Dzisiaj jest 19 wrz 2024, 22:43



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: agility
Post: 11 sie 2010, 22:19 
*

Rejestracja: 11 sie 2010, 21:56
Posty: 5
Pojazd:
dobry.nie zdążyłem się jeszcze przywitać ale niebawem to nadronię.
mam mały problemik.niestety kupiłem skuter w pewnym serwisie w opolu którego szef jest strasznym chwastem, a jego podejscie do klienta jest z perspektywy ilości sprzedanych pojazdów czyli On wie ,ty nie.porazka.
mam taki problem.

pierwszy problem-
rano,po chłodnej nocy pali bezbłędnie,jade do pracy a po około 10-ciu godzinach mam problem z odpaleniem go.
dalej.
rano idzie jak burza(w miare możliwośći),po południu ślabiutko
rano pełen zakres manetki,popołudniu musze dokręcać i popuszczać manetkę żeby w ogóle jakoś szedł.strata szybkości o 10km w popołudniowym cyklu.
jazda we dwóch w ogóle nie działa.


drugi problem.

brzęczenia ,nie wiem dokładnie gdzie ale w tylnej częsci skutera,obstawiam ze sprzęgło, ale nie bede zgrywał kozaka,nie znam się.pojawia się przy szybkim dodawaniu gazy a potem powyżej 50km/h,zmniejszam go popuszczaniem manetki.podobny jest do dzwięku poluzowanej śruby i walącej między nimi nakrętki.

pisze to bo mam problem ze zrozumieniem mojego problemu przez włascicela serwisu który .... nie możemy się dogadać,ktoryś raz z rzedu jade z tym samy problemem a rozwiazania nie widać.męczy mnie ta sprawa.

ja chcę tylko jeździć.



tak w ogóle to agigity 50. 2900km.


pozdrawiam


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 12 sie 2010, 7:16 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 sie 2009, 18:32
Posty: 51
Pojazd:
Ten drugi problem to prawdopodobnie Wariator(nie wiem co dokładnie bo wymieniłem cały i po brzęczeniu) przynajmniej ja tak miałem ale z tym pierwszym się nie spotkałem :?




_________________

SILNIK KYMCO SUPER 9 Lc :]

CylinderKit Malossi 70cc :]
Wariator Polini SpeedControl 5,5g
Gaźnik Dellorto 19mm
Gazbox Malossi
Wydech Hebo Performance
Sprzęgło Malossi Fly+Sprężynki FLY
Sprężyna Polini Niebieska+15%




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 12 sie 2010, 11:16 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 sie 2009, 21:39
Posty: 1337
Lokalizacja: Ciechanowiec
Pojazd:
Pierwszy problem może dotyczyć zaworów. Czyli są nie wyregulowane. I gdy na ssaniu dostanie więcej paliwa to jakoś odpali. A potem już nie.
Drugi to albo bendix rozrusznika ma luzy lub się zacina i brzęczy zaczepiając o przeciw talerz :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 12 sie 2010, 21:01 
*

Rejestracja: 18 cze 2010, 10:11
Posty: 6
Lokalizacja: Gdynia
Pojazd:
to drugie... w czasie jazdy spróbuj lekko nacisnąć nawet lekko dotknąć (noga) centralnej stópki... Mi tez tak brzęczy, jest to tylko sprężyna. Dla pewności sprawdź




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 13 sie 2010, 16:41 
*

Rejestracja: 11 sie 2010, 21:56
Posty: 5
Pojazd:
to nie jest spręzyna na bank,przy szybkim starcie lata jak cholera a jak poluzuje manetkę jest ok.po dolaniu oleju do przekładni problem znika na 2-3 dni a nic nie wycieka.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy