Dzisiaj jest 26 paź 2024, 23:24



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Offline
Post: 14 maja 2005, 10:42 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2005, 2:07
Posty: 237
Lokalizacja: Włocławek
Pojazd:
Witam
Chcialem przytoczyc sytuacje która miała dzis miejsce .Chciałem zakupic klucz do ozblokowania dzwnou sprzegła ,a potem umozliwiajacy odkrecenie nakretki http://www.sklep.mieloch.pl/product_inf ... ts_id=1158 . Klucz ma byc do Kymco w opcjach wyboru nie było kymco .Postanowiłem zadzwonic do Pana Mielocha i zapytac sie o to .Odebrał P.Mieloch . pytam sie i co słysze ze to jest klucz uniwersalny wszyscy go biora i jest ok .Mówie ze tam sa opjce do wyboru i slysze ze nie to jest klucz uniwersalny ten czerowny wszyscy go biora .Pan Mieloch pomylił chyba z yum kluczem http://www.sklep.mieloch.pl/product_inf ... ts_id=1159 .I ni jak nie dało sie wytłumaczyc ze chodzi mi o inny klucz .On twierdził ze to sa klucze iniwersalne i nie mozna nimi nic odkrencac .Aha dodam ze z głosu i zachowania wyglondało mi ze pan Mieloch jest troche "zmeczony" Nie pozostało mi zrobic nic innego jak przerwac ta przykra dla mnie rozmowe .To juz druga nacinka na ten sklep najpierw luzserka F 1 5 gatunku teraz to


Nie poprawiłem tego posta - zostawiłem tekst dla Was, żebyście mogli zobaczyć jaki człowiek nas krytykuje...

Chłopie zanim zaczniesz krytykować innych to zabierz się za siebie...

Jak "biorom" to "biorom", ale tylko "iniwersalne luzserka - odkrencane..." :lol: :lol:

Jak "wyglondałem" przez telefon? :lol: :lol:




_________________

Kymco ZX50 Yasuni & Polini
http://kymco.vgh.pltv


Ostatnio zmieniony 07 lis 2013, 15:20 przez przemas22, łącznie zmieniany 1 raz

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 14 maja 2005, 12:17 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lut 2005, 23:42
Posty: 332
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Pojazd:
E tam może zaszła pomyłka ale nie gadaj że od razu najgorszy sklep bo zapewniam cie że tak nie jest. Wszystkie części do skutera kupuje u jurka i wszystko jest Ok. Tak w ogóle to po co kupować ten klucz ??




_________________

Aprilia GP-1 DiTech 02'
Piaggio Zip SP by Malossi
Aprilia RS 125cc Replica
Yamaha R6 08
Honda CBR 125R 07




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 maja 2005, 12:40 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2005, 2:07
Posty: 237
Lokalizacja: Włocławek
Pojazd:
Kupowałem juz w megabit,skutercentrum , jednoslad, mieloch.Taka jest kolejnosc w jakosci obsługi .Po co klucz powiadasz po to zeby bezproblemowo dostroic sobie we własnym zakresie skuter




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 maja 2005, 18:15 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lut 2005, 23:42
Posty: 332
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Pojazd:
A u mnie 1. Mieloch 2.Jednoślad 3. SkuterCentrum. Taki klucz to ja sobie dorobiłem :] (zespawałem)




_________________

Aprilia GP-1 DiTech 02'
Piaggio Zip SP by Malossi
Aprilia RS 125cc Replica
Yamaha R6 08
Honda CBR 125R 07




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 maja 2005, 19:40 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2005, 2:07
Posty: 237
Lokalizacja: Włocławek
Pojazd:
Ok wiec moze zrobisz konkurencje Mielochowi i zaczniesz je sprzedawac




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 maja 2005, 20:32 
Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 wrz 2004, 16:41
Posty: 2430
Lokalizacja: Poznań
Pojazd: Gilera Stalker
Odebrałem w sumie ja Panie Rolewski...

Jak ktoś nie rozumie prostych tłumaczeń, a dokładniej czegoś takiego jak: "Proszę Pana klucz do sprzęgła do Minarelli pasuje tylko do Minarelli, a do Kymco jest TYLKO uchwyt uniwersalny, z którego pomocą można dzwon sprzęgła odkręcić..." to przykro mi... Pan Rolewski mimo zapewnień, że nie ma do Kymco klucza do dzwonu sprzęgła życzył sobie takiego samego klucza do Kymco jak jest do Minarelli... :lol:

Przemas22 - Przemysław Rolewski nie napisał Wam wszystkiego... Mianowicie jak zakończył rozmowę po usilnych moich próbach wytłumaczenia mu telefonicznie tak prostej rzeczy, Pan Rolewski powiedział - cytuję: "pierdolisz" po czym odłożył słuchawkę...

Chyba nie znaidziesz sklepu gdzie zaspokoją Twoje fanaberie...

Pozdrawiam
Jurek Mieloch jr




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 maja 2005, 20:50 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2005, 2:07
Posty: 237
Lokalizacja: Włocławek
Pojazd:
Tak ,Pan Rolewski nie ma 15 lat (bez obrazy dla młodziezy ) i nie musi zrobic z siebie idioty .Ja tez nie napisałem wszystkiego .Gdy dzwoniłem to pan Mieloch powiedział ze moze przyjac zamówienie telefonicznie ale to moze byc juz drozej jak przez internet nie mam pojecia dlaczego.A pozatym nie otrzymałem jednoznacznej odpowiedzi ze ten klucz o który pytałem nie pasuje do Kymco .Tylko cały czas słyszałem o całkiem innym uchwycie czerwonym .A wystarczyło powiedziec ze do Kymco tamten nie pasuje .Ale tego nie usłyszałem .Ale rozumie zachowanie pana Mielocha .Poprostu jest to jego reakcja za opisanie na skutery,tuning jakie to lusterka otrzymałem .I zapewnienia pana Mielocha ze te lusterka sa takiej jakosci .Link .Rozumie ze mam czerowna kartke w jego sklepie .Tym lepiej stało sie dla mnie .Oszczedze sobie kolejnych kłopotów .Pozdrawiam szanownego Pana Jurka Mielocha jr

Rzeczywiście Pan Rolewski nie musi już Pan z siebie robić idioty - już wystarczy... :lol: Bez komentarza... :lol: Język polski na wyginięciu...




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 maja 2005, 21:15 
Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 wrz 2004, 16:41
Posty: 2430
Lokalizacja: Poznań
Pojazd: Gilera Stalker
Jak już wiadomo - pisałem o tym kilka razy... Ceny w sklepie online są niższe niż w naszym salonie.

Panie Rolewski... Pańska krytyka jest tu na prawdę zbędna - chociaż wypowiedzi są na prawdę oryginalne :lol: .

Co do czerwonej kartki to nie ma u nas czegoś takiego, ale współpraca z tak ciężkim przypadkiem jak Pan jest niemożliwa. Zaznaczam tu że jest Pan pierwszym tak ciężkim przypadkiem w ciągu kilkunastu lat działania naszej firmy... :lol:

Ktoś kto nie rozumie, że może odesłać produkt, który mu nie odpowiada - i robi to dopiero wtedy jak powie/napisze mu o tym kilka/kilkanaście osób musi być za przeproszeniem poprostu tępy. :wink:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 maja 2005, 2:05 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2005, 2:07
Posty: 237
Lokalizacja: Włocławek
Pojazd:
Podsumowujac obsługa w waszym sklepie jesy żałosna , nie bede tego wiecej komentował szkoda nerw.Napewno jest bardzo takich klinetów jak ja .Ale jest to tylko i wylacznie wina obslugi sklepu a nie moja .Na szczescie sa inne sklepy w których bardzij dbaja o klineta .A wracajac do tematu lusterek ma Pan racje mozna oddac towar i po problemie .Ale jesli otrzymuje sie meile od powaznego pana Mielocha , z zapewnieniami ,ze ten typ tak ma ,i ze sam Pan takiej jakosci jak widac na zdjeciu ma w swoim skuterze jest zwykłym oszukiwaniem klienta .Sa chyba w tym linku cytaty .Wiecej sie nie wypowiadam nie ma sensu Pozdrawiam

"Klinetów" jak Pan nie mamy... :lol: Co to jest "klineta"? :lol: :lol:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 maja 2005, 16:17 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lis 2004, 20:04
Posty: 17
Lokalizacja: Kolonia (pomorskie)
Pojazd:
Cześć!!!
Ja tu stanę w obronie sklep.mieloch.pl !!! Wiele razy zamawiałem już bardzo różne części do skuterów i zawsze spotkałem się z miłą obsługą i zawsze dostałem to co chciałem, no raz musiałem trochę poczekać ale to przez święta czy jakieś wolne dni. POLECAM ten sklep!!! 8)




_________________

POZDRAWIAM Łukasz Hunter
Zapraszam na www.chmielno.skuterki.pl
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 16 maja 2005, 16:22 
*

Rejestracja: 20 kwie 2005, 13:42
Posty: 9
Lokalizacja: Skórcz
Pojazd:
Przemas mnie rozbroił - człowieku, ortografia to dziedzina fizyki jądrowej??
Jesli nie rozumiesz łatwych słów, to moze lepiej sprzedaj skuter... Nie bedziesz musiał obwiniać innych za własną nierozumność...




_________________

Widzisz jak moj orion błyszczy??




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 16 maja 2005, 18:08 
Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 wrz 2004, 16:41
Posty: 2430
Lokalizacja: Poznań
Pojazd: Gilera Stalker
Co do lusterek to zapraszam do przeczytania kilku opinii w naszym sklepie online: LINK :wink:

Tak jak Panu pisałem - wszystkie białe jakie otrzymaliśmy miały wady w postaci zacieków na lakierze. Pisałem również, że bez problemu może Pan oddać lub wymienić, ale to już chyba było dla Pana za skomplikowane... :lol:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 17 maja 2005, 16:27 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lis 2004, 15:57
Posty: 100
Lokalizacja: BISKUPIEC
Pojazd:
Według mnie sklep Mieloch Motocykle to najlepszy sklep on-line. Kupiłem tam kilka części przez internet i zawsze wszystko było w porządku i zgodne z opisem. Lusterka F1 też kupowałem i są bardzo fajne. A jeśli komuś coś nieodpowiada to powinien zwrócic towar i nierobić żadnych kłopotów.




_________________

PEUGEOT VIVACITY !!!!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 17 maja 2005, 22:27 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2005, 2:07
Posty: 237
Lokalizacja: Włocławek
Pojazd:
Tak oczywiscie , jak zamiesciłem artukuł na forum to zwrot kasy nagle mógł byc zrealizowany .Bo wcześniej wmawiano mi , że wszystkie F 1 takie sa .I sam pan Mieloch jezdzi na takiej białej lipie F1 .Nie wymysliłem sobie tego tak było w meilach tam sa cytaty .A co do sklepu to nie trzeba daleko szukac po różnych forach zeby znalesc sporo negatywów .Wiec chyba nie musze jednak sprzedawac skutera bo to nie tylko moje zdanie .lepiej poprostu zmienic sklep online i tak tez zrobiłem




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 maja 2005, 8:58 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 wrz 2004, 19:37
Posty: 16
Pojazd:
Jerzy coś Ty zrobił? Gdzie teraz znajdziesz takiego "klineta"?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 maja 2005, 13:54 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2005, 2:07
Posty: 237
Lokalizacja: Włocławek
Pojazd:
Ziarnko do ziarnka i zbierze sie miarka , nie ja jeden zrezygnowałem .A jak tylko nadarza sie okazja to ostrzegam przed tym sklepem zreszta wszyscy którzy sie nacieli .Wiec troche klientów napewno sie przeniesie gdzie indziej :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 maja 2005, 15:10 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 wrz 2004, 19:37
Posty: 16
Pojazd:
Rozumiem o co Ci chodzi. Ale pomysl nad tym z innej strony. Jeżeli Ty wiesz swoje, a sklep wie swoje to po co takie rzeczy pisać. Co do Jurka to nie można mieć do niego zastrzeżeń, że coś z lusterkami (czyt. luzterkami) było nie tak. Poprostu on to tylko sprzedaje. Mi jeżeli coś nie pasowało to jeden telefonik i bez problemu zwracałem tę część choć niewidziałem w niej wady. Co do rozmowy telefonicznej to chyba nie zrozumiałeś jej dokładnie. Trzeba zwracać uwagę na pojedyńcze słówka :roll: :twisted: Jeżeli mi nie pasuje jakiś sklep to do niego nie wchodze i tyle ani nie oczerniam go za coś w czym nie ma nawet jego winy. Jak to mówia "klient nasz Pan", a co z z klinetami to ja nie wiem. Nazwisko Jurka to Mieloch, a nie Mielocha :wink:
P.S. Może by tak zamknąć temat?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 maja 2005, 15:25 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 gru 2004, 9:14
Posty: 76
Lokalizacja: Biskupiec
Pojazd:
Zostawię to bez komentarza! Rozmowa z PANEM Przemasem jest conajmniej żałosna!




_________________

Aprilia Rs Racing (80cc)
..........::::::::::gg:2236392::::::::::..........




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 08 cze 2005, 9:52 
Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 wrz 2004, 16:41
Posty: 2430
Lokalizacja: Poznań
Pojazd: Gilera Stalker
Kolejne recenzje naszych klientów, którzy kupili Lusterko F1 w naszym sklepie online... :wink:

Zapraszam do przeczyania wszystkich recenzji Lusterek F1 - L I N K




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 08 cze 2005, 16:31 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 gru 2004, 9:14
Posty: 76
Lokalizacja: Biskupiec
Pojazd:
Może i ja sprawię sobie takie cacko w Rs-ce :lol: ?? :D




_________________

Aprilia Rs Racing (80cc)
..........::::::::::gg:2236392::::::::::..........




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy