Dzisiaj jest 30 wrz 2024, 16:35



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 02 mar 2010, 23:25 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2009, 18:12
Posty: 166
Pojazd:
Witam. Nie bardzo wiem czy to odpowiedni temat ale prosze moderatorów o nie usuwanie go lecz ewentualnie o przesuniecie go do właściwego działu.

Co do tematu to w zasadzie jestem w trakcje realizacji nowego projektu Yamahy Aerox.
i mam dylemat co do wyboru cylindra? Mianowicie chodzi mi o jednostki malossiego.

Wybrać Malossi MHR Team II 7T? Czy Malossi MHR TEAM Big Bore 77ccm? Do Obydwu bedzie robiony porting karterów i prawdopodobnie porting cylka też bedzie.

Następna sprawa to Sprzęgło? Polini 2G Evo II? Czy Malossi Delta? przy przełożeniach malossi oczywiscie.

Wyraźcie swoje opinie. Moze ktoś z was miał juz styczność z takowymi cylami czy sprzęgłem. pozdrawiam.




_________________

Projekt 2010. - Ruszamy.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 03 mar 2010, 15:24 
*

Rejestracja: 15 lis 2009, 17:36
Posty: 37
Lokalizacja: WWA
Pojazd:
Mój kuzyn miał roxa z angli 77cc BB cylek jest poprostu doskonały polecałbym Ci go w 100%.
Co do sprzegła nie miałem styczności z malossi delta ale kumpel miał w Aprili SR (posrednia buda) i dobre sprzegło lecz ja bym wybrał Polii 2G Evo II jest znakomite z tego co wiem.




_________________

Nie moc silnika , a technika zrobi z Ciebie zawodnika




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 mar 2010, 15:46 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2009, 18:12
Posty: 166
Pojazd:
też tak mnie korci nad tym Polinim, lecz jak patrze po necie na setupy naszych zagranicznych sąsiadów to przy takim tunie jaki ja szykuje wsadzają Delte :/ na tym Cylku BB na hamowniach wyciskają coś rzędu 24-26KM a to nie mało. No nic czekam dalej. Niech inny się jeszcze wypowiedzą.

Moge dodać tyle iż bedzie to pracowało z wałem Stafe6 R/T
Przełożeniami malossi
oraz całym układem napędowym malossi Overrage.
gaźnik 26/28mm




_________________

Projekt 2010. - Ruszamy.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy