Dzisiaj jest 04 maja 2024, 14:00



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 28 lis 2014, 9:14 
*

Rejestracja: 28 lis 2014, 8:54
Posty: 3
Pojazd: piaggio zip
Siemka jestem tu nowy ale pilnie potrzebuje pomocy kogoś naprawdę doświadczonego w temacie. Mam problem z dopasowaniem cylindra. Czy jeśli w tuningowych zestawach jest większy otwór na szpilki to nie bd luzów ? Jeśli chodzi o rozstaw to jest ten sam ale otwory są dość dobrze zauważalnie większe. Tak samo gdy mierzyłem w sklepie mhr 70 ccm wymiar nie zgadzał się w tej części cylindra która wchodzi w kartery po jej zewnętrznej stronie. W moim było jakieś 43 mm w tamtym było 41/42 mm. Czy będzie taki zestaw chodził bez problemu jeśli wymiary nie są idealnie takie same ? Co polecacie mi do tego modelu ? ( chce go zrobić calego pod 70 sport na cylinder mogę przeznaczyć do 750/800 zł plus oczywiście reszta gratów typu gaźnik dellorto jeśli da rade to może starczy 17,5 mm, wał JAKIŚ ? Tłumik ? Jakie membrany ? Przełożenia ? Wariator ? Sprzęgło ?. Co zrobić żeby leciał kolo 100 ale na mega przyspieszeniu ? Z spalaniem maks 6 litrów ;) ? )

jeśli ktoś już robił coś z tym silnikiem opisz mi dokładnie setup i jakie spalanie v- max i przyspieszenie.
Może ktoś da rade mi ogarnąć jakiś fajny zestaw pod 70 ( całą listę części itd )


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 29 lis 2014, 10:12 
***

Rejestracja: 27 sty 2013, 13:56
Posty: 831
Lokalizacja: Nysa
Pojazd:
Ja bam polecal cos z sporta malossi sport lub dr evo napisz ile kasy masz na wszystkie części bedzie latwiej cos dobrac




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 29 lis 2014, 14:01 
*

Rejestracja: 28 lis 2014, 8:54
Posty: 3
Pojazd: piaggio zip
Chciałbym się zmieścić w 3000 ale chcę zrobić to porządnie wiec myślę że jak wyjdzie do 4000 to tez dam rade ;) jeśli chodzi o filtr powietrza łożyska linki, opony , chamulce, membranki, kruciec itp to na to mam osobny budżet.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 29 lis 2014, 14:24 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 mar 2014, 21:17
Posty: 1102
Lokalizacja: Skarszewy
Pojazd: Piaggio Sfera NSL 50 <3
No to za taki budżet możesz racinga składać ;] Nie wiem czy opłaca ci się w zip'a z 96r inwestować lepiej by było kupic ramę od np. nrg mc3 z papierami i kartery i składać




_________________

WBIJ DO GILERKI
gilera-gsm-50-supermoto-ebs050-t405481.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 29 lis 2014, 18:42 
***

Rejestracja: 27 sty 2013, 13:56
Posty: 831
Lokalizacja: Nysa
Pojazd:
Też tak myślę kup cos na lc nrg runner itp jak masz tyle kasy




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 02 gru 2014, 12:42 
*

Rejestracja: 28 lis 2014, 8:54
Posty: 3
Pojazd: piaggio zip
Twardo chce robić zipa. W lc mam inny skuter do zwykłej jazdy lub na wypady ( derbi predator i peugeot elystar ) mają wystarczająco duże baki i są wygodne w trase. Piaggio ma być mała zabawka na miasto ( być może na stunt ). Piaggio czekało aż je zrobię 8 lat stojąc u mnie w piwnicy. Mam do niego sentyment i chce go zrobić dla własnej satysfakcji ; p tym bardziej ze mam go w wersji jednoosobowej wiec to skuter typowo robiony pod siebie.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy