Dzisiaj jest 21 maja 2024, 17:50



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 16 sie 2013, 10:26 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 cze 2013, 15:40
Posty: 44
Lokalizacja: KRK
Pojazd: Aerox VR 70cc
Siema ,na poczatku wakacji kupiłem roxa ,niestety przy kupnie był cacy + nieźle się napaliłem,lecz po dluższym czasie okazał sie złomem i trzeba z nim ciągle robić i dokładać funduszy.Tak przedstawiał się opis kiedy go kupywałem lecz dodam jakie części są nie takie jakie powinny:

Cylinder Stage6 Streetrace 70cc
Wał korbowy Top Racing
Sprzęgło Stage 6 - tak naprawde Polini 2G
Wariator Multivar 2000
Sprężyna centralna Medium - nieznam się ,ale jest czerwona
Gaźnik Delorto 19 mm - hah tu najlepsze ^^ tak naprawdę No-Name 17mm
Wydech Yasuni C16 - w realu Yasuni R
Pompa wody Stage6 SSP +40%
Pas napędowy Malossi X- Special Kevlar - był ,ale "peknął",a raczej rozsypał się przy 110km/h (bez wypadku ,ale mało brakowało),teraz Stage6 Pro
Obrazek

Teraz rodzi się pytanie jak wyregulować tego dziada żeby przy niecałym gazie postawić go do pionu.
Wymiana sprężynek na jeszcze twardsze? Obecnie są czarne dokręcone na jakies 90% możliwości.Wymiana centralki na twardszą? wtedy szkoda Stage6 Pro ;P
Obecnie rolki są 4,8g ,zamierzam zakupić 3,0g 16x13 od Polini (http://allegro.pl/rolki-wariatora-polin ... source=mlt) i sprawdzić czy zerwie go na jedno
Następny problem to straszne przegrzewanie sie.Niby pompa +40% ,ale co z tego skoro on tak szybko gotuje (nie mówiąc o braku kabla od termostatu ,ten przy cylu jest ,nie ma drugiego końca) nie wiem czy wymiana płynu wystarczy ,czy to wina czego innego ,ale po przejechaniu 2km on aż parzy na odległość od strony chłodnicy.Gdy jest zimny fajnie go rwie ,ale po zagrzaniu padaka...
Kolejny problem to przy wiekszych obrotach przerywa,jakby nie dawał dobrze iskry na swiecy (pojawilo się to wczoraj po umyciu) jest to coś takiego : https://www.youtube.com/watch?v=2TkORfKqPEE

Jeżeli pomyliłem działy ,bądź popełniłem jakikolwiek błąd ,poprawcie mnie,jestem nowy ;)
Dzięki za pomoc ;)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 18 sie 2013, 21:37 
***

Rejestracja: 28 kwie 2013, 12:56
Posty: 685
Lokalizacja: Puławy/Polesie
Pojazd: Aprilia SR Stealth
mam pytanie D: jak sprawuje Ci się ten dzwon ? :D przegrzewa się mówisz? zmień płyn, jak nie pomoże to widocznie kiedyś złapał już 100+ i teraz będzie się przegrzewał...




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 20 sie 2013, 11:57 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 cze 2013, 15:40
Posty: 44
Lokalizacja: KRK
Pojazd: Aerox VR 70cc
nie wiem co z tym dzwonem ,ale nie ma muła przez to że się grzeje,tylko napewno cos innego.wczoraj nawaliłem troche km i gdy chcialem go przepchać w inne miejsce ,było bardzo cięzko,zdziwilo mnie to i go odpalilem ^^ co sie okazało jechał sam do przodu ,sam z siebie ciągnął w przód ^^ ,przewiduje że coś nawaliło w sprzegle ,albo w tym dzwonie ,bo to raczej słabej firmy "Tec" dzwon,myśle nad sprzegłem s6 t/c i dzwonie s6




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 21 sie 2013, 11:46 
*

Rejestracja: 18 sie 2013, 21:45
Posty: 17
Pojazd: Aerox
Ja się za bardzo nie znam ale gdy ja kupiłem nowego i w całej link skuterów były słabe sprzęgła to mi się rozsypało po miesiącu i wtedy sam z siebie jechał koło 20 km/h i to było sprzęgło wiec myślę za masz to samo :/




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 24 sie 2013, 11:07 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 cze 2013, 15:40
Posty: 44
Lokalizacja: KRK
Pojazd: Aerox VR 70cc
Teraz to już masakra ;D Można go odpalić na pycha ,okladziny sprzegla przylegają do dzwonu i praktycznie na wolnych obrotach jedzie sam do przodu ^^ sprzeglo polini 2g i dzwon Tec .Kupywać s6 torque control i wind coolera? ;)

-- 24 sie 2013, o 11:07 --

https://www.youtube.com/watch?v=cFovFgObBh0 - taki race z Such@R'em http://forum.mieloch.pl/member35513.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 26 sie 2013, 8:24 
*

Rejestracja: 29 cze 2013, 16:27
Posty: 166
Pojazd: Mbk booster 12 cali :)
To możesz kręcić cyrkle no hander ;)
A tak na serio to kup sobie te sprzęgło i dzwon ;d Stage6 jest o wiele lepsze niż tec ;p




_________________

Zapraszam do polubienia mojej stronki na facebooku :) Jest ona o motocyklach,stuntu i wszystkim co ma 2 kółka :D
Przy wiekszej ilości osób będą organizowane konkursy.

https://www.facebook.com/pages/Motocykl ... 9082671519




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 23 lut 2014, 14:38 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 cze 2013, 15:40
Posty: 44
Lokalizacja: KRK
Pojazd: Aerox VR 70cc
dzwon jest ok ,wczoraj go rozebrałem ,okładzina ze sprzegła się odkleiła... także sprzęgło do wymiany.Próbowałem to jakoś skleić klejem do metalu ,ale to raczej lipny strasznie pomysł ,jak chcialem dać kleju pod okladzine ,to jej kawałek sie oderwał ,ten odstający ,to mysle trudno lepiej tak niż wogole.skrecilem wszystko elegancko ,jade się przejechac ,odkrecam manete a ten na jedno leci ;D ,zajechalem do domu - ok ,przyjechalem do dziewczyny - chwycilo już całkiem dzwon... w taki sposób ,ze jak zajechalem spowrotem do domu to przychamowałem tylnim -zgasł ,puściłem hamulec - odpalił i jedziemy dalej ^^.Sprzęgło na 100% do wymiany i chyba bedzie to s6 t/c ,dzwon jest jeszcze ok ,nie ma zadnych złych sladów ,ani żadnych przebarwień ;)

-- 7 wrz 2013, o 09:41 --

Sprzęgło polini rąbło ,w kilku miejscach pękło... teraz jest Tec Evo ,czerwone spr. i aż ciągnie go na jedno ;D

-- 23 lut 2014, o 14:38 --

Temat do zamknięcia :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy