Dzisiaj jest 27 cze 2024, 19:12



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Offline
Post: 27 cze 2011, 23:20 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2009, 21:09
Posty: 615
Lokalizacja: Rybnik~Slask~
Pojazd:
:idea: Mam Plan! :idea:
Więc słuchajcie chłopaki, nie sztuka w tym kto czym jeździ... a zacznę od tego bo bardzo często widzę jak ktoś kto ma chinola jest poniżany, nie sztuka w tym kto jak na czym się zna i jak to przedstawia na forum... , nie problem nawet w tym ze jest tutaj dużo userow ~14lat, Każdy kiedyś miał pewien wiek i niech sobie przypomni czy był taki sam jak teraz... jakie miał jazdy... głupie filmy i zbiorowe jechanko pod namiotem... Tak mowie czysta prawdę... sęk jest w tym ze starsi userzy nie potrafią zaakceptować nowych młodszych... Którzy maja te sama pasje i te same poglądy... z czasem rozwijają swoje umiejętności i dążą aby zdobyć wiedzę jaka ma tutaj garstka starych wyjadaczy... Myślę ze każdy warn jaki ktoś tutaj otrzymuje jest uzasadniony i na pewno dobrze przemyślany... Nie ma co się rzucać. Więc przejdźmy do sedna sprawy, myślę ze założenie tematu dla nowych userow i młodszych aby mogli nam nieco opowiedzieć o sobie, dobrze ich poznać i w miarę potrzeb uczyć ich i nie wymagać od nich za wiele... Opanować swoja kulturę osobistą i zachować twarz, zastanowić się kilka razy przed kliknięciem "wyślij"... Mógłbym tez zaproponować w przyszłości pomoc Modom i Kąkolowi poprzez wybranie mnie na moda... Jak na razie na to nie zasługuję ale w przyszłości na pewno o to się postaram, mam dobrze opanowane zdolności przy obsłudze forum i często odwiedzam forum, Myślę ze gdy każdy kto to czyta zastanowi się nad tym co pisze i jak się zachowuje i czy jest w porządku do innych to wyjdzie na to ze każdy tu jest młodym adeptem... , jak już to zrobisz to przyznaj mi racje ze nie jesteś fer w stosunku do innych i zastanów się nad sobą... Jutro Cz.2 Bo idę spać:D




_________________

Obrazek
http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=142770
http://www.youtube.com/watch?v=RlJe_jZ0 ... ideo_title


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 27 cze 2011, 23:24 
Zbanowany

Rejestracja: 27 cze 2011, 22:46
Posty: 0
Pojazd:
I tak nikt nie wejdzie do tego tematu. Jest na forum już "Powitalnia" i pająki zawiszają tam pajęczynę.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 28 cze 2011, 0:26 
***

Rejestracja: 27 lip 2010, 12:08
Posty: 642
Lokalizacja: okolice włocławka
Pojazd: Aprilia sr
SuzKamo, dobry pomysł :d




_________________

Moja Apka aprilia-sr-by-dawid137137-t372258-60.html#p2463456




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 28 cze 2011, 6:25 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2008, 12:54
Posty: 1151
Lokalizacja: Mrągowo
Pojazd: Wir leben Autos
SuzKamo pisze:
myślę ze założenie tematu dla nowych userow i młodszych aby mogli nam nieco opowiedzieć o sobie, dobrze ich poznać i w miarę potrzeb uczyć ich i nie wymagać od nich za wiele

Myślisz że ktoś to będzie czytał? :mrgreen: Ja np nie, co mnie ktoś obchodzi i jego historia, mam inne zajęcia.




_________________

Obrazek
"Tuskobus to ściema, szczaw jest prawdą."




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 28 cze 2011, 9:13 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2009, 16:51
Posty: 1219
Lokalizacja: Kraków
Pojazd:
Dodać do regulaminu pkt. w którym każdy nowy musi się przywitać, i właśnie dla wszystkich nowych całe forum by było zablokowane (tylko pisanie), prócz powitalni gdzie będą mogli się przywitać, po czym jakiś mod odblokuje mu możliwość pisania na forum. Co wy na to?




_________________

Obrazek

Ku pamięci [*]
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 28 cze 2011, 13:01 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 sie 2010, 12:33
Posty: 184
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Pojazd: Agility Naraku 90cc
Dobrze gadasz.


Ostatnio zmieniony 28 cze 2011, 16:02 przez tomeczkos, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 28 cze 2011, 13:37 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lut 2010, 15:03
Posty: 72
Lokalizacja: Lędziny
Pojazd:
Given, dobry plan, wydaję mi sie ze z boosterków zgapione troche ;)




_________________

Obrazek
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 28 cze 2011, 13:39 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2009, 16:51
Posty: 1219
Lokalizacja: Kraków
Pojazd:
Xanti pisze:
Given, dobry plan, wydaję mi sie ze z boosterków zgapione troche ;)


Nie wiem, widziałem to na jakimś forum, ale na pewno nie na boosterkach bo tam nigdy nie byłem :P




_________________

Obrazek

Ku pamięci [*]
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 28 cze 2011, 13:42 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 cze 2009, 23:05
Posty: 766
Lokalizacja: Wschowa
Pojazd: Raptor R700 i 80 Cab
Given pisze:
Dodać do regulaminu pkt. w którym każdy nowy musi się przywitać, i właśnie dla wszystkich nowych całe forum by było zablokowane (tylko pisanie), prócz powitalni gdzie będą mogli się przywitać, po czym jakiś mod odblokuje mu możliwość pisania na forum. Co wy na to?


Jak już tak bardzo kombinujecie, to proponuję zrobić tak jak na forum T4. Obowiązuje tam takie coś, nowy user, aby otrzymać dostęp do wszystkich działów, musi napisać 5 postów, te 5 postów będzie sprawdzone przez moderatorów pod względem ogólnej inteligencji delikwenta i dopiero potem odblokowany dostęp. Tylko wydaje mi się, że z tym by było za dużo roboty. Zresztą, to forum, gdzie większość jest niepełnoletnich, nie oczekujmy tu nie wiadomo jakiej kultury wypowiedzi. Niestety "dzieci", to nie to samo, co użytkownicy "dorosłych" forum np o Passatach czy T4. Tu po poprostu userzy muszą sami zadbać o to, żeby nie robić syfu i tyle. A admini im tylko skrupulatnie podkręcać śrubkę. Wprowadzenie jakiś zmian w rejestracji czy dostępem tutaj nic nie da!


Wszystkie te posty były zbędne, wystarczy kliknąć na wykrzyknik. I znowu gdybym chciał warnować to NIESTETY ale musiał bym Was wrzucić do "jednego worka", a nie tędy droga.
Booyaka




_________________

razor99 pisze:
muszę prowadzić jedną ręką bo już na obie ręce nie mogę

- Bo?
razor99 pisze:
bo jak waliłem to miałem zgiętą rękę w łokciu oraz w nadgarstku


Obrazek


Ostatnio zmieniony 28 cze 2011, 16:04 przez JawoR, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 28 cze 2011, 15:20 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 wrz 2009, 8:12
Posty: 1770
Lokalizacja: Warka
Pojazd: Insignia B
Teraz będzie strach napisać nowego posta na forum, ale cóż moderatorzy tego chcieli. A co do pomysłu kolegi wyżej to taki okres próbny będzie bardzo dobrym rozwiązaniem gdyż przetrzepie się niechciany element, który tylko by psuł nam nerwy. Z racji, że już utworzyli ankietę o dodatkowych modach przydałaby się jeszcze ankieta kogo usunąć. Chętnie bym ją zrobił, ale niestety nie znam za dobrze moderatorów więc nie chcę po prostu zrobić ankiety gdzie kogoś pominę :mrgreen:




_________________

toyota-corolla-1-6-dual-vvt-i-by-razor99-t323266.html Corolla by Razor
corolla-ts-by-razor99-t415180.html Corolla TS by Razor




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 28 cze 2011, 16:06 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 paź 2009, 23:46
Posty: 4078
Lokalizacja: wlkp
Pojazd:
Cytuj:
Teraz będzie strach napisać nowego posta na forum, ale cóż moderatorzy tego chcieli.

Sami wspominaliście o tym w Offtopie.

Z tym sprawdzaniem to roboty wiele by nie było, ale może zniechęcać nowych użytkowników.




_________________

RoQs pisze:
jestem teraz na 1 roku zawodówki




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 28 cze 2011, 19:13 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2009, 21:09
Posty: 615
Lokalizacja: Rybnik~Slask~
Pojazd:
Booyaka, Ale spójrz jak może pomoc:)




_________________

Obrazek
http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=142770
http://www.youtube.com/watch?v=RlJe_jZ0 ... ideo_title




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 cze 2011, 12:15 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 paź 2009, 23:46
Posty: 4078
Lokalizacja: wlkp
Pojazd:
Tego to ja nie kwestionuję, bo masz rację. Tylko pozostaje bilans korzyści i strat.




_________________

RoQs pisze:
jestem teraz na 1 roku zawodówki




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 cze 2011, 9:37 
***

Rejestracja: 02 lis 2010, 15:31
Posty: 525
Lokalizacja: ŚLĄSK/Lędziny
Pojazd:
JawoR pisze:
Given pisze:
Dodać do regulaminu pkt. w którym każdy nowy musi się przywitać, i właśnie dla wszystkich nowych całe forum by było zablokowane (tylko pisanie), prócz powitalni gdzie będą mogli się przywitać, po czym jakiś mod odblokuje mu możliwość pisania na forum. Co wy na to?


Jak już tak bardzo kombinujecie, to proponuję zrobić tak jak na forum T4. Obowiązuje tam takie coś, nowy user, aby otrzymać dostęp do wszystkich działów, musi napisać 5 postów, te 5 postów będzie sprawdzone przez moderatorów pod względem ogólnej inteligencji delikwenta i dopiero potem odblokowany dostęp. Tylko wydaje mi się, że z tym by było za dużo roboty. Zresztą, to forum, gdzie większość jest niepełnoletnich, nie oczekujmy tu nie wiadomo jakiej kultury wypowiedzi. Niestety "dzieci", to nie to samo, co użytkownicy "dorosłych" forum np o Passatach czy T4. Tu po poprostu userzy muszą sami zadbać o to, żeby nie robić syfu i tyle. A admini im tylko skrupulatnie podkręcać śrubkę. Wprowadzenie jakiś zmian w rejestracji czy dostępem tutaj nic nie da!


Wszystkie te posty były zbędne, wystarczy kliknąć na wykrzyknik. I znowu gdybym chciał warnować to NIESTETY ale musiał bym Was wrzucić do "jednego worka", a nie tędy droga.
Booyaka


Będzie dobrze :wink:




_________________

Taki tam.. Ciekawy setup.. :D
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 cze 2011, 22:42 
*****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 kwie 2010, 14:36
Posty: 2414
Lokalizacja: Częstochowa
Pojazd: Mazda 323F BA 1.5 16v DHOC
Co do tego systemu 5 postów, mam go u siebie na forum, przydaje się naprawde, spam filtruje sie i reklamy tez a i wiadomo o kims cos odrazu czy nie jest "neosiem"




_________________

Nie ma rzeczy niemożliwych są tylko niewykonalne




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 sie 2011, 3:24 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 kwie 2011, 6:58
Posty: 739
Lokalizacja: Gorzów
Pojazd:
TznSuzKamo, ja sie w 100% z toba zgadzam, Ci ktorzy maja skuterki, motorowery itp (chodzi glownie o made in china) sa traktowani przez innych userow nie wszystkich oczywiscie zeby nikogo nie obrazic jako "margines" trzeba zachecic poczatkujacych forumowiczow aby chcieli przebywac na forum, ale zalezy to glownie od "atmosfery", bo po paru niepotrzebnych zdaniach, slowach ( tych najbardziej pewnych siebie i co to nie oni ,kozak w necie) poczatkujacy poczuja sie odrzuceni i nie beda chcieli przebywac na mielochu, bo po co jak stana sie ofiara zartow itp.


Ostatnio zmieniony 06 sie 2011, 13:30 przez GuN, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 sie 2011, 13:10 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 mar 2011, 14:57
Posty: 344
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Pojazd:
GuN, dobrze powiedziane ale niektórzy posiadacze chińskich marek :D sami zaczynają wkręcać głupoty że jechał nim 130 km/h...oczywiście nie mam zamiaru tutaj dawać nicków ale taka jest prawda niektórzy tak piszą i jak z nich można się nie śmiać?




_________________

Obrazek
Człowiek szybko odchodzi ale wspomnienia o Nim zostają w naszych sercach do końca.
Malina niech Ci ziemia lekką będzie.[*] LWG




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 sie 2011, 13:53 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lip 2008, 5:48
Posty: 971
Lokalizacja: -=Kamionna/Bochnia=-
Pojazd:
Wg. mnie to przy rejestracji, każdemu nowemu użytkownikowi forum powinno się wyświetlić coś takiego jak przewodnik po forum. Ja jak pierwszy raz wszedłem na forum to nawet nie wiedziałem że w moim neosie siedzi coś takiego jak silnik minarelli i nie wiedziałem gdzie napisać. Z tego chyba wynika najwięcej nieporozumień bo nowi użytkownicy na potęgę wypisują tematy np. w off-topie o problemach mechanicznych zamiast w odpowiednim dziale silnikowym. Trzeba coś zrobić aby każdy nowy user zaaklimatyzował się jak najszybciej na forum i załapał o co nam chodzi, bo w tym leży sedno problemu. Musi też szybko wpoić sobie że my nie tolerujemy chamstwa (na wielu forach jest to tolerowane) i dysortografii.


Ostatnio zmieniony 06 sie 2011, 13:53 przez wojtq125, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 sie 2011, 18:16 
**

Rejestracja: 16 sty 2010, 13:58
Posty: 428
Pojazd:
Od kilku dni zawitałem na boosterki forum i powiem Wam że jest o niebo lepiej niż tutaj. Tam to dopiero jest atmosfera


Ostatnio zmieniony 06 sie 2011, 18:17 przez adikSR, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 sie 2011, 18:36 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 cze 2011, 20:30
Posty: 82
Lokalizacja: Kutno
Pojazd:
ja jestem nowy i wcale mi sie to nie podoba




_________________

Airsal 70
Przełożenia nr 1
Rolki 9g (do wymiany na 7g)
Dysza 65




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy