Dzisiaj jest 22 maja 2024, 4:48



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 25 kwie 2009, 16:27 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:20
Posty: 13
Lokalizacja: Szydłowiec
Pojazd:
Witam mam problem z Peugotem Vivacity.Mianowicie do dzisiejszego dnia jezdzil on v max na prostej 70-75 km/h.W pewnym momecie podczas jazdy gwaltownie spadl na mocy...zanipokojony zatrzymalem sie obejrzalem przegazowalem pare razy na nozce ok...wsiadam jade dalej rozpedzil mi sie do 60 km/h,zatrzymala sie wskazowka poczym zaczal zwalniac do 50 km/h.Konsekwencja tego byl spadek mocy przy przy starcie no i zmniejszony v-max teraz jezdzi 60-70.Nie wiecie co moze byc przyczyna tego?? Skuter odblokowany seryjny 8000 km...a i jezeli to ma jakies znaczenie to ostatnimi 2 tygodniami na nim na calej manetce jak nigdy... a on jest chlodzony powietrzem.Zagrzal sie?? zatarl sie?? pasek napedowy sie zdarl?? Prosze o podpowiedz co to wedlug was jest...




_________________

Peugeot VC 50


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 25 kwie 2009, 17:26 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 mar 2009, 14:34
Posty: 38
Pojazd: speedfight 2 sprzedany w 2011
A jak odpalasz go i jest zimny to jęździ tak samo czy szybciej? Ja miałem tak samo, (Speedfight 2 V max 90Km/h) pewnego dnia zaczoł zwalniać tak jak u ciebie, na następny dzień odpałiłem go i działał normalnie po krutkiej przejażdżce około 20 min znowu zwalniał, niewiedziałem co jest grane zaktecilem doplyw powietrza w gazniku i było normalnie. Jak sie okazało łapał lewe powietrze znalazłem dzióre i zaklejiłem, może też łapie lewe powietrze zobacz




_________________

FORUM O SPEEDFIGHT: www.speedfight.ubf.pl
GG:7324738




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 maja 2009, 19:38 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:20
Posty: 13
Lokalizacja: Szydłowiec
Pojazd:
Juz po problemie okazalo sie ze filtr powietrza byl mocno zapchany.Od nowosci nie byl czyszczony. :roll:




_________________

Peugeot VC 50




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy