Dzisiaj jest 17 maja 2024, 10:17



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 11 maja 2012, 10:20 
*

Rejestracja: 07 mar 2010, 20:37
Posty: 117
Lokalizacja: podlasie
Pojazd:
1. Arrow, Kingway
2. tuning
cylinder motoforce race 70
gaźnik arreche 17,5
wydech tecnigas rs II
sprzęgło tec evo racing (sprężynki +1500 obr)
wał Top Racing Evolution NG
wariator stage6 sport pro (rolki obecnie 5.5g i sprężyna mid z kompletu wariatora)

3.problem to przyspieszenie i nie potrafi przenieść mocy na "koło"
start z wysokich obrotów i praktycznie cały czas dobija do 9-10tyś. obr., ostro kręci ale nie może przenieść mocy, wcześniej założyłem rolki z kompletu 5gr ale było jeszcze gorzej i prędkość znacznie spadła, teraz 5.5gr i jest co nieco lepiej ale problem dalej jest,
czy wstawić twardszą sprężynę (mam jeszcze hebo +90%)
próbowałem jeszcze w inny sposób, zamontowałem wariator naraku z rolkami 5gr i start był łagodniejszy z 7tyś. obr, płynnie przyspieszał ale osiągi prawie jak seria jedynie vmax wzrósł ,
jakieś rady :?:




_________________

motoforce race 70
arreche 21
tecnigas rs II
tec evo racing
Top Racing Evolution NG
war Stage6 Sport Pro


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 11 maja 2012, 11:33 
*

Rejestracja: 16 cze 2011, 0:00
Posty: 17
Lokalizacja: Radlin
Pojazd:
Miałem ten sam problem z multivarem na serii, tyle że miałem docisk czerwony z top racing. Na rolkach 5.7 miałem v/max 30 na pełnych obrotach, natomiast po zmianie rolek na 9g prędkość wzrosła do 65, z białym dociskiem malossi do 70, więc musisz kombinować ; ) Powodzenia




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 11 maja 2012, 21:12 
*

Rejestracja: 07 mar 2010, 20:37
Posty: 117
Lokalizacja: podlasie
Pojazd:
zaparłem się i po pracy przesiedziałem 2h w garażu, efekt,
1 - wario stage6 z rolkami 5 i 5.5g na sprężynie stage med (tak jak wcześniej - kiepsko),
2 - dociskowa hebo 50% i rolki 5g , wario stage porażka na całej linii (start z obrotów 9tyś. i nie jedzie, ślizga się pasek),
3 - docikowa hebo 90% i rolki 5g, wario stage kiepsko (start z wysokich obrotów i przyspiesza ale słabo, obroty kończą się na 10,5 tyś. moduł więcej nie wyrabia)
4 - dociskowa hebo 90% i rolki 5g, waria naraku racing i o dziwo start z 7tyś. płynne przyspieszanie do 9tyś. obr. (czyli jestem blisko) licznikowo poza skale ale potem już woooolno przyspiesza

wniosek że chyba muszę jeszcze zdobyć rolki 4 i 4.5g 15x12 i zobaczyć jak jedzie, albo cięższe rolki do wario stage6 6-7g co najmniej :?: jak myślicie :roll: :?:




_________________

motoforce race 70
arreche 21
tecnigas rs II
tec evo racing
Top Racing Evolution NG
war Stage6 Sport Pro




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 13 maja 2012, 15:50 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 kwie 2009, 12:45
Posty: 683
Lokalizacja: Kalisz
Pojazd:
Wg mnie to tutaj jest coś podejrzane sprzęgło, mam to samo i zobacz czy przypadkiem nie masz naciągniętych na maxa sprężynek sprzęgła. Jakie masz tam sprężynki? U mnie problemem były sprężynki jeszcze za twarde więc włożyłem miekkie sprężynki zęby od razu ruszał i jest ok;)




_________________

[center]*Malossi Mulitivar*Malossi X-Special*Stage6 WC*Tec Evo Racing*Tec Sport*Tecnigas RSII*
Jedyna taka na forum! [/center]




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 13 maja 2012, 20:24 
*

Rejestracja: 07 mar 2010, 20:37
Posty: 117
Lokalizacja: podlasie
Pojazd:
sprężynki +1500 obr. z kompletu od sprzęgła (były jeszcze twardsze ale to dopiero będzie wył), sprężynki od serii sprzęgła nie pasują (za miękkie i na luzie koło sobie powoli obraca się),
temat startu mam już z głowy, po wczorajszych udrękach jestem powiedzmy zadowolony, być może jeszcze wstawię większą dyszę do gaźnika bo momentami przy odkręconej manetce na full potrafi "przygasić" a wraca do normy po odjęciu gazu,
napewno większy gaźnik jest w planach :mrgreen:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy