Dzisiaj jest 29 mar 2024, 15:46



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 02 kwie 2021, 8:34 
*

Rejestracja: 05 sty 2019, 8:37
Posty: 19
Pojazd: Derbi Senda
Witam, mam tzrke na airsalu 70, dellorto 21(dysza 80 i najmniej paliwa na iglicy) i wydech yasuni R3, tzrka stała z 3 tygodnie jedyne co w niej robiłem to linkę gazu i wyjmowałem wydech żeby go spolerowac bo był zardzewiały, i nagle zaczęła kręcić do 10k obrotów, gdzie zawsze kręciła poza skalę, nie wiem czy coś z tym może być ale gdy mam kranik na ON to gaśnie po kilometrze a na rezerwie ciągle jedzie, szukać problemu gdzieś dalej czy bawić się tym kranikiem ?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 11 kwie 2021, 23:43 
*

Rejestracja: 03 cze 2020, 19:56
Posty: 27
Lokalizacja: Wrocław
Pojazd: TZR 50 Cafe Racer
Zdemontuj kranik i zobacz może się zapchała ta dłuższa rurka do pobierania paliwa z baku.

Co do 10k to hmm, przeczyść gaźnik, dysze, doloty w gaźniku i ustaw odpowiednio pływak.

Jak zachowuje się moto przy tych 10k, zaczyna się dławić czy po prostu się kończy?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 10 maja 2021, 22:32 
*

Rejestracja: 05 sty 2019, 8:37
Posty: 19
Pojazd: Derbi Senda
gpspl pisze:
Zdemontuj kranik i zobacz może się zapchała ta dłuższa rurka do pobierania paliwa z baku.

Co do 10k to hmm, przeczyść gaźnik, dysze, doloty w gaźniku i ustaw odpowiednio pływak.

Jak zachowuje się moto przy tych 10k, zaczyna się dławić czy po prostu się kończy?


Poprostu jakby konczylo sie rezo, a jak 6 sie wkreci to juz idzie normalnie, a wydech mam do 12k, a z kranikiem jest tak że na ON gaśnie po 1.5km a na rezerwie ciagle jedzie

-- 10 maja 2021, 22:31 --

dodam ze jezdze na rezerwie i teraz jakby czuć ze przy tych 10k rezo sie konczy, wczesniej gdzie wbijałem 6 i miałem 9k obrotów miałem 100 i kreciło do konca a teraz na 6 mam 95 w czym dokładnie szukac problemu? wsadziłem swiece inna i ten sam problem




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy