Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 17:26



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 19 kwie 2006, 20:32 
*

Rejestracja: 01 kwie 2006, 18:27
Posty: 6
Pojazd:
ostatnio zamawiałem juz jakies czesci u panstwa i nie było najdrobniejszego problemu ... przesyłka była u mnie na nastepny dzien ... teraz zamowiłem czesci z zaufaniem ze bedzie tak samo .. bo zalezy mi tak bardzo na czasie ... a tu wielkie rozczarowanie ... zamowiłem w piatek ... dzisiaj jest sroda i jeszcze nawet nie została nadana paczka do mnie !:/ czy nie mozna jej jutro z rana wysłac aby kureir z nia dotarłdo mnie na piatek popołudniu ?? Przeciez chyba wiecie ze kureirzy nie jezdza w weekend .. :/ Zrozumcie mnie .. i prosze wyslijcie ja jutro ... zamawiałem z konta o emailu piotrekw15@o2.pl z gory naprawde dziekuje za pomoc ... :( :( :( :( :( :(


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 19 kwie 2006, 20:40 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sty 2006, 17:21
Posty: 96
Lokalizacja: Płn. Mazowsze
Pojazd:
Przecież były świąta.......

Zawsze jest ryzyko, że jeżeli poczta/firma kurierska ma wolne to paczka będzie szła dłużej. Poza tym przecież piątek to początek weekendu, a w soboty firmy dostarczają tylko po stawce extra. :wink:
Trzeba było zamówić w innym terminie, były święta i kurierzy też mieli wolne, nie tylko Ty. :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 20 kwie 2006, 0:09 
Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 wrz 2004, 16:41
Posty: 2430
Lokalizacja: Poznań
Pojazd: Gilera Stalker
A teraz jest jakiś problem? Bo ja nie widzę...

Zamówienia realizujemy kolejno. Pozatym jak Pan na pewno zauważył czas realizacji to od 2 do 14stu dni....

Proszę o trochę cierpliwości pewnie w ciągu kilku dni będzie paczka u Pana...




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 20 kwie 2006, 5:59 
*

Rejestracja: 01 kwie 2006, 18:27
Posty: 6
Pojazd:
dobra juz nic nie pisze ... a to ze realizujecie od 2 dni do 14 to mnie najbardziej zadziwia ... macie czesci ... to ciezko tylka te paczke nadac :/ :roll:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 22 kwie 2006, 22:56 
Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 wrz 2004, 16:41
Posty: 2430
Lokalizacja: Poznań
Pojazd: Gilera Stalker
Chce Pan od ręki? Zapraszamy do sklepu - fakt - nie ma promocji i ceny troche wyższe....

W sklepie online ceny niższe, dobre promocje, a raz poraz trzeba poczekać kilka dni i większości naszych Szanownych Klientów to odpowiada, a Panu nie...

Zamówienie anulowane zgodnie z Pana prośbą po 6ściu dniach... W tym był świąteczny weekend.

Moge jeszcze w czymś pomóc?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy