Dzisiaj jest 10 paź 2024, 16:26



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 23 lip 2012, 14:34 
*

Rejestracja: 16 lip 2011, 14:24
Posty: 2
Pojazd:
Jakiś czas temu złamały mi się śruby do mocowania wydechu przy cylindrze. postanowiłem zrobić nowe gwinty. spuściłem płyny, wyjąłem cylinder, zrobiłem to co miałem zrobić, no i wsadziłem cylek. wszystko ok, ale do pewnego czasu gdy skuter strasznie zaczął się grzać. niejednokrotnie wlewałem płyn odpowietrzając to, lecz po jakimś czasie skuter znowu zaczął się grzać. momentalnie pojawiało się dużo kresek. Gdy odkręcałem czache okazało się, że w zbiotniczku płyn się wydobył. nie wiedziałem w jaki sposób. dolewałem płynu i dolewałem, aż po jakimś razie sam mi zgasł. pojawiało mi się to już coraz częściej. nie wiem czy nie zatarłem cylka, ale nie w tym rzecz. niebawem rozbieram skuter i zobacze czy nie jest zatarty. martwi mnie jednak to chłodzenie. co może być przyczyną? wcześniej nie zdarzał mi się ten problem. wiem tyle, ze płyn wylewa się pod skuterem. schylając się zauważyłem, ze cieknie on z głowicy. jedni mówią, że poszedł mi wirnik od pomy wody, drudzy, że uszczelka mi poszła. jak myślicie? co może być przyczyną?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 23 lip 2012, 15:06 
*

Rejestracja: 04 wrz 2011, 19:20
Posty: 50
Lokalizacja: Wrocław
Pojazd: BMW M5 F10
Jak z głowicy Ci kapie to uszczelki do wymiany masz .




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy