Dzisiaj jest 02 paź 2024, 11:21



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Sr regulacja
Post: 28 lip 2013, 14:21 
*

Rejestracja: 28 lip 2013, 14:05
Posty: 8
Pojazd: Aprilia sr
Czesc mam nadzieje ze mi pomozecie. Mam aprilie sr 94 rok lc. W skuterze jest : cylinder polini 50 po 2 szlifach nowy tłok vertex nie dotarty, wydech stage 6 pro replica, gaznik dellorto 19, dysza 72 ( po załozeniu wiekszej dyszy było gorzej), wariator malossi nie mam pojecia jakie rolki, nowy pasek napedu, sprzegło hebo sprezynki niebieskie centralna żółta. Nowe membranki. Filtr powietrza orginalny.
A wiec moj skuter po załozeniu tego cylindra w ogóle nie miał sily ruszyc z miejsca trzeba było pomóc mu nogą !! To po odkrecenia powietrza sie poprawiło ładnie wkrecal sie na obrotyz miejsca do 10 muł pozniej ładnie sie zbierał do 60 max. Jak teraz rusze z miejsca to wkreca sie na obroty i gdzies przy 30 przerywa pozniej przy 50 przerywa szybko jak odcinka w samochodzie) Czyli słaby v max przyspieszenie i przerywa co robic ?? myslalem o mniejszym gazniku co o tym myslicie ?? Dodam ze skuter przestoi kilka dni włącze ssanie i od kopa pali nie ma problemu


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy