Dzisiaj jest 18 paź 2024, 23:26



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 21 lut 2010, 22:52 
*

Rejestracja: 21 lut 2010, 22:34
Posty: 2
Pojazd:
Witam wszystkich. Jestem nowy na tym forum i dręczy mnie pare rzeczy odnośnie mojego "nowego" skutera. używałem opcji "szukaj", ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania.
Zacznę od początku. Kupiłem niedawno od brata Neosa. Skuter jest z 2007 roku, ale potrzebny jest mu mały remoncik, bo brat w 2 sezony przejechał nim 20 tysięcy kilometrów i prócz wymiany klocków nie zrobił przy nim nic... Rozebrałem go doszczętnie i zabrałem się za mały romont silnika i napędu. Wymieniam w nim świecę, fajkę, pierścienie, filtr powietrza, pasek napędowy, uszczelki silnika i chcę wymienić rolki, spręzynę dociskową i sprężynki sprzęgła. Własnie o te rzeczy chciałem zapytać.
Jakie kupić rolki, sprężynki i sprężynę dociskową do fabrycznego, nie tuningowanego Neosa??
Nie zamierzam bawić się w żadne przeróbki, chociaż delikatnym polepszeniem osiągów nie pogardzę.
Czy ktoś umie skomponować dobry zestawik?
Pozdrawiam. Cozi.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 21 lut 2010, 22:59 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 lis 2008, 13:56
Posty: 136
Lokalizacja: Brodnica
Pojazd: E46 :P
jeżeli zrobił nim 20 kawałków to przydał by się kompletny remont napędu tzn sprzęgło, wariator, pasek itp.

a co do cylka to lepiej kup nominał albo coś bardziej sportowego jak motoforce lub tec




_________________

custom in progress




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 lut 2010, 23:09 
*

Rejestracja: 21 lut 2010, 22:34
Posty: 2
Pojazd:
Powiedzmy że nie przewiduje tego narazie w swoich wydatkach... Skuter kupiłem rozbity i muszę kupić do niego ramę, pare plastikowych gratów, a jako że jestem lakiernikiem planuję zmianę koloru.
Dzięki za radę, ale muszę prośić o dobranie odpowiedzniego zestawu z części o których pisałem.
Pzdr.
PS. W sklepie w którym kupuję większość części do naprawy dostępne są sprężyny dociskowe 22, 27 i 32 kg.


Ostatnio zmieniony 21 lut 2010, 23:18 przez cozi, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 23 lut 2010, 8:30 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sie 2009, 13:39
Posty: 176
Lokalizacja: Golcowa
Pojazd:
wyciąg swoje rolki,zmierz ile ważą i kup takie same ;)




_________________

Yamaha Bw's 96r. :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 158 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy