Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 2:17



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 02 kwie 2010, 17:36 
*

Rejestracja: 24 lip 2009, 17:27
Posty: 88
Pojazd:
Tak jak w temacie, skuter mi nie odpala a regulowałem zawory i może coś źle złożyłem może mi ktoś jak on powinien być ustawiony?


Ostatnio zmieniony 02 kwie 2010, 18:33 przez wnusiu, łącznie zmieniany 1 raz

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 02 kwie 2010, 17:57 
****

Rejestracja: 19 lut 2010, 19:05
Posty: 1468
Lokalizacja: Radom
Pojazd:
jak odkrecisz prawej strony pokrywe wentylatora to ustawisz na znaczek ,,T,, i na wałku masz 3 kółeczka i ustawiasz najwieksze na srodku a 2 małe równo z głowicą był juz temat taki kliknij na zrób to sam i tam jest taki temat




_________________

RS'ka na Full Sporcie Airsal 70cc Zapraszam!!
http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=89475




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 02 kwie 2010, 18:26 
*

Rejestracja: 24 lip 2009, 17:27
Posty: 88
Pojazd:
Problem w tym że mi nie na literce T tylko na literce F kółeczka są w tym miejscu co pisałeś ;/ na literce T jedno kółeczko jest lekko nad głowicą a drugie pod ;/. Jak to zmienić?

EDIT:
Żeby nie tworzyć nowego tematu to dodam że skuter nie odpala, z kopniaka ani z rozrusznika. Paliwo dochodzi iskra jest, kompresja jest, zalewa świece


Ostatnio zmieniony 02 kwie 2010, 18:35 przez wnusiu, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 02 kwie 2010, 19:16 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 sie 2009, 13:46
Posty: 91
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Pojazd:
No to masz przestawiony zapłon. Weź zdejmij łańcuszek rozrządu. Ustaw magneto na T a wałek rozrządu tak, że na górze ma być większy kółko, a tutaj zależy od skutera, albo kreski, albo małe kółka przy samych krawędziach, a kreski jak masz to równolegle do krawędzi.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 02 kwie 2010, 21:40 
*

Rejestracja: 24 lip 2009, 17:27
Posty: 88
Pojazd:
Ok zrobię tak jak mówisz ;) a ten łańcuszek to łatwo zdjąć? Mam jeszcze jedno takie pytanko, jak to możliwe że on się sam przestawił?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 02 kwie 2010, 21:50 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 sie 2009, 13:46
Posty: 91
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Pojazd:
Nie mógł sam. Albo coś się zepsuło, albo ktoś Ci "regulował" rozrząd. A co do zdejmowania łańcuszka, dla mnie to łatwe, nie wiem jakie będzie dla Ciebie. Ściągasz pokrywę zaworów, odkręcasz napinacz łańcuszka. Jest on pod obudową plastikową od chłodzenia. Tak gdzieś w połowie długości cylindra w jednej linii z łańcuszkiem. Wyjmij cały ten napinacz. Odkręć te śrubki dwie kluczem 8. Potem zdejmij ten mostek mocujący wałek rozrządu. I ściągnij łąńcuszek. Tylko uważaj, aby on nie spadł z zębatki na wale, bo później trudno założyć. Ale mi nigdy nie spadł, chociaż czasami nie uważałem. No i potem ustawiasz magneto na T, a wałek, tak jak napisałem poprzednim poście. I później ostrożnie zakładasz łąńcuszek i składasz skuter, regulujesz zawory i cieszysz się jazdą. :twisted:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 02 kwie 2010, 22:04 
*

Rejestracja: 24 lip 2009, 17:27
Posty: 88
Pojazd:
Trochę to wydaję się skomplikowane ;p ale myślę że jak jutro przyjrzę się temu wszystkiemu to będzie łatwiej ;)
Narazie dziękuje za pomoc, jutro napiszę czy pomogło, pozdrawiam :wink:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 12 maja 2018, 10:26 
*

Rejestracja: 12 maja 2018, 10:16
Posty: 1
Pojazd: barton
Wykonałem wszystkie czynności regulacji zaworów i tak teraz aby odpalić skuter to z układu zamkniętego literka T czy to samo w sobie teraz przeskakuje ?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy