Dzisiaj jest 20 wrz 2024, 21:20



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 21 kwie 2015, 17:45 
*

Rejestracja: 23 mar 2015, 13:43
Posty: 3
Lokalizacja: Zagórz
Pojazd: Keeway Hurricane 2T
Witam, niestety znowu.
Na wstępie mój Hurricane ma silnik Minarelli z Yamahy Aerox i proszę żeby nie przenoszono kolejnego mojego tematu.
Po wymianie gaźnika i świecy skuter ożył, ale odpalał tylko po nalaniu dawki paliwa prosto do cylindra. Wymieniłem więc zawór membranowy, a żeby to zrobić musiałem wyciągnąć silnik więc przy okazji wymieniłem łożyska przekładni, bo stare już huczały i miały duży luz.
Po wymianie skuter odpala już normalnie, ale wygląda na to, że coś się stało ze sprzęgłem.
Otóż strasznie go muli przy ruszaniu. Gdy rozpędzi się do ok. 35 km/h jedzie już normalnie, ale po zatrzymaniu znowu to samo. Gdy skuter jest na stopce koło się cały czas kręci i nie da się wyregulować gaźnika tak by koło się zatrzymało.
Miałem już tak kiedyś zaraz po zakupie skutera i oddałem go do mechanika, który pogrzebał coś przy sprzęgle i wszystko działało dobrze aż do teraz. Powiedział mi tylko, że to była wina sprzęgła.
Teraz pytanie do was - co to mogło być? Co zrobić żeby skuter jeździł jak wcześniej?




_________________

Było:
-ROMET Ogar 200
-ROMET Komar 1973r

Jest:
-KEEWAY Hurricane 2T 2007r
-BENZHOU YY50QT-15 4T Retro Star 2011r
-Simson S51


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 21 kwie 2015, 17:53 
*

Rejestracja: 13 paź 2014, 10:34
Posty: 39
Pojazd: Zipp Steed
Spróbuj zmienić sprężynki na twardsze.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy