Dzisiaj jest 23 lut 2025, 0:31



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 26 gru 2012, 23:31 
*

Rejestracja: 28 paź 2012, 11:23
Posty: 3
Pojazd:
Witam mam pytanie Wymienilem cylinder Racinga polini na Chinski 70 cm3 Zrobilem full Porting Powiekszone tam przy tłoku nie wiem ale mechanik mi robil cos przy tloku zeby lepiej paliwo dostawal No i jest pytanie jak wyregulowac NAPED ? Na racingu mial mula ze to szok ... Na chinskim tez mial ale na poczatku mi szlo na kolo ale teraz to juz lipaa... Brak rys Duzo kompresja !

Tuning ! :
Cylinder : Chinski 70 ccm
Wał Korbowy : Top Racing Race HQ
Łożyska wału SKF Teflon C4
Łożysko igiełkowe korbowodu Hebo
Uszczelniacze wału Corteco (najlepsze uszczelniacze na rynku )
Filtr Stożkowy Polini Air Box
Gaźnik: Metrakit Dell Orto 21mm
Wariator : Multivar
Sprzęgło : Malossi Fly
Pas napędowy: Polini
Wydech: TJT Gruppe B

Jakie dobrac Sprezynki Sprzegła , Centralna I rolki ? POMOCY ! Zeby dobrze mial przyspieszenie i v-max Czekam na szybką Odpowiedz ! Z góry dziekuje !

Chciałbym dodac ze na racingu tez tak bylo ! Al;e niestety mi pękł Cylinde i byla lipa ... Sprezynki i sprezyna maja z 4 lata moga yc zmeczone lub rozciagniete


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy