Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 8:22



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Offline
Post: 27 wrz 2015, 9:03 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 13:17
Posty: 1072
Lokalizacja: Śląsk
Pojazd: Aprilia SR Audi A4
Siemanko. 2 lata temu zakończyłem przygodę ze skuterami, tak myślałem po sprzedaniu mojego CPI w Rejsingu:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Lecz w ręce parę dni temu wpadła mi Aprilka SR z roku 97 w LC. Stan raczej dopuszczający, ale za te pieniądze które za nią zapłaciłem nie znalazłbym nawet chinola bez silnika. Cylinder zatarty, oczywiście seria, zapewne też nie wpadnie jak na razie nic mocniejszego gdyż jestem jak na razie ograniczony finansowo, na utrzymaniu glebowóz który też potrzebuje trochę zjeść :wink:

W zasadzie gdyby nie kolega Piaggius to nie kupiłbym jej, ale zakupu nie żałuję.

Fotki:

Zaraz po zakupie:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Poprzedni właściciel dbał, że nie żałował nawet silikonu :lol2:

Obrazek

Pozostałość po CPI, lusterko z pewnością założę :D

Obrazek

Plastiki w trakcie prac:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dalsze prace z plastikami :evil:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dalsze prace z plastikami

Obrazek

Dawca soczewki - Lampa z Audi A4 B5 8-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Plastiki zapodkładowałem, później znowu szpachla później podkład i myślę że będą gotowe na lakier. Miałem malować sam ale prawdopodobnie idą do lakiernika, kolor wybrany, mam nadzieję że będzie kosa :twisted:
Plastik przed nogi, z którym się musiałem pobawić pomalowałem lakierem strukturalnym i szczerze mówiąc na żywo wyszło mega dobrze :D

Za niedługo pokrywa przekładni jak i pokrywa pompy wody i parę pierdół idą do piaskowania a potem malowania. Błotnik z tyłu nad koło będzie z keewaya pomodzony tak, że spasi do Apki, mam też w planach mały Custom błotnika jak i lampy z przodu :mrgreen:

Plany? Miała być seria z wydechem Leo TT u Multivarem, ale wpadnie coś na prawdę dobrego :twisted:


Ostatnio zmieniony 20 paź 2015, 16:44 przez Xxwojtus123xX, łącznie zmieniany 1 raz

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 27 wrz 2015, 10:57 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 lis 2009, 23:26
Posty: 250
Lokalizacja: Gliwice
Pojazd: NRG Mc1, Mk1, 126p
Ooo Wojtuś, założyłeś temat :)

Ja będę obserwował tu i w Rbk, jak wpadnę znów coś pomodzić przy sprzętach :)

ELO!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 27 wrz 2015, 19:01 
*****

Rejestracja: 24 sty 2013, 15:17
Posty: 2494
Lokalizacja: Wałbrzych
Pojazd: E46/ Vega swap Piaggio 125
Zapowiada się całkiem nieźle ale ogólnie fajna baza do pracy :) Z ciekawości lubię wiedzieć ile okazje czasem kosztują i ciekawi mnie ile Ty dałeś za swojego :) Moje najtańsze zakupy które uważam za okzje to chinol jk coliber za 200zł do roboty tylko bendix był a kopka połamana (koleś myślał że wał) no i mini ścigacz za 20zł od kolegi po wymienie świecy jeździł i CPI Hussar z 170zł :) no i piaggio zip 125 poszedł na dawce do swapu za około 120zł




_________________

Zapraszam do obejrzenia mojego swapu, kiedyś siedział chiński 4t,następnie minarelli horizontal a teraz piaggio 125cc

post2459516.html#p2459516

maciej3290 pisze:
Prawda taka ,że doniczka była pełna i do baku się spuścił i mu dysze zalepiło




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 27 wrz 2015, 19:21 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 13:17
Posty: 1072
Lokalizacja: Śląsk
Pojazd: Aprilia SR Audi A4
Że tak powiem, niech to zostanie moją tajemnicą ale kosztowała to tyle co używane Yasuni Z w dobrym stanie :wink:

Leci do mnie już wydech który będzie siedział na sezon 2k16, miał być Polini For Race 3 lecz pod koniec przyszłego sezonu w planach jest jakiś Rejsing więc bez sensu wydawać teraz hajsy na lepszy wydech do serii :cool:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 27 wrz 2015, 20:10 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lis 2013, 22:29
Posty: 160
Lokalizacja: Zakrzewo
Pojazd: Pegasus Sky
Zapowiada się fajna apka z chęcią będę tu zaglądał :D
Powodzenia ziomuś :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 28 wrz 2015, 19:14 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 13:17
Posty: 1072
Lokalizacja: Śląsk
Pojazd: Aprilia SR Audi A4
Dziś podziałałem trochę z plastikami i są gotowe do malowania, jutro prawdopodobnie dostanę mocowania do czaszy więc będzie jakiś postęp. Później custom lampy na który zbieram myśli, chęci i nerwy :mrgreen:

Mam nadzieję, że wydech jutro u mnie będzie, reszta upów niedługo :wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I czasza bez mocowań :/

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 28 wrz 2015, 20:24 
**

Rejestracja: 21 mar 2012, 19:01
Posty: 335
Lokalizacja: Piechcin
Pojazd: Rieju SMX pro
Pamiętam twój projekt Cpi jak go przeglądałem, gdy jeszcze nawet nie miałem skutera. Fajnie że powraca stara gwardia. Mam nadzieję że też bd na wysokim poziomie jak Cpi ;)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 29 wrz 2015, 7:18 
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 gru 2012, 17:59
Posty: 3719
Lokalizacja: Radom
Pojazd: Kymco Zx & Aprilia Sr R
No Wojtuś , mam nadzieję że odpierdzielisz kawał dobrej roboty , tego od Ciebie oczekuję ;)

Powodzenia i będę zaglądał ;)




_________________

Kymco Zx Swap p/g . Zajrzyj ! ---> http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=339884

Aprilia Sr R 05' Zajrzyj ! ---> post2607571.html#p2607571

FunPage : https://www.facebook.com/SR05R




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 30 wrz 2015, 20:21 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 13:17
Posty: 1072
Lokalizacja: Śląsk
Pojazd: Aprilia SR Audi A4
Wczoraj rozebrałem silnik do momentu którego mogłem, potrzebuję ściągacz magneta żeby rozpołowić silnik i wtedy leci do piaskowania i malowania ;) Znalazłem nowe płytki membrany Polini Evoluszyn które z pewnością zawitają w zaworze Apki.
Mam też wizję aby zakupić koła z pośredniej budy, ale to dopiero wtedy gdy będzie złożona cała, na razie nie ma co niepotrzebnie wydawać kasy.

Lakier prawdopodobnie będzie kupiony w przyszłym tygodniu, żeby już skończyć plastiki i położyć je w pokoju.
W sobotę zamawiam cylinder, na razie seryjny żeby tylko był.. Później się zobaczy :twisted: Mocniejszy set w głowie już mam ułożony 8-)

Wieczorem zapodam małe co nieco, z nowości doszedł Tecnigas Next-R, jak ktoś zainteresowany kupnem mogę sprzedać ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Nie spodziewałem się, że będą miłe komentarze :wink:

-- 30 wrz 2015, o 19:58 --

PPP ale cóż :wink:

Dzwon sprzęgła Hebo, prawie niufka, ale prawie..
Wariator Malossi Multivar
Pompa SSP +40%
Pompa SSP +40% z pokrywką, całość w chromie :wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 01 paź 2015, 16:24 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 lip 2015, 23:09
Posty: 356
Lokalizacja: DOLNOŚLĄSKIE LUBIN
Pojazd: Fiat 126p (Żaba)
Imię: Barti
Będę zaglądał, zapraszam do Bassy :mrgreen: :mrgreen:




_________________

ZNAJDZIESZ MNIE TU!
Facebook Żaba-Fiat 126p Projekt


Fiat 126p 650: 2016-Do końca świata i jeden dzień dłużej
Opel Insignia 2.0 200KM: 2023-?
Peugeot Satelis 125: 2022-?
Opel Insignia 2.0 160KM: 2019-2023
Cpi Popcorn 70: 2017-2019
Router Bassa 50: 2014-2017




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 08 paź 2015, 17:15 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 13:17
Posty: 1072
Lokalizacja: Śląsk
Pojazd: Aprilia SR Audi A4
Next R został sprzedany, za niedługo wpadnie nowy, ciut lepszy wydech :twisted: Chociaż jeszcze się mocno zastanawiam :mrgreen:

Dzisiaj zakupiłem lakier na plastiki, w sobotę mam nadzieję że je pomaluję. Co do koloru, to niech pozostanie to moją tajemnicą ale mam nadzieję że siądzie bardzo bardzo ładnie :mrgreen:

Rozpołowiłem silnik, lecz nie chciałem tego robić bo uznałem, że wału wymieniał nie będę, jednak coś mnie skusiło i dobrze.. Wał to kompletny śmietnik, prawdopodobnie gdybym złożył na nim silnik to poleciałby po pierwszej jeździe, rozwalone łożysko i te sprawy :roll:
Zastanawiam się ostro nad Top Racingiem High-Tech i będzie już na "przyszłość" gdy rejsingowy set zostanie złożony. Jednak myślę, że do wiosny będzie taki jak ma być :twisted:

Wpadł dziś Piaggius z mocowaniami do czaszy, których w ogóle nie było. Wystarczy je teraz ładnie przeciąć i wkleić w czaszę, mam nadzieję że coś pomodzę w sobotę i będzie przygotowana do malowania :cool:

Parę fotek:

Obrazek

Obrazek

Mocowania które przeżyją wszystko :D

Obrazek


Ostatnio zmieniony 07 gru 2015, 18:59 przez Xxwojtus123xX, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 10 paź 2015, 15:16 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 wrz 2013, 20:37
Posty: 314
Lokalizacja: Łubnica, Grodzisk Wlkp.
Pojazd: Gilera DNA
Cześć! :wink:
Zaglądam tu sobie tak od początku projektu i powiem Ci, że bardzo mnie zaciekawił ;D W sumie to już od jakiegoś czasu spodobały mi się "Eserki" w starej budzie i jak tak patrzę na dotychczasowe postępy w Twoich pracach to przyznam się, że czekam z niecierpliwością na kolejne upp'y, ponieważ może z tego wyjść niesamowita rakieta ;D I w tym momencie nasuwa mi się takie pytanie: Czy będziesz robić również jakiś custom nadkola oraz czy planujesz w przyszłości Black Line?
Pozdrawiam i życzę powodzenia w projekcie! :cool:




_________________

WBIJAJ DO DANKI! :3 JEDYNA TAKA W PL! <3
gilera-dna-yellow-beast-3-od-6-str-neo-s-racing-by-kacuu-3-t397234-180.html
https://www.facebook.com/GileraDNAFullS ... cuu?ref=hl
http://ask.fm/gileranafullsporcie




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 10 paź 2015, 17:55 
*****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 kwie 2013, 19:14
Posty: 2609
Lokalizacja: Lubelskie.
Pojazd:
Mi tu brakuje badlooka ;D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 11 paź 2015, 21:15 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 13:17
Posty: 1072
Lokalizacja: Śląsk
Pojazd: Aprilia SR Audi A4
Szczerze mówiąc customów nadkola nie planuję, będzie normalny błotnik z rejestracją na tyle.
Co do lampy, za niedługo będe zamawiał paczkę a w niej będzie komplet ciemnych kloszy, więc prawdopodobnie przednią lampę też przyciemnię, ale dopiero wtedy gdy ogarnę jak ją przerobić bo na razie nie mam na to zbytnio czasu :roll:

Z nowości to pierwsze mocowanie czaszy mam zrobione, w poniedziałek myślę że będą gotowe już wszystkie. Jest tyle roboty, że nie wiem gdzie ręce włożyć :cry:

Prawdopodobnie jutro będą pierwsze konkretniejsze upy :twisted:

-- 11 paź 2015, o 21:15 --

Dziś miał bym up w postaci Yasuni C20, lecz gościu do którego mam 40km powiedział, że nie ma możliwości odbioru osobistego, więc zapewne miał coś do ukrycia :/ Na oku mam coś innego, klasowo to samo :twisted:

Z nowości to przywiozłem sobie pistolet oraz kompresor od lakiernika, miałem malować wczoraj, plany się rypły i będę malował prawdopodobnie w sobotę, do tego czasu mam nadzieję, że skończę kleić czaszę i dojdzie do mnie błotnik który zamówiłem wczoraj :D

Wyczyściłem seryjny zawór z wszystkiego co na nim było, 2 kilo silikonu oraz pozostałości po uszczelce i założyłem membrany Polini, które zostały z projektu Cepeika. Pierwsze mocowanie czaszy zrobione, jeszcze zostały 3 :roll:

Jutro powinna przyjść paczka z małym co nieco, ale nic pewnego bo gość od którego to zamówiłem był bardzo dziwny..

Foto:

Najlepszy warsztat? Pokój :D Plastelina power i do dzieła :)

Obrazek

Trochę kleju

Obrazek

Następnie żywica i CZORNY SZPREJ :lol: efekt? Mocowanie które przeżyje cały ten piździk :mrgreen:

Obrazek

Zaworek :wink:

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 13 paź 2015, 22:21 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 wrz 2013, 20:37
Posty: 314
Lokalizacja: Łubnica, Grodzisk Wlkp.
Pojazd: Gilera DNA
No Ci powiem, że ładnie lecisz ;)
Jestem ciekaw co tam za wydech dla nas masz :D Może jakiś Stage6 R1200? :evil:
Dobry pomysł z tymi Twoimi mocowaniami i tak jak mówisz - przeżyją wszystko! :D




_________________

WBIJAJ DO DANKI! :3 JEDYNA TAKA W PL! <3
gilera-dna-yellow-beast-3-od-6-str-neo-s-racing-by-kacuu-3-t397234-180.html
https://www.facebook.com/GileraDNAFullS ... cuu?ref=hl
http://ask.fm/gileranafullsporcie




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 14 paź 2015, 5:46 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 13:17
Posty: 1072
Lokalizacja: Śląsk
Pojazd: Aprilia SR Audi A4
Szczerze mówiąc to nie aż tak ostro na razie :P

Kartery przygotowane do malowania, za niedługo wpadnie wał, mam do wyboru 2 i jeszcze się zastanawiam :roll: Farba na silnik już jest w domu, czarny połysk, co do kolorów pozostałych elementów silnika to nie mam pojęcia :(

Mam nadzieję że dzisiaj dojdzie paczka którą zamówiłem jakiś czas temu, wieczorem dodam jakieś fotky :wink:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 14 paź 2015, 16:54 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lut 2011, 18:11
Posty: 3599
Lokalizacja: Ok. Garwolina
Pojazd:
coś słabo są te plastiki przygotowane




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 15 paź 2015, 19:26 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 13:17
Posty: 1072
Lokalizacja: Śląsk
Pojazd: Aprilia SR Audi A4
Bo jak na razie nie są do końca gotowe, jak wszystko spasuję wtedy w paru miejscach będę poprawiał :roll:

Wał zamówiony :wink:

-- 15 paź 2015, o 19:26 --

Mini up :wink:

Obrazek

Stało się dziś coś, czego nie chciałem ale siły wyższe mnie do tego skłoniły, zamówiłem cylinder :twisted:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 15 paź 2015, 19:49 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 gru 2013, 0:56
Posty: 1069
Lokalizacja: małopolska
Pojazd: swap p/g by eldo ®
Używam tej masy uszczelniajacej od dłuższego czasu i sobie chwalę, dobry wybór ! :wink:




_________________

MK1.R / Platek Racing / R/T / Koso / Selettra / Stage6 / Galfer / Polini / Artek / MHR
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 17 paź 2015, 20:43 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 13:17
Posty: 1072
Lokalizacja: Śląsk
Pojazd: Aprilia SR Audi A4
Dziś trochę podziałałem z pokrywkami, do pokrywy przekładni była przyspawana kopka z mechanizmem, no cóż, janusze tjuningu :lol:

Cała farba została zdjęcia, czarna czerwona i niebieska, wszystko malowane bez żadnego podkładu czy czegoś podobnego :roll:

Pozostałości po kopniaku

Obrazek

Pokrywy:

Obrazek

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy