Dzisiaj jest 21 paź 2024, 21:59



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 15 paź 2012, 18:33 
*

Rejestracja: 06 lut 2012, 12:10
Posty: 18
Lokalizacja: Janów Lubelski
Pojazd:
Siema :D
Kupiłem folie stickerbomb i chce okleić nią rame w NSR 125, lecz nie wiem jak się do tego zabrać (po prostu nie chce niczego spaprać).
A więc wytłumaczcie mi mniej więcej jak to robić żeby nic nie zepsuć.
Rama wygląda tak - http://srvimg07.tablica.pl/images_tabli ... oszyce.jpg

Mówcie jak ciąć tą folię itp. jak naklejać ją w nierównych elementach...mam nadzieję że ktoś stykną się z tą folią i mi pomoże :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


 Tytuł:
Post: 15 paź 2012, 20:46 
Utnij większy kawałek, mniej więcej już na dany element tej ramy. Najlepiej, żeby Ci ktoś pomógł. Po odklejeniu stickera od folii ochronnej warto jest ją nagrzać suszarką i mniej więcej nakleić na element. Możesz ją jeszcze szybko odkleić i poprawiać każdy centymetr, nic się nie stanie. Żeby nie zrobić bąbli zaopatrz się w jakąś szpachelkę plastikową i poprawiaj pracę. Skalpelem docinaj nadmiar folii.
Jak masz wgłębienie to na początku normalnie naklej tą folię na całą powierzchnię, a potem nagrzewaj i powoli palcem jeździj coraz na dół po tej folii. (Ona się rozciąga)

Jak oklejasz ramę to najlepiej naklejaj folię tak, żeby oba końce na ok 1cm zaklejały się wzajemnie bo na samym metalu trzyma się słabo.

Rób to powoli, jak zrobisz bąbla to możesz odklejać kawałek i poprawiać szpachelką, ew. mniejsze bąble możesz przebić igłą.
Najlepiej we dwie osoby.
Użyj suszarki, ostrego noża, skalpela itd.


Ostatnio zmieniony 15 paź 2012, 20:47 przez arek95, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy