Dzisiaj jest 28 paź 2024, 0:19



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 20 cze 2009, 10:26 
*

Rejestracja: 11 cze 2009, 8:36
Posty: 32
Lokalizacja: tczew
Pojazd:
Mam problemik ostatnio tzn. jakies 2 tyg temu jechalem z kumplem i skuter mi zgasl bo skonczylo sie paliwko. zatankowalem i mialem tzn mam nadal problemy z odpaleniem. Iskre ma natomiast zauwazylem ze jak kopie (prubuje odpalic) to po 10 kopach swieca nadal jest sucha nie wiem czym to moze byc spowodowane ;/. Jest to bardzo uciazliwy problem. Aha dodam jescze ze czyściłem cały gaźnik i filter powietrza. Skuter odpala ale ma ciezkie opory. Ostatnio bedac u kumpla 10 minut go odpalałem.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 20 cze 2009, 10:44 
R.I.P. - w naszej pamięci [*]
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2008, 18:25
Posty: 4162
Lokalizacja: Górny Śląsk
Pojazd:
Pokop z kilka razy,/0,5 gazu.Jak ssanie ręczne to troszkę daj.Ale bez włączonego zapłonu.Potem włącz zapłon i kopnij.




_________________

Poznaj swój skuter zanim ON da się poznać :twisted:

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 20 cze 2009, 12:04 
**

Rejestracja: 03 paź 2008, 5:54
Posty: 322
Pojazd:
Mój jak ma obiawy takie ze po dodaniu gazu gasnie odpalam go bez gazu wogole kreci kreci dosc dlugo az zlapie wtedy troche na niskich obrotach i po chwili można jechac:)


2 sposób zeby odpalił to delikatnie włozyc palec w filtr powietrza wtedy powinien załapac odrazu:D Tylko nie zastawic dopływ powietrza poprostu zmienszyc go w 10% i jak dasz wiecej gazu to puszczac wiecej powietrza mi tak zawsze pomaga




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 20 cze 2009, 15:15 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 cze 2009, 7:00
Posty: 293
Lokalizacja: się biorą dzieci ?
Pojazd:
jarq pisze:
Mam problemik ostatnio tzn. jakies 2 tyg temu jechalem z kumplem i skuter mi zgasl bo skonczylo sie paliwko. zatankowalem i mialem tzn mam nadal problemy z odpaleniem. Iskre ma natomiast zauwazylem ze jak kopie (prubuje odpalic) to po 10 kopach swieca nadal jest sucha nie wiem czym to moze byc spowodowane ;/. Jest to bardzo uciazliwy problem. Aha dodam jescze ze czyściłem cały gaźnik i filter powietrza. Skuter odpala ale ma ciezkie opory. Ostatnio bedac u kumpla 10 minut go odpalałem.


Ja kiedyś miałem takie problemy, coprawda w simsonie ale ....
Wymień świecę, w moim przyparku to pomogło. Kup najlepiej świecę NGK BR7ES




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 20 cze 2009, 17:33 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 kwie 2008, 8:06
Posty: 990
Lokalizacja: Gliwice
Pojazd:
Miałem też kiedyś taką przygodę i okazało się że to był problem z zaworem membrankowym. Kupiłem inne membranki i odpalał bez problemu. Ewentualnie u Ciebie mocno się zapowietrzył więc odkręć kufer, i odepnij rurkę którą gaźnik zasysa paliwo. Jak masz strzykawkę to wsadź tam strzykawkę i odciągnij tłoczek. Wtedy na pewno odpowietrzysz układ. Jak nie znajdziesz strzykawki to po prostu przyssaj się do tego wężyka i też na pewno się wszystko odpowietrzy a benzyna będzie już lecieć tak jak powinna.




_________________

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 20 cze 2009, 18:41 
*

Rejestracja: 11 cze 2009, 8:36
Posty: 32
Lokalizacja: tczew
Pojazd:
Thx za porady, okazalo sie ze musial byc jakis syf w gaźniku bo teraz pali jak złoto :D wielkie dzieki za porady




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy