Dzisiaj jest 18 maja 2024, 1:16



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 11 maja 2009, 20:02 
*

Rejestracja: 19 maja 2008, 19:25
Posty: 36
Lokalizacja: O-ka
Pojazd:
Witam.
Postanowiłem rozwiązać problem z moim speedfightem LC na ten sezon, co prawda zrobiłem z nimi już kilka ładnych tysięcy, ale teraz trzeba je zrobić.
Więc zaczynam:
1. Jak się rozgrzeje to ma muła do 30km/h i ogólnie za chętnie na obroty nie wchodzi, od czego to jest?
2. Jak założę orginalny tunel do filtra powietrza to nie wchodzi na obroty i nie reaguje na żadną regulację gaźnika. Z nieorginalnym dużo szerszym tunelem niema problemów z niczym. Podejrzewam, że dysza wsadzona większa, dobrze myślę?
3. Pali jak smok, 5,5-6l/100km, czyli pewnie tyczy się to 1 punktu. Za duża dysza?

Skuter bez tuningu właściwie tylko sprzęgło RMS Race(nie Racing!), bo seryjne poszło do piachu.

Pozdrawiam.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 11 maja 2009, 20:10 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 kwie 2009, 6:44
Posty: 1007
Lokalizacja: Pułtusk
Pojazd:
moze Ci nie pomoge w tym, ale mam pytanie. Moglbys napisac czy od zawsze Ci AZ tyle pali? czy tylko ostatnio?

jesli ma muly do 30km/h to klania sie regulacja gaznika albo rolki sa juz do wymiany badz pasek. Zobacz rolki w jakim sa stanie :) Wyczyscic gaznik tez nie zaszkodzi


Ostatnio zmieniony 11 maja 2009, 20:12 przez klikszen, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 11 maja 2009, 20:15 
*

Rejestracja: 19 maja 2008, 19:25
Posty: 36
Lokalizacja: O-ka
Pojazd:
Odkąd go ściągnąłem(styczeń 2006) to pali jak głupi, tak jak podałem wyżej.
Przesuwanie iglicy w dół nie wiele daje.
A przestawienie na sam dół daje - zamułę, a spalanie nie wiele niższe.


Ostatnio zmieniony 11 maja 2009, 20:16 przez Axen, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 11 maja 2009, 20:19 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 kwie 2009, 6:44
Posty: 1007
Lokalizacja: Pułtusk
Pojazd:
No mam tak samo, rowniez mialem ostrego MULA ! ale staram sie wyreguloawc gaznik i jest juz coraz lepiej, ja mialem mula do 25km/h teraz juz jest 2-3s na starcie i tylko na zimnym silniku, wczesniej ten mul byl zawsze nawet do 20sec.. i rowniez pali jak glupi tylko mi wychodzi jakies 20ll/100km

jutro sprobuje odlczyc ssanie, moze sie zepsulo i daje ciagle paliwo bo nawet jak dalem iglice na jak najmniej to nei bylo rezultatu w tym ze skut by mial jakies objawy braku beny na wysokich obrotach, swieca jest dalej wilgotna...

kolega mi doradzil abym sprawdzil membrany bo moze puszczaja benzyne, kosz takich nowych to ok. 40zl




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy