Dzisiaj jest 26 paź 2024, 21:30



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 23 lip 2006, 19:08 
*

Rejestracja: 23 lip 2006, 19:02
Posty: 1
Pojazd:
Zamówiłem u was tłumik tecnigas oraz cylinder 70cc, bardzo jestem zadowolony ze zrealizowania zamówienia tłumika, bo przyszedł zaras na nastepny dzień :) Jednak cylindra jeszcze nie dostałem, napisaliście ze niemacie narazie tych cylindrów w magazynie i ze przyslecie go za 7-10 dni. Dzis mija 10 dzien i nie dostałem żadnej odpowiedzi. Jednak rozumię ze dzis jest niedziela i pewnie cylinder zostanie wysłany jutro :D Mam taka nadzieję. Pzdr..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 24 lip 2006, 9:27 
*

Rejestracja: 22 lip 2006, 10:13
Posty: 10
Pojazd:
Myśle , że troche olewacie klientów, w czwartek zamówiłem kit 70cm3 do Aprili rs, wysłałem z 5 maili prosząc o kontakt, szybką wysyłke i żadnego odzewu do dzisiaj nie ma. Bardzo zależało mi na szybkim dostaniu tego produktu i teraz nie wiem co robić , zamawiać gdzieś indziej czy wyślecie mi mój towar "?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 24 lip 2006, 9:33 
Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 wrz 2004, 16:41
Posty: 2430
Lokalizacja: Poznań
Pojazd: Gilera Stalker
Myślę, że jeszcze nie przyszła poprostu dostawa tych cylindrów. Jestem pewny, że jak dojdzie to Ty będziesz poinformowany jako pierwszy.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 24 lip 2006, 9:40 
*

Rejestracja: 22 lip 2006, 10:13
Posty: 10
Pojazd:
A wiadomo kiedy będzie dostawa ? bo zależy mi na czasie, tak bym zamówiłz innego źródła




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 25 lip 2006, 19:25 
*

Rejestracja: 25 lip 2006, 19:05
Posty: 2
Lokalizacja: brodnica
Pojazd:
Witam

Zgadzam się z Tomik22. Olewacie sprawę z tymi zamówieniami. Jakiś czas, temu zamawiałem u Was oponke. Czekałem, chyba z 2tyg. i opony nie dostałem. W końcu zrezygnowałem, bo ta opona była mi bardzo potrzebna. Więc zróbcie z tym coś, bo jak dalej tak będzie to stracicie klientów. Miałem też jeden udany zakup więc nie mogę zadużo mówic, ze jestescie źli ale mój kumpel zamówił u Was sprzegło i też jeszcze tego sprzęgła nie dostał!!!! Więc jeszcze raz proszę POPRAWCIE SIĘ!!!!

PS. Mam taką propozycje, żebyście zrobili jaka jest liczba sztuk danego produktu i ile jeszcze zostało u nich na magazynie np. opona 6/10. Pomyślcie o tym :)




_________________

czaja




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 lip 2006, 13:06 
*

Rejestracja: 27 lip 2006, 12:52
Posty: 8
Pojazd:
Ziomuś jeden post wystarczy ja zamawiałem w tym sklepie 2 razy i wszystko było git. Gorezj jest tylko z komunikacją meilową, na odpowiedź od was teroche trzeba czekać....




_________________

Derbi Atlantis




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 lip 2006, 19:00 
*

Rejestracja: 25 lip 2006, 19:05
Posty: 2
Lokalizacja: brodnica
Pojazd:
Sorki, ale cos mi sie net zrypal i dlatego sa 3 posty(prosze admina lub moda o usuniecie 2) Osobiscie nei mialem zadnych problemow z kontaktem, np. jak pisalem rano tak gdzies do 11 to po 12 mialem juz odpwoiedz. Wiec nie narzekam




_________________

czaja




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 28 lip 2006, 17:39 
*

Rejestracja: 03 lip 2006, 8:38
Posty: 57
Pojazd:
Witam!

Ja 14 czerwca zamówiłem tłumik w sklepie online i do dzisiaj go nie dostałem!!! Jak to jest możliwe że tak długo musze czekac na tłumik??!!
Takim podejściem firma Mieloch straci klijentów. Podejście fatalne. Tylko raz udało im sie zrealizować moje zamowienie w kilka dni!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 lip 2006, 9:56 
*

Rejestracja: 28 lip 2006, 19:12
Posty: 1
Pojazd:
Osobiscie zaryzykowalem i zamowilem w lipcu u Mielocha licznik koso przed 12.00, o 16.00 mialem info na meila ze przesylka jest spakowana i wyslana, nastepnego dnia przed 12 mialem paczke :) - jednym slowem oplacalo sie, dostawa w 24h.
PS. moze poprawili sie? :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 lip 2006, 13:12 
*

Rejestracja: 03 lip 2006, 8:38
Posty: 57
Pojazd:
Jak ja zamowiłem cylinder to też szybko przyslali ale z tym wydechem to przesada! Mogli by mi przynajmniej na maile odpisywać. Napisać co jest grane, czemu nie dostaje wydechu. Nie wiem czemu nie odpowiadają!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 02 sie 2006, 18:51 
*

Rejestracja: 10 maja 2006, 14:18
Posty: 6
Lokalizacja: Opolskie
Pojazd:
Ja czekam już ponad dwa tygodnie na części, są one mi bardzo potrzebne.
Ile jeszcze mam czekać?
W meilu dostałem odp. - jak przyjdzie dostawa. Ale ciekawe kiedy ona przyjdzie. Chyba po wakacjach czy co :?
To długie oczekiwanie mnie już denerwuje... :evil:




_________________

Alfa Romeo Gtv 1.8 TS & Italjet Dragster 180ccm - ITALIA POWER :)))))




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy