Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 0:45



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6847 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343  Następna
Autor Wiadomość
Offline
Post: 21 kwie 2015, 15:21 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 kwie 2014, 9:09
Posty: 49
Lokalizacja: Wlkp
Pojazd: Honda
protomcik pisze:
ciek90, masz prawdopodobnie naciągnięty mięsień, będzie Cię trzymał z tydzień czasu, pewnie robiłeś za dużym ciężarem, i za szybko opuściłes do dołu, kiedy mięsień był spięty, i nastało rozerwanie, nie fajnie.... Nie przesilaj tej łapy.


jest już lepiej. Kupiłem dip rilif i powoli wracam do trenowania. Coraz więcej trenuję łapę.

Cytuj:
Musisz poszukać materiału z czego możesz to zrobić.


Niezawodny sposób to wiaderka. :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 24 kwie 2015, 14:27 
*

Rejestracja: 16 sty 2013, 21:18
Posty: 47
Pojazd:
Doniu, Kreatyna dobra ale miarki nie ma .




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 26 kwie 2015, 18:19 
**

Rejestracja: 06 sie 2012, 11:06
Posty: 460
Lokalizacja: brac kasę ??
Pojazd:
hah własnie zauważyłem , bo tak na forum spytałem sportowym czy dodają miarke do tej krety to z 2 osoby powiedziały że tak tak , to przesypałem całą kreatyne i nie znalazłem :) .




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 06 maja 2015, 20:20 
*

Rejestracja: 11 lip 2011, 17:12
Posty: 72
Pojazd:
Witam mam 185 cm wzrostu i 83 kg. Chcę coś zrzucić ale nie mam jakiś sprawdzonych sposobów. Od tygodnia biegam codziennie. Ma ktoś jakieś doświadczenie na ten temat z góry dzięki




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 06 maja 2015, 21:23 
*****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 8:49
Posty: 2257
Lokalizacja: Kasinka Mała/krk
Pojazd: Bmw e82
Masz dobrą wage. CO ty chcesz zrzucać?




_________________

facebook.pl/weldonespawmichalak
Spawanie TIG. MAG . MMA - aluminium, stal nierdzewna, stal czarna itp




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 07 maja 2015, 19:21 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 maja 2015, 19:36
Posty: 30
Pojazd: GS500
Podrzucę niebawem coś ciekawego jeśli chodzi o siłkę :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 30 maja 2015, 23:15 
*

Rejestracja: 10 kwie 2014, 9:03
Posty: 3
Pojazd:
Zależy co ma w tych 83 kilo :) Może chce to przerobić na inny skład. Siłownia Ci się przyda, możesz zacząć od niedużych ciężarów. Lepiej od razu przerabiać sadełko na mięśnie. Potem szybciej zrzucisz bo mięśnie potrzebują więcej kalorii niż tłuszcz więc będziesz mógł więcej jeść :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 03 cze 2015, 12:07 
*

Rejestracja: 10 kwie 2014, 10:48
Posty: 4
Pojazd:
Na siłownię nigdy nie jest za późno:-) ja sam chodzę już 3 lata, ale spokojnie, bez pakerstwa, bez popisów, bez dopalaczy i sterydów, tak, dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Jak endorfiny mi we krwi krążą, to i ja jestem zadowolony i wszyscy wokół mnie:-) chodzę 4 x w tygodniu - jestem tym szczęściarzem, że mogę:-)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 09 cze 2015, 15:56 
*

Rejestracja: 10 kwie 2014, 5:18
Posty: 3
Pojazd:

Ostrzeżenia: 1
Siłownia dla mnie to tylko zimą jak na dworze nie da się poćwiczyć, bo zimno. W okresie ciepłych dni to wolę sobie na rowerze pojeździć albo pograć w piłkę.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 24 cze 2015, 14:31 
*

Rejestracja: 10 kwie 2014, 15:03
Posty: 3
Pojazd:
Po tym co piszesz już chyba widać, że jesteś sezonowcem :) prawdziwy pomper jest na siłce cały rok. W zimie buduję cały czas masę a na lata stara się to wszystko wyrzeźbić aby dziewczyny i kolesie podziwiali to w jaki on sposób zbudował swoją klatę i różnego rodzaju mięśnie ... Elo elo trzy dwa zero :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 30 cze 2015, 10:14 
*

Rejestracja: 13 kwie 2014, 3:47
Posty: 4
Pojazd:
ja też chodzę na siłownię tylko w zimie bo wtedy przybieram na wadzę najbardziej a tak to w lecie to zawsze mam pełno pracy koło domu czy to prace ogródkowe albo też inne prace więc siłownia jest dla mnie otwarta tylko w zimie. Nie potrzebuje wyglądać jak szafa więc wystarczy mi delikatna rzeźba




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 08 lip 2015, 16:26 
*

Rejestracja: 13 kwie 2014, 4:32
Posty: 3
Pojazd:
Fajny plan powiem ci tak chodzić w zimie na siłownie bo tak naprawdę człowiek zapada na sen zimowy no i te kalorie jednak przybywają i nie ma co z nimi zrobić taka natura nasza. Chyba muszę tak zacząć robić dobry plan mi podsunąłeś trzeba go wprowadzić w życie.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 08 lip 2015, 22:01 
*

Rejestracja: 10 kwie 2014, 13:03
Posty: 3
Pojazd:
Jak sobie radzicie na siłowni jak jest tak ciepło ? Bo ja w sumie mam teraz przerwę od cyklu i teraz to chodzę na basen :) zakończyłem trening na siłę i tak zaplanowałem sobie zrobić 2 tygodnie wolnego od siłowni bo regeneracja musi być. Ćwiczyłem regularnie mój cykl od początku czerwca ;)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 14 lip 2015, 10:58 
*

Rejestracja: 14 lip 2015, 10:49
Posty: 1
Pojazd: Yamaha R1
Lato nie lato, ciepło nie ciepło, trening trzeba wykonać. Nigdy nie robiłem przerwy na wakacje. Wręcz najbardziej lubię wtedy chodzić na siłke. Szczególnie, że teraz na redukcji jadę :)




_________________

dieta dietmap




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 15 lip 2015, 19:30 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2009, 15:26
Posty: 2647
Pojazd:
Siema, rzadko się tu wypowiadałem może ktoś mnie spamiętał..
Rok 2014 święta skończyłem na zalanej łapie ''40cm'' . Reszta obwodów troszkę się poprawiła. Typowa dieta ''jedz co chcesz, co wpadnie pod ręke'' .
Więc się zalałem totalnie, 85kg przy 176cm oscylowało sporym bfem..
Trochę zmieniłem nawyki żywieniowe i masa spadła do 81kg. Dalej bez pojęcia od diecie i dalej przylany..
Zdesperowany napisałem do Czarnego Furiata.. Poszła dieta od niego..
12 dzień za mną i zeszło 3kg z 81kg do 78kg. - Ktoś z was powie za dużo.. ale zeszło także sporo ''wody'' która była na moim bębnie przez wpierdzielanie słonych rzeczy ..
Zaczynam powoli tracić chęci na wpierdzielanie tego żarcia z diety.. Myślałem że Czarny bardziej się postara.. Fakt dieta jest prosta.. ale posiłki wiele się od siebie nie różnią w ciągu dnia. Druga sprawa jestem w niemczech i zakup tu czegokolwiek do żarcia wiąże się z większym wydatkiem .
Żarcie tutaj to jest makabrycznie przerobione.. Polski kurczak z biedronki lepiej smakuje niz ten co biorę bezpośrednio z masarni.
Czasami ratuje się łososiem , na noc i rano leci białko .
Z czego jeszcze mogę nabić węgle ?
Ryż mi się przejadł, kasza juz powoli też, makaron razowy byl, kus kus razowy- jadł ktoś to ?
Pzdr




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 20 lip 2015, 12:09 
*

Rejestracja: 20 lip 2015, 11:42
Posty: 4
Lokalizacja: Zakopane
Pojazd: Megane RS
Revo, zastanów się nad dorzuceniem zdrowych tłuszczy. masło orzechowe jest super bo ma dodatkowo białko. uważaj tylko żeby kupić to z mała zawartością cukrów




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 20 lip 2015, 21:14 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2009, 15:26
Posty: 2647
Pojazd:
Musze poszukać, niemcy mnie tutaj rozpieszczają pod względem napoi zero :)
Obrazek
Ten monster jest mega :D
Do tego jeszcze mezzo mix, sprite, coca cola, pepsi i najbardziej co lubie shwipp schwapp :D

max payne na noc leci białko + migdały 50gr ;) .




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 23 lip 2015, 10:30 
*

Rejestracja: 12 maja 2015, 10:45
Posty: 11
Pojazd: kawa
Revo sam wazylem 95kg przy wzroscie 179cm bylem konkret zalany lapa 41,5 w koncu napisalem do furiata i szczerze nie polecam fakt woda zeszla bardzo szybko ale jego dieta jest smieszna praktycznie to samo w kazdym posilku ... (slabe efekty na jego diecie mialem) on niby pisal dla kazdego inna diete pod kogos cialo ale kumpel napisal do niego o diete inna waga i wgl a co sie okazalo ze napisal ta sama diete czyli stwierdzilem ze leci w ptak ludzie do niego pisza a on pewnie wszystkim tym co na masie byli i chcieli redukowac to pisal to samo i do tego te aeroby odrazu na poczatek tyle aerobow to jest chore az doszlo do 6 raz w tyg po 50 min przeciez to juz przesada a ja mu wierzyłem w koncu zmienilem diete na wlasnie jedz co chcesz ale nie ze syf jem (nie chcialem juz jesc kurczaka z ryzem) i zrobilem to z glowa i wyszlo na to ze lepiej zrobilem to od furiata szkoda kasy na jego diety.. Nie polecam go




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 23 lip 2015, 19:03 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2009, 15:26
Posty: 2647
Pojazd:
eric2
Gdy tylko przyszła mi dieta od niego to się zawiodłem, bo własnie to na co liczyłem to to że każdy dzień mi rozpisze jakoś ciekawe posiłki, no ale jak można żreć to samo ciągle , nie podał zbyt wielu produktów w których mogę przebierać..
Gdy wyskoczyłem do niego z moją propozycją węgli i innych posiłków to odpisał mi : ''nie jestem za tym ani za tym'' . Gdzie makro było bdb..
Chętnie bym się dostosował właśnie coś w stylu jedz co chcesz no ale nie mam czasu by mysleć i układac sobie diete, szczególnie gdy jestem w tym za krótko.

No właśnie wysłał mi wytyczne te które mają nastąpić po 4 tyg, chore troche te cardio, boje się co bedzie w 10 -12 tyg :mrgreen:




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 24 lip 2015, 10:47 
*

Rejestracja: 12 maja 2015, 10:45
Posty: 11
Pojazd: kawa
Revo mi tez pisal jak chcialem cos zmienic ze nie jest za tym ani za tym smieszne to troche zmienilem po swojemu i lepiej na tym wyszedlem nie wiem jak mozna wpierd... ciagle ryz z kurczakiem :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6847 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy