Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 8:20



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
Offline
Post: 12 lut 2017, 16:34 
*

Rejestracja: 08 sie 2016, 12:59
Posty: 138
Lokalizacja: Otwock-Wólka,mlądzka
Pojazd: Keeway focus Yamaha TDR
Witam za podpowiedzią jednego z moderatorów z forum otwieram prodzekt bo niby jest to prodzekt ^^ .

To tak trochę historii przed keewayem był komar 2320 69r , ogar 205 88r , simson sr50 88r , hyosung 50cc 2t jakiś quad :P , rok 2009 kupno keewaya <3

Kupiony przez mojego ojca dla mojego brata młodszego do nauki jazdy .
Keeway kupiony od znajomego który miał go od samego początku kiła od samego początku nie miała lekko pamiętam jak poprzedni właściciel woził po 3/4 swoich kolegów wozili nim złom na złomowisko oddalone o 20km palili gume stunty i stunty przejeżdżanie nim przez rzekę też nie było wielkim problemem ...
To tak rok 2009 brat jeździł nim też bardzo się przy tym popisywał też palił gume itp itp .
2012r pierwsza tak duża kraksa brata cały bok i czacha poszły kierunki tak samo brat trafił do szpitala z złamaniami kierownica krzywa ...
Po wyjściu z szpitala zaproponował mi żebym odkupił od niego skuter ja długo nie myśląc kupiłem go od niego za 300/400zł i wstąpił do mojej kolekcji :P
Od 2012r do 2014r przestał w garażu miałem czym jeździć więc mi nie był zbytnio potrzebny ...
Koniec roku 2014 na św jak to na św dostało się parę złotówek i wpadł pomysł żeby zrobić keewaya :)
Rok 2014/2015 kupiłem czachę w tym samym malowaniu , lusterka , nowa lampa , oraz naprawiłem linkę gazu oraz hamulec tył tak przejeździłem koniec 2014 początek 2015r .
Zaczęły się plany o tune przeglądanie forum i zdj oraz ytubów .
Rozpoczęcie sezonu 2015 wymieniłem olej w przekładni zalałem nowy olej do mieszanki był (Mixol) wlałem Valvoline mineralny w 2015 przejeździłem bez prawie żadnych awari do póki hamulec przód odmówił posłuszeństwa ...
Oddałem skuter do mechanika mechanik stwierdził że zacisk jest do wywalenia (ja sądzę że zwyczajnie go ukradł) jeździłem cały sezon bez przedniego hebla no nic .
Początek 2016r 1 odpalenie dziwne odpalił z za pierwszym razem Szok :shock: :shock: potem czyszczenie gaźnika i tutaj zdziwienie mechanik jednak zabrał coś jeszcze automatyczne ssanie mówię OMG nie będę mu robił awantury niech se w buty wsadzi będzie wyższy ...
Połowa sezonu 2016 dużo km nabiłem przez te 2 lata stan licznika był 9k coś na chwilę obecną mam 18k z haczykiem :P (china power) dalej zerwała mi się linka od dozownika mówię dobra nic może to coś nie ważnego :C jeżdżę dalej :P dobrze że pompka oleju zardzewiała i sama podawała olej bo by było ...
Od wilgoci w garażu wszystko pordzewiało i tak przelatałem do 2016r aż przy końcu roku koledzy mówią johny weź ten swój skuter napraw lub zrób tune bo jest coraz słabszy (i był coraz słabszy często gęsto nie mógł dobić 65km ) no nic i tutaj zrodził się pomysł na tune ale ja mówię nie mam pojęcia na temat skuterów jak już to biegówki ...
W końcu się zgodziłem i mówię dam kile 2 życie hmm ale zaraz ja nie umiem naprawiać skuterów a co dopiero grzebać w silniku (czarna magia skutery) jedynie biegówki umiałem rozebrać i złożyć do kupy ...
W końcu święta ... wyjąłem silnik z ramy i tylko odliczanie dni kiedy będzie przecena na mielochu świąteczna ponieważ na halloween się spóźniłem :(
I znów wertowanie forum jakie części będą najlepsze i mówię sobie tak zaraz zaraz przypomnij sobie co zakładałeś do sendy Kacpra i ile już przejeździła :D
I od razu wchodzę i wybieram dellorto , top racing , ntn c4 , i miałem brać zacieraisala lecz była promocja na Streetraca to mówię dobra raz kozie śmierć części przyszły a ja zielony jak się do tego zabrać :O
W końcu znajomy przyniósł mi ściągacz wariatora tym sposobem ściągnąłem magneto i wario (aż dziwne że ściągacz magneta z ogara pasuje :P) wyjąłem stator zdjąłem cylinder a tu co :O przytarty że masakra ja w głowię myślę jak to chodziło :O :O :O dobra z reszta wyjąłem pompkę króciec i membrany .
Mówię no nic trzeba to jakoś zacząć porozkręcałem wszystko i teraz hmm jak tu by to wybić w sumie i tak wszystko śmietnik 2 razy młotkiem i nie było w karterze ani wału ani łożysk :P wyjąłem też uszczelniacze tak się trzymały że palcem wyszły :P
Dalej na ciepło jak w biegówkach nagrzałem łożyska nałożyłem na wał wskoczyły potem rozgrzałem duży karter mały posmarowałem sylikonem no i co składamy wszystko ładnie skręciłem lecz nwm czemu wał ciężko chodził :X odprężyłem go tak jak robiłem to z biegówkami wsadziłem uszczelniacze poskładałem wszystko do kupy wlałem trochę oleju 2t do komory korbowej na igiełke korbowodu (na dole) ale i tak wał ciężko chodzi myślę sobie tak co ja źle zrobiłem wszystko tak jak powinno być hmmm .
Wpada do mnie znajomy i mówi że on też ma wał evolution i tak będzie do póki go nie odpalę dlatego odetchnąłem z ulgą .
Teraz silnik jest u mnie w domku dokładniej w (pokoju) :P :twisted: :mrgreen: i czekam na klucz dynamometryczny żeby założyć cylinder :P

Ps: Oczywiście wszystkie pracę nad keewayem będę wrzucać na bieżąco :twisted:

A teraz trochę zdj :
2014r :)
Obrazek

Obrazek

2015r :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
2016r
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ostatnie latanko w sezonie 2k16

Obrazek

Obrazek

Na zlocie też byłem ^^

Obrazek

Obrazek

Latanko z ekipą na zloty lub tak poprostu :P

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Silnik po wyjęciu i części na których latałem :O :evil: :shock:

Obrazek

Obrazek

Się trochę urwało :O
Obrazek :roll: :ups:

Obrazek

Mówiłem że w pokoju haha :P Obrazek

Ahhh ten top racing :D :D :D :cool: Obrazek

Doobra koniec tej foto galerii czas na tune i dla ciekawych projektu :) :twisted:

To tak aktualny set:
Wał top racing evo

Dellorto 19mm

Kit stage6 streetrace

Łożyska NTN C4

Nowy wentylator prądnicy str8

Nowa obudowa wentylatora str8

Wydech top performance nardo

płytki membrany malossi carbonit

Uszczelniacze
I oczywiście coś by się znalazło lecz wypadło mi z głowy :/ :roll:

Set który mam nadzieje będzię mechanika + optyka :

Wał top racing evo

Kit stage6 streetrace

Łożyska NTN C4

Nowy wentylator prądnicy str8

Nowa obudowa wentylatora str8

Gaźnik dellorto 19mm

Stożek

Zawór membranowy na płytkach carbonowych

Nowy króciec ssący

Ssanie ręczne

Wydech zapewne Tecnigas Next r

Wario malossi multivar

Świeca NGK o ciepłocie BR9

Jak będą piniąszki to pewnie jakieś sprzęgło ^^

OPTYKA:
Felgi pomalowane na biało

Nowe plastiki czarny mat

Okleina do plastików by sieniek ala grenzgaenger

Bad look

Natkole MTKT

Tablica na bloku silnika :)

Lampa revo lub str8 ta z kierunkami :)

Polerka przekładni

Zapraszam do oceniania i komentowania mam nadzieję że do 2018r zdążymy to wszystko zrobić :) :lol:

PROJECT NR 2 BMW E34 M50B20 ROCZNIK 1990 ZAPRASZAM DO CZYTANIA MIŁEJ LEKTURY :twisted:

To tak zaczynając od początku historii plan był taki żeby kupić golfa mk4 1.8t i zacząć go tunować lecz nie mogłem znaleźć nic ciekawego co wpadło by mi w oko i było w moim budżecie .
Od dawna dawny podobały mi się samochody marki BMW lecz mówię sobie e46 nie ma tego czegoś nie ma duszy e36 również nie wpadł pomysł żeby kupić coś starszego żeby można było samemu pogrzebać i porobić co nieco jestem wysoki więc nie celowałem w serię 3 od razu było kilka pomysłów e32 , e39 ,e38 , e34 .
Postanowiłem ogłaszać się na grupach związanych z marką głownię grupy serii 5 i 7 dostałem kilka ciekawych ofert lecz to nie było to bo coś tam coś tam ... myślę nie uda mi się i skończę jak większość 19/20 latków na golfie lub passacie :/ po 2 tygodniach odezwał się do mnie starszy Pan z Bielska Białej wysłał masę zdjęć oraz wypisał co wypadało by zrobić byłem zaskoczony że BMW z tego roku jest tak dobrze utrzymana :shock: lecz był problem jednak brakowało mi gotówki zapytałem Pana czy nie mógł by poczekać do początku lutego on odparł że nie ma problemu nie śpieszy mu się ze sprzedażą samochodu bo jest do niego przywiązany miał go 9 lat przyszedł luty z niecierpliwością siadałem do kompa i patrzyłem czy pieniądze wpłyną (Starszy Pan jechał z małżonką na urlop) w ostatniej chwili godzinka 5 rano siadam patrzę mam pieniądze jedziemy ! To co ? Bierzemy ziomka Lupo i ogień do śląska po 3 godzinach byliśmy na miejscu starszy Pan wyjechał po nas 50km (Miły człowiek szacunek dla niego) siedząc z tyłu wiedziałem że kupię tą BMW zajeżdżamy na podwórko szok stoi e32 i e38 :shock: starszy Pan odszedł na chwilę otworzył garaż i wyjechał niunią trochę zakurzona bo jednak stała 5 miesięcy sprawdzamy wszystko po kolei nie było się zbytnio do czego przyczepić rdza na dzwiach to bolączka tego modelu po otworzeniu maski silnik cyka jak szwajcarski zegarek WOW 30 lat i w takim stanie auto pojechaliśmy na przejażdżkę skrzynia miód chodzi jak nowa wszystko sprawne obroty nie falują silnik suchy ok jedziemy negocjować .
Koledzy poszli z Panią do domu ja zostałem z Starszym Panem zapaliliśmy papieroska i dobiliśmy targu cena śmieszna Pan do mnie mówi widzę że będziesz o nią dbał dla mnie cena nie gra roli jak auto przejeździ kolejne 30 lat ^^ wyciąga kluczyki daję mi zaprasza do domu po spisaniu papierów zaprosił nas do garażu po resztę gratów tam kolejny szok 10 motocykli kawasaki,romet,yamaha,honda starszy Pan dał mi wszystko do Bmw co mógł mieć powiedział miłe z was chłopaki odprowadzę was kawałek wsiadł w swoją e32 i pojechał z nami kolejne 50km potem rozłączyliśmy się na stacji .
Potem droga do domu BMW przejechała 500km bez żadnego prychnięcia czy stęknięcia jak na razie zrobiłem ją 4k km i jestem bardzo zadowolony z zakupu :twisted:
Teraz myśl czy to było zwykłe kupno auta czy jednak przygoda ? Czy też może zapoznanie z kolejnym sympatykiem marki .
Kończąc temat wypiszę co dostałem od pana do bmw i dodam kilka fotek :)
Spalanie : Miasto 10/15 litrów benzyny ! Trasa 8/9l
Bmw posiada :
Silnik M50B20 150km R6 ( 6 cylindrów ) bez vanosa na łańcuchu rozrządu Żeliwny blok 24v bez gazu :P
ABS
Autentyczny przebieg 300000km z haczykiem
Ocynk całej budy oprócz drzwi ? :/
4X Poduszki powietrzne
Poziomowanie lamp
Pełne OBC
centralny pneumatyczny zamek
oryginalne lampy hella kolor żółty (przeciwmgłowe,drogowe)
Wydech AC Schnitzer
Kolor spotykany tylko w tym wypadku M5 granitsilber
el lusterka
wycieraczki do butów z logiem alpine
el szyberdach
podgrzewane fotele
elektryczne fotele
elektryczna roleta tył
Ciągłość umów wszystkie możliwe papiery (dostałem nawet 30 letnie ściereczki z logo BMW!)
Podpinany Hak
Wszystkie klucze
Skóry
Koła stalowe zimowe poszerzany rant
Felgi z lat 80 Remotec B
3x kluczyki
+ kilka gratów o których zapomniałem :P
Zdjęcia:

Powiększ (rzeczywiste wymiary: 960 x 720)Obrazek

Powiększ (rzeczywiste wymiary: 720 x 540)Obrazek

Powiększ (rzeczywiste wymiary: 720 x 960)Obrazek

Powiększ (rzeczywiste wymiary: 1812 x 1013)Obrazek

PS: Mam nadzieję że mój wywód was nie znudzi lecz zainspiruje że jednak w naszej kochanej cebulandii jest jeszcze uczciwy człowiek który ma serce do marki i pojazdu !


Ostatnio zmieniony 17 mar 2018, 5:57 przez johnsonpl, łącznie zmieniany 3 razy

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 12 lut 2017, 17:30 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
Ale barwna historia :D Silikon czerwony najszybszy :twisted: :twisted:
:D
Kupuj tego next-r i będzie kosa




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 12 lut 2017, 17:41 
*

Rejestracja: 08 sie 2016, 12:59
Posty: 138
Lokalizacja: Otwock-Wólka,mlądzka
Pojazd: Keeway focus Yamaha TDR
scoot pisze:
Ale barwna historia :D Silikon czerwony najszybszy :twisted: :twisted:
:D
Kupuj tego next-r i będzie kosa


Nie miałem innego silikonu hah wiem że czarny daje +10 do prędkości ale no wiesz co jest to tym się to zrobiło :)

PS : Opłaca się kupić nowego next r ? :twisted: :mrgreen:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 12 lut 2017, 18:42 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
Ja bym brał używkę, do 150zł idzie znaleźć w db stanie a resztę kasy na nieoczekiwane problemy zostawić :lol:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 13 lut 2017, 10:02 
*

Rejestracja: 08 sie 2016, 12:59
Posty: 138
Lokalizacja: Otwock-Wólka,mlądzka
Pojazd: Keeway focus Yamaha TDR
scoot pisze:
Ja bym brał używkę, do 150zł idzie znaleźć w db stanie a resztę kasy na nieoczekiwane problemy zostawić :lol:


Używkę z pewnością będzie trzeba wypalić i wymienić watę no nic dobrze mówisz znajdę tecnigasa w ładnych chromie i powinno być dobrze ciekawe czy naprawdę wydech zwiększy osiągi :twisted: :twisted:

A mam pytanko mogę docierać go na starym wariatorze ? I jak piniąszków zbraknie na starym wydechu nie zmuli go to ?? :ups:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 13 lut 2017, 12:18 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
Sporo tych nextr-ów więc na bank coś znajdziesz :) Ja bym na seryjnym nie jeździł - przegrzewać się może przez za małe wypróżnianie.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 13 lut 2017, 12:48 
*

Rejestracja: 08 sie 2016, 12:59
Posty: 138
Lokalizacja: Otwock-Wólka,mlądzka
Pojazd: Keeway focus Yamaha TDR
Jest w ładnym stanie za 220zł na olx ^^ Nie ma rudego i myślę że zbije do tych 200zł hmm tylko teraz problem czy stare wario to pociągnie :roll: :roll:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 13 lut 2017, 12:58 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
Ja u siebie planuję zmianę wario bo zjechane strasznie po 12 latach... Może też zmień :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 13 lut 2017, 21:59 
*

Rejestracja: 08 sie 2016, 12:59
Posty: 138
Lokalizacja: Otwock-Wólka,mlądzka
Pojazd: Keeway focus Yamaha TDR
scoot pisze:
Ja u siebie planuję zmianę wario bo zjechane strasznie po 12 latach... Może też zmień :D


Jeśli będę miał pieniąszki to oczywiście wpadnie multivar lecz nie będzie to przeszkadzało w docieraniu skutera i mogę wymienić sprzęgło dopiero w tedy kiedy będę mieć pieniądze ? :mrgreen: :twisted:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 13 lut 2017, 22:02 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
Nie powinno przeszkadzać, mój poprzedni cyl - żeliwo - musiałem docierać na 8k rpm bo moc była od 8k do 10k rpm i mówi się trudno :twisted: a sprzęgło zaczynało łapać od 6k dopiero.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 14 lut 2017, 20:08 
*

Rejestracja: 08 sie 2016, 12:59
Posty: 138
Lokalizacja: Otwock-Wólka,mlądzka
Pojazd: Keeway focus Yamaha TDR
scoot pisze:
Nie powinno przeszkadzać, mój poprzedni cyl - żeliwo - musiałem docierać na 8k rpm bo moc była od 8k do 10k rpm i mówi się trudno :twisted: a sprzęgło zaczynało łapać od 6k dopiero.



I dobrze hehe :mrgreen:

A teraz pytanko wymyślałem tani i prosty sposób na pomiar temperatury może by tak kupić Termometr tablicowy z sondą ? Co o tym sądzisz ja myślę że najlepsze rozwiązanie :) :twisted: :twisted:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 14 lut 2017, 20:27 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
Mój chyba dziś padł przez zwarcia ale najlepiej z podświetlaniem bo w nocy nic nie widać w tych zwykłych :/ chyba że KOSO chcesz za 150zł nowy. Byle do 120* miał skalę.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 15 lut 2017, 12:33 
*

Rejestracja: 08 sie 2016, 12:59
Posty: 138
Lokalizacja: Otwock-Wólka,mlądzka
Pojazd: Keeway focus Yamaha TDR
scoot pisze:
Mój chyba dziś padł przez zwarcia ale najlepiej z podświetlaniem bo w nocy nic nie widać w tych zwykłych :/ chyba że KOSO chcesz za 150zł nowy. Byle do 120* miał skalę.


Za 25 ziko mam z podświetleniem na niebieskie z aledrogo :P Jak sądzisz na sezon to on wystarczy ?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 15 lut 2017, 17:28 
*

Rejestracja: 15 sie 2014, 14:05
Posty: 29
Lokalizacja: Wieliczka
Pojazd: Peugeot Speedfight 2
Imię: Dawid
Ciekawie to wygląda, bede obserwowal, zajrzyj do mnie :D




_________________

Mój Speed, koniecznie zobacz i skomentuj :)
https://www.facebook.com/Speedbydadid/?ref=bookmarks
silver-red-speedfight-2-206-wrc-02-t416060.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 15 lut 2017, 18:50 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
Daj link do termo :D Może ten co ja mam.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 16 lut 2017, 17:02 
*

Rejestracja: 08 sie 2016, 12:59
Posty: 138
Lokalizacja: Otwock-Wólka,mlądzka
Pojazd: Keeway focus Yamaha TDR
Siema siema siema dziś z nudów raz 1 raz (chyba) :roll: od 12 lat został wyczyszczony blok silnika ^^ :twisted: :mrgreen: wszystko wyczyściłem szczotą drucianą i spirytusem :P łatwo schodzi samar i inne syfy :P
Niby nic to nie daje ale lepiej mieć przy takich jednostkach czysto i ładnie niż nawalone syfu piachu itp wszystko możecie zobaczyć jak był ubrudzony i zasyfiony zdj powyżej mam czas tak że ten wziąłem się za to :P
Jeszcze dziś nasmarowałem sworzeń od tylnego zacisku żeby był przygotowany do sezonu żeby nie było żadnych problemów i nieporozumień a teraz trochę zdj po skończonej pracy oceńcie :P :twisted: :twisted: :lol:

Obrazek

Obrazek Jednak alu ma to do siebie że jak się tego nie czyści to zostaje takie czarne utlenione nie wiadomo co :/

Obrazek

Obrazek gdzieniegdzie zostało trochę syfu ale tam nie mogłem dotrzeć szczotką drucianą dlatego tak jest ale wyszło spoko zapraszam ! :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 16 lut 2017, 17:07 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
Prawidłowo, w końcu coraz więcej osób myje silniki. :mrgreen: Zgarnij trochę tego silikonu z miejsc membrany to jeszcze lepiej będzie wyglądać. Kiedy wydech?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 17 lut 2017, 16:40 
*

Rejestracja: 08 sie 2016, 12:59
Posty: 138
Lokalizacja: Otwock-Wólka,mlądzka
Pojazd: Keeway focus Yamaha TDR
scoot pisze:
Prawidłowo, w końcu coraz więcej osób myje silniki. :mrgreen: Zgarnij trochę tego silikonu z miejsc membrany to jeszcze lepiej będzie wyglądać. Kiedy wydech?


Czekam aż mi mamusia odda pieniąszki :P i kupię wydech i gaźnik mam nadzieję jak najszybciej jeśli nie będę zmuszony coś sprzedać .

-- 16 lut 2017, 20:03 --

Co do panelówek chciałbym coś takiego
http://allegro.pl/termometr-czer-nieb-p ... 13426.html

http://allegro.pl/termometr-tablicowy-m ... 37345.html

http://allegro.pl/termometr-tablicowy-z ... ml#thumb/2

-- 16 lut 2017, 20:06 --

Co do panelówek chciałbym coś takiego
http://allegro.pl/termometr-czer-nieb-p ... 13426.html

http://allegro.pl/termometr-tablicowy-m ... 37345.html

http://allegro.pl/termometr-tablicowy-z ... ml#thumb/2

-- 17 lut 2017, 17:39 --

Sprawdzałem termometr koso trochę lipson bo bierze ładowanie z skutera a chciałbym z baterii no nic ten tablicowy z metalową sondą myślę że będzie dobry tylko muszę wywiercić otwór w żeberkach i tam go usadzić :P
Ciekawe czy kabel się nie stopi :angry: :shock: :cool:

-- 17 lut 2017, 17:40 --

Sprawdzałem termometr koso trochę lipson bo bierze ładowanie z skutera a chciałbym z baterii no nic ten tablicowy z metalową sondą myślę że będzie dobry tylko muszę wywiercić otwór w żeberkach i tam go usadzić :P
Ciekawe czy kabel się nie stopi :angry: :shock: :cool:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 17 lut 2017, 17:16 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
Ja mam ten od ZboroMoto :mrgreen: , bierze 12V z aku a adapter pod swiecę sobie zrobiłem z blachy Cu 0,2mm chociaż 0,3 byłaby lepsza :) Bardzo szybko reagował na zmiany temperatury ale z wiatrakiem już grube przekłamania - trzeba silikonem obsmarować go albo termokurczliwą i silikonem.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 19 lut 2017, 14:53 
*

Rejestracja: 08 sie 2016, 12:59
Posty: 138
Lokalizacja: Otwock-Wólka,mlądzka
Pojazd: Keeway focus Yamaha TDR
Dzieje się dziś zrobiłem może mało ale powymieniałem kilka śrub na nowe :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy