Dzisiaj jest 22 paź 2024, 19:46



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 18 paź 2012, 19:39 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2009, 19:29
Posty: 6
Lokalizacja: Konin
Pojazd:
Witam, wygląd mojej Aprilli już zaczyna działać mi na nerwy, zatem postanowałem coś zmienić.

1. Chciałbym odnowić malowanie + oryginalna nowa okleina -znacie namiary na firmy wykonujące okleiny do motorów? Jakie są mniej więcej ceny? (wiem ze były juz tematy z tym pytaniem lecz nie znalazłem sensownej odpowiedzi)

2. Chciałbym też pomalować pare części - i tu jest prośba zrobiłby ktoś mi VT? (Klamki hamulców,kopniak,dźwignia biegów na czerwono,wahacz na czarno i reszta silnika tj. pokrywa skrzyni biegów, magneta na czarno itp. )
Jeśli ktoś chce bardzo chętnie spojżę na inne propozycje VT

3. Jakieś pomysły inne? Zmiana błotników, plastików, oświetlenia? Propozycje mile widziane.

Chcę ogarnąć projekt moto na cacy ponieważ po zimie bede już musiał sprzedać i przesiadka na auto.


Tutaj foty do VT

Obrazek
Obrazek

Serdecznie pozdrawiam!
Fleshu95




_________________

SPRZEDAM CAŁĄ YAMAHE JOG RR NA CZĘŚĆI!!!

Obrazek


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 18 paź 2012, 20:05 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 lip 2010, 14:48
Posty: 205
Lokalizacja: Płock
Pojazd:
możesz dać felgi na czarno + pomarańczowe paski na felgi z małymi napisami aprilia
ja mam tak zrobione w swoim KTM SX i jest miodzio

felgi w czerwonej anodzie

możesz dać zawieszenie usd i podwójną tarcze jak w sendzie drd

a pierwsze co bym zrobił to zmiana tej lampy z przodu ( jak dla mnie paskuda)




_________________

1. Admin ma zawszę racje.
2. jeśli Admin nie ma racji to patrz pkt. 1

aprilia MHR sprzedana...




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 paź 2012, 20:14 
*

Rejestracja: 28 maja 2012, 15:54
Posty: 42
Pojazd:
Nie zmieniaj nic, tym bardziej jak sprzedajesz moto, bo:

- żeby to wyglądało minimum tak dobrze jak teraz, wydasz kupę kasy, która nie zwróci się przy sprzedaży,
- malowane kopki, podnóżki, dźwigienki to wieś - wiesz dlaczego? Bo zazwyczaj ich odcień jest zupełnie inny niż odcień danego koloru na moto, po drugie w większości ludzie przesadzają z ilością takich akcentów, przez co wszystko się zlewa i po trzecie i najistotniejsze - po kilku jazdach to będzie wyglądało za przeproszeniem jak gówno i obniży wartość moto (chyba, że ktoś lubi odpadającą i pozdzieraną farbę).

Szkoda Twojej pracy i pieniędzy, skoro leci na sprzedaż, pomijając już fakt, że to wg. mnie już seryjnie (i w sumie zwłaszcza seryjnie - z naklejkami lwów itp.) najładniejsza 50tka.
Jedyne co, jak naprawdę będzie Ci się nudziło w zimę, to polerki tych elementów które chciałeś malować.

Ew. paski na koła, najlepiej po polerce kół, bo to 10zł, a daje fajny efekt. :)


Ostatnio zmieniony 18 paź 2012, 20:15 przez DuzyEd, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 paź 2012, 20:50 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2009, 19:29
Posty: 6
Lokalizacja: Konin
Pojazd:
Ja nie pytam czy mi się to opłaci czy nie. Jest to ostatek aby zrobić jeszcze fajny projekt i chce to właśnie zrobić, bo wiem że później nie bde miał takiej okazji. Pozatym malowania zmieniać niechce tylko je odnowić. Co do malowania-dobre lakiery klar itp. i schodziło nie bedzie ;]
Pozdrawiam




_________________

SPRZEDAM CAŁĄ YAMAHE JOG RR NA CZĘŚĆI!!!

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 paź 2012, 22:37 
*

Rejestracja: 28 maja 2012, 15:54
Posty: 42
Pojazd:
Tylko, że po co na siłę robić jakiś mega projekt motocykla, który w serii wygląda bardzo dobrze? Tutaj tak jak w przypadku niektórych malowań roxów, jedynym co można zrobić, żeby poprawić fabrykę są jakieś drobne akcenty typu polerka, paski na koła. Takie działanie polecam.

A jeśli sądzisz, że farba z podnóżków Ci nie zejdzie, to pozdrawiam. Nawet proszek po jakimś czasie zacznie się wycierać, a jakikolwiek normalny lakier będzie wyglądał jak ścierwo po tygodniu, widziałem już dużo takich 'tjuningów'. Zaufaj mi, lepiej wyjdziesz polerując te wszystkie pierdółki. Tym bardziej, że nóżki, dźwigienki, podnóżki możesz wypolerować za pomocą kółek na wiertarkę w 2h na wszystkie elementy. Takie drobne modyfikacje to najlepszy projekt dla SXa ;)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy