Dzisiaj jest 22 maja 2024, 14:01



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 04 lip 2012, 19:37 
*

Rejestracja: 03 wrz 2011, 17:15
Posty: 6
Pojazd:
Witam. :)

1. Moto-Ventus MODO II
2. Wydech Technigas Next R, Stożkowy Filtr Powietrza, pomarańczowe sprężynki

Dużo kombinowałem z owym gaźnikiem mam 12 seryjną. Jest tam bodajże dysza główna 82/86 (nie pamiętam). Zrobiłem na nim około 3-4k km. Z gaźnika bardzo Ciekła benzyna wiec nie zastanawiając się rozebrałem go i wykręciłem zaworek i torchę go podszlifowałem przez jakiś czas znowu chodzi dobrze ale znowu jest to samo, kombinowałem z regulacją ale nie mam pojęcia, skuter bardzo ciężko wkręca na obroty nie ma mocy. Mam zamiar jechać kupić zaworek i go wymienić może by to zmieniło jego zachowanie, ale wątpię w to bo ten gaźnik jakiś jest lipny. Założyłem od kumpla na moment i różnica jak nie wiem, poprawa mocy, przyspieszenia wszystko jak ta lala... ale od dłuższego czasu zastanawiam się nad wymianą gaźnika i tutaj do was moje główne pytania, bo nie chce mieć z tym gaźnikiem nic wspólnego. :) Jaki polecacie gaźnik pod 50cc 17? 19 ? Automat czy ręczne ssanie. O to główne moje zapytania... :) Chciałem kupić Dellorto 17.5 automatyczne ale nie wiem jak się będzie zachowywał skuter. Jeszcze ważnym faktem jest to że za jakiś miesiąc chce wrzucić 70cc lecz jeszcze nie wiem dokładnie jaki. :) Mam nadzieję że pomożecie mi w wyborze gaźnika aby skuter dobrze śmigał miał moc i nie łykał więcej niż 6l/100km ;) Bo zbankrutuje :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy