Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 17:02



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 06 wrz 2013, 21:37 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 gru 2012, 17:11
Posty: 77
Pojazd: Yamaha DT
Siemanko,
Miałem wcześniej tu swój temat, ale nic sie u mnie nie działo, więc przestałem go prowadzić. Teraz zaprezentuję wam maszyny, które w ostatnim czasie były lub są u mnie :)
Moją pierwszą (i najmilej ją do dziś wspominam) był i jest (bo nadal jest u mnie) keeway hurricane. Jest ze mną od 2006 roku. Jest to kompletna seria z wyjątkiem wariatora- malossi multivar :)
Obrazek
Obrazek


Kolejną (a zarazem tą najgorszą) był router WS50. China to china, chciałem kupić yamahę DT na początku, ale nie miałem wyboru, dlatego wrócił ze mną do domu. J**ał się niesamowicie, codziennie praktycznie. Ale są i te miłe wspomnienia, jak to poniżej, w końcu china to piczomagnes: (na zdjęciu zipp pro 600cc innego użytkownika forum)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Niedługo po zakupie już wystawiłem go na sprzedaż. Stał sobie tak stał, nawet kilka osób chciało kupić, ale żaden nawet nie przyjechał... Któregoś dnia wchodzę na maila, tak o, bo dawno nie wchodziłem, patrzę, a tu nowa wiadomość :) Facet zaoferował mi hondę CR za routera, bez żadnej dopłaty ani nic. O.o bez zastanowienia, ogarnąłem transport i już następnego dnia się po nią wybrałem, była niecałe 50 km ode mnie, więc niedaleko :D Hania była z 2001 roku i siedział w niej wydeszek FMF'a, kto zna, ten wie co to za wydech i ile kosztuje :D
Obrazek
Obrazek
Fajna była na niej zabawa, ale w ciągu tygodnia takiej sobie z nią lipy narobiłem (była głośna i przeszkadzało to co niektórym), że musiałem się jej jak najszybciej pozbyć. Miałem fajne oferty, ale musiałem to zrobić szybko, bo i tak nie mogłem jej już nawet za bardzo z garażu wyciągać. Wpadł ziomek zobaczyć CR, i jakoś tak wyszło, że się zamieniliśmy jeszcze tego samego dnia. Tym razem DT80 LC2. Wiem, że zamieniając się straciłem sporo, bo sprzedając crkę mogłem sporo zarobić, ale za bardzo nie miałem wyboru. DT śmiga ze mną do dziś, nie psuje się i ogólnie jestem z niej zadowolony, urodą jakoś szczególnie nie grzeszy, ale za to jeździ się elegancko, oponka z przodu jest prawie łysa, więc dziś zakupiłem komplet opon, kosteczki oczywiście w śmiesznej cenie. Jednak dopiero później zobaczyłem, że z tyłu mam felgę 18 a nie 19 :O, dlatego tylna oponka jutro zostanie zwrócona. Poniżej fotka, którą miałem na kompie, bo detka jako takiej sesyjki jeszcze nie miała :D a inne foty coś ładować mi się nie chciały.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mam dużo więcej fot, ale musiałbym poszukać ich jeszcze. Dlatego nie pokazałem wam keeway'a, który z resztą teraz i tak stoi rozebrany, dlatego jeśli będzie jakieś zainteresowanie to wtedy dorzucę więcej fot. Zapomniałem dodać: prowadząc temat, będę pisał tylko o keewayu i detce, pozdro :D




_________________

Zapraszam do swojego garażu :)- post2437159.html#p2437159


Ostatnio zmieniony 27 lis 2013, 22:28 przez WrxSTI, łącznie zmieniany 3 razy

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 06 wrz 2013, 22:49 
*****

Rejestracja: 02 lip 2013, 20:46
Posty: 2015
Pojazd: Piaggio NRG Mc3
Czekam na foty keewway , ale to pierwsze zdjęcie jest na prawdę świetne ! Piękne panie :D Yamaha też fajna , może na następny sezon i u mnie zawita DT , polatałbym po piachach , a u mnie jest tego sporo :D
Zapraszam do mnie ;)




_________________

NRG mc3 SPORT ! DR.EVO 71cc + Stage6 PRO !! Dzieje się cały czas ! Wpadaj !
http://forum.mieloch.pl/post2399786.html#p2399786
https://www.facebook.com/pages/Black-Piaggio-NRG-by-Ostrowidz-FULL-SPORT/606394792772355?ref=hl




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 15 wrz 2013, 9:44 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 lis 2010, 14:24
Posty: 293
Lokalizacja: Giżycko
Pojazd:
dawaj jakieś foty z prac przy detce i kiłaju bo cicho tu :P




_________________

× CPI Popcorn '03
√ Rieju rr '05
× Keeway F-act NKD '09
√ Keeway RY-8 '09

Zajrzyj do mojego garażu: http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=318597




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 15 wrz 2013, 11:33 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 gru 2011, 22:45
Posty: 19
Lokalizacja: Giżycko
Pojazd:
najbardziej z twoich maszyn podobała mi się Honda , mocy miała nadmiar , ale wyglądem też nie grzeszyła i wg mnie była ładniejsza niż ta DT , którą obecnie posiadasz... , ale mam nadzieje ,że ogarniesz tą Dt na "lalunie" :)

Co do ogarnięcia to jakieś plany? :mrgreen:




_________________

Wbij do mojego Zippa Pro 50/125 ;)

----->Klik <-------

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 15 wrz 2013, 12:30 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 gru 2012, 17:11
Posty: 77
Pojazd: Yamaha DT
Venom9STI pisze:
dawaj jakieś foty z prac przy detce i kiłaju bo cicho tu :P


Żadnych prac nie ma, więc fot też z prac nie ma. :P

patryk6206 pisze:
najbardziej z twoich maszyn podobała mi się Honda , mocy miała nadmiar , ale wyglądem też nie grzeszyła i wg mnie była ładniejsza niż ta DT , którą obecnie posiadasz... , ale mam nadzieje ,że ogarniesz tą Dt na "lalunie" :)

Co do ogarnięcia to jakieś plany? :mrgreen:


Tak, deti będzie piękna, tylko nie wiem kiedy :P będzie inny zadupek, będzie malowana na nowo, ale to wszystko na zimę, bo teraz jestem kompletnie bez kasy, nawet wlać do baku nie mam za co :( Poza tym DT ostatnio dostała nową oponkę na przód i coś "ekstra", a mianowicie:

Obrazek




_________________

Zapraszam do swojego garażu :)- post2437159.html#p2437159




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 15 wrz 2013, 20:39 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 gru 2011, 22:45
Posty: 19
Lokalizacja: Giżycko
Pojazd:
z tego co pamiętam , lampa z przodu była przyciemniona , odkleiłeś tą folię ?

a wlepa ładnie wygląda na DT :D




_________________

Wbij do mojego Zippa Pro 50/125 ;)

----->Klik <-------

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 15 wrz 2013, 20:51 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 gru 2012, 17:11
Posty: 77
Pojazd: Yamaha DT
Jest dalej przyciemniona, ale niedługo folię zdejmę, bo zmarszczki straszne się na niej porobiły :P




_________________

Zapraszam do swojego garażu :)- post2437159.html#p2437159




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 21 wrz 2013, 16:24 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 gru 2011, 13:16
Posty: 1122
Lokalizacja: Łosice
Pojazd: Mk3 cabrio, apka i inne
Ładna dt :) Robisz coś w niej?




_________________

Mk3 cabrio na glebie :)
vw-golf-mk3-cabrio-t337487-480.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 21 wrz 2013, 16:37 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 gru 2012, 17:11
Posty: 77
Pojazd: Yamaha DT
W planach mam zmianę kierownicy na bardziej prostą i szerszą, ogarnąć lampę na tył, bo nie mam no i na zimę planuję pomalować. Ma być inny zadupek i inny błotnik z przodu jeszcze, ale to w przyszłości, bo teraz mam inne wydatki niestety. :/




_________________

Zapraszam do swojego garażu :)- post2437159.html#p2437159




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 23 wrz 2013, 22:42 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lut 2012, 15:17
Posty: 97
Lokalizacja: Kuj. pomorskie
Pojazd: Yamaha TDR125 Belgarda
Ładna decia ;D Wlepa na czaszy na kozaku! :D Kumpel też ma decie i sobie chwali ;)

Szerokosci i bezawaryjności!




_________________

Moja Yamaha TDR125R Belgarda -> http://forum.mieloch.pl/yamaha-tdr-125-belgarda-t355062.html



___________________
1. Motorynka
2. Malaguti Fifty Top
3. Aprilia Sr 50 Racing
4. Yamaha Neos
5. Honda Clr125
6. Yamaha Aerox
7. Yamaha TDR125R




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 26 lis 2013, 18:48 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 gru 2012, 17:11
Posty: 77
Pojazd: Yamaha DT
Dzięki i wzajemnie, ale niestety łańcuch nawalał :/ Dlatego dla detki zrobiłem mały prezent a mianowicie- nowy łańcuch i klocki :)
Obrazek

Jak widać nie są to niestety części z najwyższej półki, ale planuję w zimę wymieniać cały napęd, tylny hamulec przerobić na tarczowy itp, to wszystko wpadnie lepsze :)

A dodatkowo do mojej detki dołączyła druga, a zakupił ją mój brat :D

Obrazek

Obrazek

-- 26 lis 2013, o 18:48 --

Patrzę nie ma zainteresowania, ale co tam :P Od ostatniego mojego wpisu trochę się zmieniło, przez łapy przewinęła się apka af1 125 na rotaxie 123, która mi się szybko znudziła (i aktualnie nie mam żadnego zdjęcia, bo mój telefon poleciał na gwarancję) i wpadło coś nowego, poniżej fotki :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek




_________________

Zapraszam do swojego garażu :)- post2437159.html#p2437159




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy