Dzisiaj jest 01 paź 2024, 1:14



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 17 maja 2012, 17:24 
*

Rejestracja: 25 mar 2012, 20:49
Posty: 53
Lokalizacja: Płock
Pojazd:
Witam wszystkich!
Zwracam się do Was po raz kolejny o pomoc.Tym razem mam problem z regulacją swojego 4-suwa.Zmieniłem w nim cylinder na 80cm3,wariator,sprzęgło,dzwon sprzęgła,głowicę,moduł,ostatnio pasek na nowy,również filtr stożkowy renomowanych firm,czyli Malossi,Stage6 itd.
Zastanawiam sie nad gaźnikiem i tu pierwsze pytanie,czy muszę wymieniać,jeżeli tak to na jaki,jeśli jednak nie to jaką dysze kupić?
Jakie byście proponowali kupić części aby skuterek chodził elegancko?Dodam,że aktualnie mam rolki malossi 6g,sprężyna biała malossi.
Dziękuje ze wszelkie propozycje.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 17 maja 2012, 21:40 
*

Rejestracja: 14 sty 2012, 0:28
Posty: 10
Pojazd:
Jaki masz v max na Takiej regulacji napedu? Jak przyspieszenie?

Jaką dysze masz obecnie? Myślę że ok 95-98 by się zmiesciło. Najlepiej większy gaznik z pompa przyspieszająca,a dlaczego? Juz pisze..
Poniewaz gaznik seryjny ledwo co paliwo przechodzi szybko sie grzeje itp.

A Ten wiekszy gaznik ma wiecej przestrzeni i ogolnie nie ma jak seryjny,czyli chlodzenie lepsze itp.
Wiekszy gaznik -mniejsza dysza preferuje 68-75 dysza M4 bez stożka z stozkiem ok 75
Mniejszy gaznik - wieksza dysza jakies bez stożka 92-94 z stożkiem 98 około niemoge równo powiedziec,najlepiej zestaw dysz zakupić i sprawdzać kazda dysze na srodku iglicy. Kwestia cierpliwosci i czasu.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 maja 2012, 16:55 
*

Rejestracja: 25 mar 2012, 20:49
Posty: 53
Lokalizacja: Płock
Pojazd:
Problem polega na tym,że nie mam ustawionego przełożenia napędu jak również gaźnik.Gdy dodaję gwałtownie gazu to albo sie przydławi albo też przyśpieszy ale zaraz po tym zacznie sie dławić.W serwisie byłem sie doradzić jaką dyszę mam włożyć to Pan,który mi doradzał pow. ze nie ustawię go na stożku i żebym wrócil do starego filtra.A jaki gaźnik kupić?Nie wchodzi mi na obroty na tym filtrze,a tak poza tym nie sprawdzałem v-maxa bo mam wszystko nowe.Dysza jak dobrze pamietam 70.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 maja 2012, 22:35 
*

Rejestracja: 14 sty 2012, 0:28
Posty: 10
Pojazd:
to prawda miał rację,wroc do filtra wczesniejszego i stozka nie zakładaj. Załoz filtr,daj dysze ok 85 i mysle ze bedzie Okey




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 19 maja 2012, 13:02 
*

Rejestracja: 25 mar 2012, 20:49
Posty: 53
Lokalizacja: Płock
Pojazd:
A gdybym chciał pozostać przy stożku to nie mam żadnych szans go ustawić?Wolałbym mieć stożek ze względu na to ze mnie miejsca zajmuję.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 19 maja 2012, 21:01 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 lis 2009, 22:05
Posty: 1094
Lokalizacja: Słupsk
Pojazd:
wesolek9595, to zaklej/zatkaj go i tyle ...




_________________

[center]Obrazek[/center]
Prodżekt:

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t ... &postorder




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy