Dzisiaj jest 14 maja 2024, 22:14



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 25 lip 2014, 13:28 
*

Rejestracja: 25 lip 2014, 13:20
Posty: 1
Pojazd: Zipp Quantum
Witam Serdecznie. Jestem nowym członkiem forum i mam nadzieje ,że zwracam się z pomocą w odpowiednim miejscu.
Mój problem polega na tym ,że wydaje mi się ,że mam mało powietrza w oponach. Jeżdżę takim skuterem : http://www.google.pl/imgres?imgurl=http ... 45&ndsp=25

tylko inny wydech ,ale nie oto chodzi.
Chciałbym się dowiedzieć jakie jest prawidłowe ciśnienie w przedniej i tylnej oponie.
A druga sprawa ewentualnie. Mam wrażenie ,że lekko ociera mi przedni hamulec i co chwilę zapala się czerwona lampka jak podczas hamowania co zrobić ?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 25 lip 2014, 18:28 
*******

Rejestracja: 08 mar 2011, 18:41
Posty: 5429
Lokalizacja: Katowice
Pojazd:
Jazda jednej osoby przód 1,25-1,3Mpa ,tył 1,75-1,8Mpa
Jazda w dwie osoby przód 1,75-1,8Mpa,tył 2,25-2,3Mpa
Co do hamulca przedniego trzeba go odkręcić i sprawdzić stan szczęk hamulcowych i czy tłoczek hamulca się nie zapiekł,po naciśnięciu powinien wyjść do przodu ,powrót można umożliwić pomagając np. śrubokrętem aby powrócił na swoje miejsce ,jeśli nie powraca trzeba zacisk przedmuchać kompresorem i psiknąć po samym tłoczku WD-40,jeśli nie pomoże trzeba zacisk rozbierać ,możliwe że rdza już mu uniemożliwia powrót na swoje miejsce po hamowaniu,wtedy pozostaje wymiana zacisku hamulca ,koszt 50-70zł. Znajoma fotka sklep w Tarnowskich Górach :D :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy