Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 14:08



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 05 kwie 2011, 18:44 
*

Rejestracja: 17 kwie 2010, 17:27
Posty: 34
Lokalizacja: Gdańsk
Pojazd:
Witam,
Kupilem rok temu skuter, pare dni temu, jechalem wiecej niz 70km/h, policja mnie zlapala, zabrala dowod rejestracyjny, dala kwitek, skierowanie na przeglad, za brak blokad, predkosc, brak badan technicznych, brak rejestracji(skradziono mi ja 3dni wczesniej, mam kwitek kradziezy blachy w razie czego). Aby wszystko bylo ok musze zarejestrowac skuter(jest dalej na innych blachach niz powina byc teraz na mnie), zablokowalem skuter, jechalem na przeglad, wszystko ok, lecz doczepil sie gosciu ze MUSI byc rejestracja aby mogl mi wypisac przeglad, na innej stacji tego nie chcial, lecz chcial od rzeczo znawcy ze jedzie 45km/h. Czy aby przejsc przeglad musi byc ta rejestracja, jezezli mam kwitki na kradziez, umowe, ubezpieczenie oplacone, kwitek zabrania dowodu i wszystko co potrzeba zeby zrobic przeglad oprocz tej rejestracji ? Gosc mi powiedzial ze musi byc FIZYCZNIE zeby mogl to zrobic.. smiac mi sie chce, dopowiedzial tez ze taka jest ustawa, ale cholera jak fizycznie ? skoro mam kwitki na to ze zostala skradziona to chyba musi mi to podbic i tyle ? Powiedzial tez zeby przelgad zrobic to mam miec ta blache, ok, ale zeby ja zalatwic ja to mam jechac do wydzialu komunikacji tam gdzie akutalnie jest skuter zarejestrowny, a ja mam kolo 1000km w dwie strony zeby tam pojechac. Czy to tylko ten gosciu sobie jaja robi czy mam jechac na inna stacje, albo zrobic na boku ? i tutaj pytanie, czy moge np. jestem z miasta X to czy moge zrobic w miescie Y przeglad i nie beda o to sie pluc ?

Z gory dzieki, Disp.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 07 kwie 2011, 19:21 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lut 2011, 19:19
Posty: 4
Lokalizacja: Okolice Nysy
Pojazd:
a pierdziel Rejestrację ja jeżdżę bez rejestracji. mój motor ma 110 pojemności brak homologacji i świateł itp... jeżdżę po drodze bez niczego tylko w kasku:D i jest jazda:D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 07 kwie 2011, 19:25 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lut 2011, 10:54
Posty: 519
Lokalizacja: Radom
Pojazd: Honda Civic EJ9
sysy pisze:
a pierdziel Rejestrację ja jeżdżę bez rejestracji. mój motor ma 110 pojemności brak homologacji i świateł itp... jeżdżę po drodze bez niczego tylko w kasku:D i jest jazda:D


Ale nie każdy jest takim kaskaderem jak Ty :lol: Hehe :wink:




_________________

Yamaha Aerox
http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.p ... 06&start=0

Piaggio Zip [SPRZEDANE]
viewtopic.php?t=206386




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 07 kwie 2011, 19:32 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 maja 2010, 18:23
Posty: 788
Lokalizacja: Ryglice
Pojazd:
sysy, ciekawe czy też tak będziesz mówił jak cię złapią




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy