ma zarąbiaszcze, ale na razie muszę go rozebrać i zobaczyć co i jak pod plastikami, bo martwi mnie trochę ten V-max myślę, że on będzie zablokowany.




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 maja 2010, 17:15 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 kwie 2010, 11:21
Posty: 252
Pojazd:
No,Sr-ka spoko tylko szkoda,że Morini no ale zrobisz ją i będzie git:D I usuń opis,bo skuta już masz;p




_________________

^^Yamaha Bws^^
~sportowy pasek Polini
~przeciwtalerz wariatora Top Racing
~sprzęgło i dzwon sprzęgła z Yamahy Aerox
~Wkład filtra powietrza firmy STAGE6
~manetki STR8
~Sprężyna centralna +7%
~rolki 5,2 grama
~Wydech Polini For race 2




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 maja 2010, 17:17 
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 mar 2009, 19:18
Posty: 3210
Lokalizacja: Pułtusk
Pojazd:
Co do ceny mojej to pisz na gg.
A i koniecznie kup błotnik nad koło :P




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 maja 2010, 20:41 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 paź 2009, 21:29
Posty: 66
Lokalizacja: Katowice
Pojazd:
Kali15, ehhh no fakt zapomniałem xD




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 maja 2010, 22:03 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2009, 17:36
Posty: 549
Lokalizacja: Morąg
Pojazd:
No,piękna sr.Według mnie to sr piękna,a przecież każdy silnik da się tuningować :P.
Wcześniej uważałem że zrobiłeś błąd że sprzedałeś runnerke,ale sr jest jednak lepsza :wink:
Zacznij jakiś tuning i koniecznie ogarnij ten v-max bo bardzo mały jak na LC, rób też tuning-tylko pamiętaj nie zmieniaj gaźnika na większy.Ja zmieniłem i bardzo załuje bo mam spore problemy z nim.
Ogólnie zrób z niej precla optycznie.Jeżeli już to tuning zacznij od tłumika bo to poprawi też optyke :twisted: .Pamiętaj-diabeł tkwi w szczegółach.




_________________

Speedfight 2 S6 Racing Modular 70cc -->Aerox Midrace 70cc, SR Midrace 70cc--> Derbi GPR 2008.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 19 maja 2010, 9:10 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 paź 2009, 21:29
Posty: 66
Lokalizacja: Katowice
Pojazd:
LeXiN, O to mi właśnie chodzi ;) Chcę zrobić optykę, a za optyką idzie również tłumik, ponieważ ten który mam teraz jest okropny, ale ma taki plus, że jest cichutki na postoju, ale fajnie za to wkręca się na obroty i dźwięk tez jest nawet fajny. A mechanikę jakąś tam zrobię jak będzie super z optyki. Ale od razu mówię nie planuje malowania (jak na razie :))
Pozdrawiam.




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 23 maja 2010, 21:40 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2009, 17:36
Posty: 549
Lokalizacja: Morąg
Pojazd:
Co tam u SR ?
Ja tam pilnie śledze temat i oczekuje jakichś upów :cool:
Ja proponuje tak:
Leovince ZX chrom
Licznik od Ditecha
Lampy na tył Revo z kierunkami
Nadkole Kiesler
Na przód lampa neon ring




_________________

Speedfight 2 S6 Racing Modular 70cc -->Aerox Midrace 70cc, SR Midrace 70cc--> Derbi GPR 2008.


Ostatnio zmieniony 23 maja 2010, 21:43 przez Karolek_OTT, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 24 maja 2010, 6:19 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 paź 2009, 21:29
Posty: 66
Lokalizacja: Katowice
Pojazd:
Niestety złe wieści. Wszystko super pięknie i ... Bum! Wczoraj o godznie 18 zaliczyłem ślizg fotki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Krótki opis sytuacji:
Umówiłem się z kumplami, jadąc z działiki w umówione miejsce zauważyłem ich (akurat jechali nade mną mostem) zagapiłem się na nich dodałem gazu, i zapomniałem o zakręcie, zacząłem składać się do zakrętu i ok ale poszedłem za bardzo po zewnętrznej przednie koło mi uciekło wjechało na trawę (widoczną na zdjęciu po lewej) i się przewróciłem i jakieś 3 metry (widać linie zdartej farby jak leciałem po asfalcie). Wstałem postawiłem skuter na stopkę. Straty:
- Porysowane 3 miejsca z prawej strony tylko (przód koło lampy/podłoga/tyłek)
- Zbite lusterko.
Co do jakiegoś tuningu to zacznie się dopiero myślę w wakacje, ponieważ na razie muszę mu oponę nową na tył kupić, przerejestrować go, kupić przedni prawy klosz migacza, plastik między nogi takie tam błahostki, ale muszę je zrobić aby zacząć tuningować.
Pozdrawiam.




_________________

Obrazek


Ostatnio zmieniony 24 maja 2010, 20:20 przez Deniuh_Speed, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 24 maja 2010, 7:00 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 cze 2009, 11:58
Posty: 151
Lokalizacja: Kwidzyn
Pojazd:
no to pierwszą glebę zaliczyłeś już :mrgreen: co do SR to mi się podoba ponieważ jestem zakochany we wszystkich sr :ups:

pozdro Adi




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 24 maja 2010, 20:11 
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 mar 2009, 19:18
Posty: 3210
Lokalizacja: Pułtusk
Pojazd:
Co Ty zrobiłeś :shock:
Teraz całą maluj :mrgreen:
Mnie na mojej sr też już raz przyciąganie ziemskie zadziałało, ale się wyratowałem :P


Ostatnio zmieniony 24 maja 2010, 20:12 przez ProgrameR, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 24 maja 2010, 20:20 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 paź 2009, 21:29
Posty: 66
Lokalizacja: Katowice
Pojazd:
No niestety moja głupota :/ zagapiłem się dodałem gazu nie zbyt patrząc na drogę za późno do zakrętu wszedłem przednie koło wjechało na trawę uciekło no i dalej to już wiecie :/ Teraz jak będzie oczywiście kasa to go chciałbym pomalować. Najpierw rzeczy które wypisałem u gór później dopiero tuning malowanie itd. No i po upadku dziś jeżdżąc zauważyłem, że gaz mi się zacina, po prostu go puszczam a on stoi :shock: no nic po woli teraz zbieranie kasy i robota...




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 24 maja 2010, 20:22 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2009, 15:20
Posty: 1275
Lokalizacja: SkiernieVice
Pojazd: GOLFS ROYCE TRZECI
Deniuh_Speed pisze:
i, bo martwi mnie trochę ten V-max myślę, że on będzie zablokowany.

a ile ona leci ??
bo troche jestem w temacie morini to moge coś doradzić.
Sr serujnie nie miały blokowanych przełożeń (nie to co katany nowe ) i powinny spokojnie jezdzi po te 75-80 km/h a twoja ile jedzie ??

na na twoim miejscu (czyt. mały v-max) sprawdził pasek (powinien mieć 18 mm ) i czy nie ma jakiś blokad np na wariu




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 24 maja 2010, 20:31 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2009, 20:51
Posty: 30
Lokalizacja: Radom
Pojazd:
Taki młody a zabić się chciał kto na to będzie teraz patrzył :ups: :wink:




_________________

Obrazek Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 25 maja 2010, 10:47 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2009, 17:36
Posty: 549
Lokalizacja: Morąg
Pojazd:
I tak dobrze że nie przewrócił się jeszcze na 2 strone ani nic sie nie urwało,mogło być gorzej.A ty cały?

Przy okazji,kup mu lusterka F1 i pomaluj troche..




_________________

Speedfight 2 S6 Racing Modular 70cc -->Aerox Midrace 70cc, SR Midrace 70cc--> Derbi GPR 2008.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy