Dzisiaj jest 22 maja 2024, 0:35



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 31 lip 2013, 11:45 
*

Rejestracja: 31 lip 2013, 11:36
Posty: 3
Pojazd: Gilera Rcr
Witam niedawno szykowałem się do wyjazdu odpaliłem moto żeby się trochę rozgrzał, po chwili w momencie gdy miałem ruszać kuzyn powiedział mi że nie świecą mi przednie światła, po czym zauważyłem że tylne też nie działają nie znam powodu takiej awarii sprawdziłem wszystkie kostki pod czaszką przewody którymi idzie prąd nic nie było zaśniedziałe ani przerwane. 3 Dni później gdy jechałem polną drogą ( nadal bez świateł ) zauważyłem że w reflektorze zaczyna mrugać światło zatrzymałem się światło znikło dodałem gazu, potrzymałem go trochę na wysokich obrotach po czym światła zaczęły świecić i przednie i tylne gdy ruszyłem czaszkę znowu znikły, sprawdziłem na nowo przewody pod czaszą tym razem na odpalonym silniku żeby zobaczyć czy w którymś momencie się zaświeci jednak nic się nie udało od tamtej pory światła nawet nie mrugną nawet na wysokich obrotach. Proszę o szybką poradę z góry dziękuje :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 03 sie 2013, 11:52 
*

Rejestracja: 24 cze 2013, 20:26
Posty: 111
Pojazd:
Zrobiles juz to?
U mnie kiedys w dt raz działała przednia lampa, a raz nie. Często przy wysokich obrotach, drganiach łapało. Potem na dobre przestała działać. Wystarczyła wymiana zarówki. Kup nowe zarowki na tyl i przod, i wtedy zobacz.
Mozliwe, ze oby dwie padły rownoczesnie z jakiegos powodu. Nie znam sie za bardzo, ale od wymiany zarowek powinienes zaczac :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 09 sie 2013, 6:26 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2013, 13:29
Posty: 55
Pojazd: Gilera RCR 50
ja w mojej Gilerce RCR nie mam przedniego światła i jest to spowodowane przez przerwanie jednej z cewki na magneto (jeśli masz to samo to będziesz musiał to całe wymienić), ale sprawdź żarówke może się przepaliła lub bezpiecznik :P

-- 9 sie 2013, o 06:26 --

ja w mojej Gilerce RCR nie mam przedniego światła i jest to spowodowane przez przerwanie jednej z cewki na magneto (jeśli masz to samo to będziesz musiał to całe wymienić), ale sprawdź żarówke może się przepaliła lub bezpiecznik :P




_________________

Welcome

gilera-rcr-50-by-koaszalinek-t362934.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 09 sie 2013, 13:18 
*

Rejestracja: 31 lip 2013, 11:36
Posty: 3
Pojazd: Gilera Rcr
Wymieniłem żarówkę i nic jest możliwe że to przez cewkę ale nie mam na razie jak to sprawdzić




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 09 sie 2013, 15:15 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2013, 13:29
Posty: 55
Pojazd: Gilera RCR 50
najprawdopodobniej będziesz musiał jechać do elektryka, ponieważ musi sprawdzić czy masz prąd w przewodach dochodzących do świateł, a przy okazji powiedz żeby ci sprawdził ten bezpiecznik :P




_________________

Welcome

gilera-rcr-50-by-koaszalinek-t362934.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 10 sie 2013, 13:43 
*

Rejestracja: 31 lip 2013, 11:36
Posty: 3
Pojazd: Gilera Rcr
Do najbliższego elektryka który ogarnia coś w moto mam 60 km więc mam lipe




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy