Dzisiaj jest 29 mar 2024, 15:54



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 197 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
Offline
Post: 28 mar 2014, 22:51 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 kwie 2011, 16:30
Posty: 253
Lokalizacja: Wałbrzych
Pojazd: PIAGGIO TPH/KTM SX 85
Siemka chciałbym podzielić się z wami pracą nad moim nowo nabytym pojazdem.

Dnia 28.03.2014r o godzinie 20 stałem się posiadaczem skuterka Piaggio Tph najprawdopodobniej seria z 96 roku bez dokumentów , Cena strasznie śmieszna ponieważ 250zł to praktycznie nic :)

W piaggio nie ma kluczyków brak lewego plastiku górnego , do wymiany szybki migaczy oraz lampy tylniej . Plastiki popękane strasznie ale może uda się odratować :)Do wymiany było niby tylko ssanie to kupiłem cały gaźnik delleroto 14 za 30zł s sprawnnym ssaniem już zamontowany orginalny filtr nie był podpięty bo nie było czym oraz nie było w środku gąbki to chwilowo założony chiński stożek :) Silnik zabłocony dziś lekko poczyszczony pokrywa byłą malowana spraejem już wróciła do swojego stanu oryginalnego :) Mechanizm kopki był zdjęty pod czas zakupu i teraz pytanie .

- Jest ktoś może z okolic wałbrzycha/Jedliny-Zdrój żeby pomóc mi przy złożeniu kopniaka i uruchomieniu skuterka ? Albo żeby dostać link do jakiegoś poradnika jak złożyć mechanizm w środku .

Dnia dzisiejszego przez 2 h wyczyściłem silnik z błota jeszcze nie do końca , kupiłem oraz wymieniłem gaźnik i ssanie pospawałem plastiki :) Wyczyściłem amortyzator oraz wyczyściłem pokrywe z spreya :)

Macie tu pare zdjęć mojego trupa :)

https://imageshack.com/i/jt9swyj


Plany Optyczne :
- Przedłużka Str8 (jest)
-Skompletowanie plastików
-Malowanie na kolor najprawdopodobniej na niebieski z jakimiś czarnym albo białymi wstawkam
- Zakupienie lamp oraz migaczy , lub zakup samych szkiełek
-Koła 13' od NRG :D
-Nóżka boczna IGM
-Kiera Bmx
- Nadkole tył
- Lampa tył Revo Lexus Style

Mechanika -
-DR.EVO 71ccm --> JEST
-Wariator Hebo NG -->jest
-Sprzęgło Malossi Fly -->jest
-Gaźnik 19 Dellorto
-Top Racing Race HQ --->jest
- Dzwon Stage6 Wing Cooler -->jest
- STAGE6 PRO REPLICA -->jest

To by było na tyle up będę dodawał na bieżąco , Sorki za zdjęcia ale nie umiem ich wkleić to podaje w linku . PLANY NA JUTRO - Odpalić wyczyścić z błota pospawać do końca plastiki oraz przygotować je już do malowania :)




_________________

Zajrzyj i zostaw swoją opinie TPH NoWa DuSzA
Obrazek
Zajrzyj i zostaw swoją opinie TPH NoWa DuSzA


Ostatnio zmieniony 20 cze 2016, 10:30 przez ffilipp16, łącznie zmieniany 11 razy

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 29 mar 2014, 8:35 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lip 2013, 11:24
Posty: 905
Lokalizacja: W-ch
Pojazd: Adly silver fox,Bashan 200ccm
Super plany :) Powodzenia !!! Jak odpalisz daj znać :)




_________________

Bashan 200 & WSK 125 Off-Road Team
http://forum.mieloch.pl/post2452488.html#p2452488
Piaggio 125 Stunt
http://forum.mieloch.pl/post2411529.html#p2411529
Stefciu Garage
http://forum.mieloch.pl/stefciu-garage-nowy-skuter-t402053.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 29 mar 2014, 8:50 
*****

Rejestracja: 24 sty 2013, 15:17
Posty: 2494
Lokalizacja: Wałbrzych
Pojazd: E46/ Vega swap Piaggio 125
No no widzę i TPH z okolicy. Daj znać jak odpali. Jak coś to pisz to Ci coś pomogę ogarnąć bo miałem piaggio z 93r i trochę czasem przy nim siedziałem z Zapierdalaczem więc coś się ogranie :D




_________________

Zapraszam do obejrzenia mojego swapu, kiedyś siedział chiński 4t,następnie minarelli horizontal a teraz piaggio 125cc

post2459516.html#p2459516

maciej3290 pisze:
Prawda taka ,że doniczka była pełna i do baku się spuścił i mu dysze zalepiło




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 29 mar 2014, 9:44 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 lut 2014, 23:10
Posty: 334
Lokalizacja: MMz
Pojazd: Aprilia sr
Brak kluczyków i dokumentów ?. Ja bym osobiście go nie kupił :roll: .Ale można powiedzieć że cena niska jestem ciekawy co z tego będzie ;).Powodzenia i wpadnij do mnie




_________________

ZAPRASZAM
Obrazek
aprilia-sr-morini-wtrysk-by-hqer-mmz-t392875.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 29 mar 2014, 23:02 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 kwie 2011, 16:30
Posty: 253
Lokalizacja: Wałbrzych
Pojazd: PIAGGIO TPH/KTM SX 85
Siemka wpadłem na przerwę do domu na obiad :) siedzę w garażu już od 11 chwilowo wyczyściłem przednie koło była naklejona taśma srebrna :) Zdjąłem wszystkie plastiki i dokończyłem ich spawanko do końca teraz tylko zostało papierkiem przelecić szpachla i malowanko . Silnik poczyszczony odkręcony tłumik TK TurboKit tak na nim pisze :P elektryka strasznie pociachana :) Mam stacyjkę z quada 110ccm więc bd montowana najprawdopodobniej jutro albo jeszcze dziś :) Rama strasznie uje*ana od błota i rdzy już druciak i papierki ścierne poszły w ruch :) Myślę nad wyjęciem silnika z ramy ? i wyczyszczeniem dokładnie ale pierw chciałbym go odpalić :) Jak na krótko odpalić silnik ???

malaguti-f12 napewno się odezwę w sprawie pomocy jak byś miał czas jutro podjechać albo w tygodniu :)
hqer brak dokumentów to standard jak na ten rocznik . Kluczyki są ale sprzedawca zamiast zająć się skuterem to zajmował się lizaniem Du*y mojej sis .

-- 29 mar 2014, o 23:02 --

Witam po raz drugi w dniu dzisiejszym naszych forumowiczów . Mam kilka fotek z dzisiejszych prac :D Rama w trakcie przygotowań do malowania czyszczenie papierkiem z rdzy na dniach bd myta myjką ciśnieniową oraz oddana do piaskowania i malowania proszkowego bądź sprayem :) Plastiki jeden już zmatowany lekko czeka na szpachle drugi zmatowany w 1/3 też już czeka na szpachle :D Dalej nie złożyłem kopki ponieważ nie mogę przekręcić tej sprężyny tak mocno i nie wiem jak ucelować kopniak żeby ruszał wałem chwilowo mogę ruszyć i nawet nic się nie kręci :( Stacyjkę mam od quada bd montowana na kable najprawdopodobniej jutro :) Odpalenie planuje na jutro jak nie to do końca tygodnia czekam na odp od malaguti-f12 aż odpowie mi czy wpadnie do mnie jutro pomóc mi go odpalić :) Elektryka jeszcze sporo do roboty ponieważ ktoś robiąc na odwal się poucinał sporo kabelków bd trzeba je poskręcać poizolować ostatecznie zakup całej instalcji :) Przednie koło wymyte zdjęta wieśniacka taśma srebrna zacisk brembo złoty wyszorowany klocki jeszcze się nadają natomiast tarcza do wymiany , Ciekawi mnie także co to za wydech marki TURBO KIT coś chyba zbytnio nie pasuje pod cylek bo nie był przykręcony tylko wisiał pod cylkiem :D Łapcie link do albumu z fotkami z dnia 2 :


https://imageshack.com/a/lWfq/1


Na dzień jutrzejszy mimo że to niedziela planuje odpalić jeżeli malaguti-f12 przyjedzie i pomoże odpalić :) Jeżeli nie to silnik z ramy wyjmuję myję rame oraz bak czyszcze itp itd może zaszpachluje plastiki jak kupię z rana szpachle oraz bd skręcał elektryke i zacznę polerkę pokrywy przekładni :) odkręcę koło wymyję kartery i przyszykuje do chwilowego złożenia żeby sprawdzić czy to wgl działa . Coś czuję że oprócz podwyżki amorka z STR8 może być więcej części znanych firmy typu malossi ponieważ było troche naklejek na czaszy ale wiadome każdy może sobie nakleić :D To by było na tyle uciekam szukać dalej części potrzebnych do zrobienia piaggio pod siebie :)




_________________

Zajrzyj i zostaw swoją opinie TPH NoWa DuSzA
Obrazek
Zajrzyj i zostaw swoją opinie TPH NoWa DuSzA




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 30 mar 2014, 8:07 
*****

Rejestracja: 24 sty 2013, 15:17
Posty: 2494
Lokalizacja: Wałbrzych
Pojazd: E46/ Vega swap Piaggio 125
Tak jak pisałem dziś nie dam rady może na next weekend ale nie obiecuję. Co do elektryki jak będziesz chciał zmieniać to daj znać bo mam namiary na kumple z ogrodowej co ma kpl sprawną nie ciętą elektrykę od Piaggio z tym że sfera ale to jest to samo. Co do wydechu jak coś to sprzedaj tego i Zapierdalacz ma do sprzedania za 40zł orginalny piaggio na pewno pasujący do Ciebie bez wgniotek i odnowiony niby srebrzanką ale wygląda zacnie. Co do kopki i pokrywy to sprawdź czy ona ma wszystko i wgl bo jak coś to można się dogadać bo pokrywę też mamy w dobrej kasie. Jak będziesz chciał to po znajomości za grosze się dogadamy. Ja pisałem z tym kolesiem kiedyś to on też do mnie że ssanie do roboty to napisałem że mam skuter który bez ssania odpala tylko się trzeba namęczyć trochę to już zmiania coś tam że kiedyś odpalał później wlewał pod świecę to nie palił on się nie zna sprzedaje jak stoi i teraz tak, albo właściciel był totalnym głąbem albo dobrym handlarzem i próbował wciskać kit. Dobrze że stara jednostka to części tanie i w sumie Seba ma do tego części a i ja mam trochę. Jak byś nie miał iskry to mam cewko-moduł do tego modelu tak więc jakoś się to odpali. Będzie dobrze trzeba probować w ostateczności kupisz tak jak ja dawniej piaggio za 300zł sprawne i przekładkę silnika zrobić do dobrej bazy po renowacji ale przecież wszystko da się odratować tylko pytanie czy będzie warto. Mi jak silnik 4t pierdolnał to wolałem swapa zrobić bo już go miałem dość bo ciągle coś się pierdzieliło w 4t. Nie poddawaj się a będzie good :D




_________________

Zapraszam do obejrzenia mojego swapu, kiedyś siedział chiński 4t,następnie minarelli horizontal a teraz piaggio 125cc

post2459516.html#p2459516

maciej3290 pisze:
Prawda taka ,że doniczka była pełna i do baku się spuścił i mu dysze zalepiło




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 30 mar 2014, 11:06 
**

Rejestracja: 06 sie 2012, 11:06
Posty: 460
Lokalizacja: brac kasę ??
Pojazd:
No w sumie wszystko ładnie tylko mi zdjęcia nie działają jakoś skuterka , więc nie mam co oceniac :( wstaw na fotosik lepiej te zdj.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 30 mar 2014, 12:29 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 kwie 2011, 16:30
Posty: 253
Lokalizacja: Wałbrzych
Pojazd: PIAGGIO TPH/KTM SX 85
Dobra od dziś bd wrzucał na fotosik :) Niestety malaguti-f12 tak jak pisał wyżej nie może przyjechać :( Więc w takim bądź razie silnik zostanie zaraz wyjęty z ramy i przygotowany do piaskowania i malowania proszkowego :) Przy okazji rama też bd myta myjką i liczę że do piątku może już rama pójdzie do piaskowania :D uciekam robić bo jeszcze zostały mi plastiki do zmatowania




_________________

Zajrzyj i zostaw swoją opinie TPH NoWa DuSzA
Obrazek
Zajrzyj i zostaw swoją opinie TPH NoWa DuSzA




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 30 mar 2014, 12:55 
***

Rejestracja: 07 sie 2013, 22:35
Posty: 526
Pojazd: gilera runner
POwodzenia w projekcie
wpadnij do mnie




_________________

Zajrzyj do mojej runnerki
gilera-runner-zmiana-planow-big-bore-t378945.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 30 mar 2014, 21:09 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 kwie 2011, 16:30
Posty: 253
Lokalizacja: Wałbrzych
Pojazd: PIAGGIO TPH/KTM SX 85
Siemka dziś dzień 3 prac miałem jak to się mówi "LENIA W D*PIE" więc nie zrobiłem dużo aczkolwiek troszkę się wysiliłem :) Ogołociłem całą ramę został tylko bak i kierownica z lagami i przednim kołem oraz amor :) Elektrykę co wiedziałem to porobiłem , silniczek wyszedł z ramy jeszcze tylko muszę tylne koło odkręcić i bd czyszczony :) Jutro z pokrywą idę po sąsiedzku do warsztatu chinoli za płotem żeby mi złożyli mechanizm kopniaka w środku i bd próbował odpalić (jeżeli złożą :) Najprawdopodobniej w wtorek już plasticzki pójdą w szpachle i w kolor :D są tylko 3 więc dużo roboty nie bd hahaha Sprzedałem dziś zacisk i 2 akumalatory od quada jutro wysyłam z pobraniem i do piątku licze że 150zł bd miał na jakieś części lub piaskowanie i malowanie ramy :) Macie pare foteczek z prac :

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Coś małe zainteresowanie ale rozumie tupik lekki oraz nie ma upów z częściami za 1k oraz to nie ROX tylko stare wyżyłowane piaggio które ma dostać nową dusze :D

Na sprzedaż gaźnik dellorto 14 bez ssania :) Cena do uzgodnienia




_________________

Zajrzyj i zostaw swoją opinie TPH NoWa DuSzA
Obrazek
Zajrzyj i zostaw swoją opinie TPH NoWa DuSzA


Ostatnio zmieniony 30 mar 2014, 21:28 przez ffilipp16, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 30 mar 2014, 21:21 
*****

Rejestracja: 24 sty 2013, 15:17
Posty: 2494
Lokalizacja: Wałbrzych
Pojazd: E46/ Vega swap Piaggio 125
Spokojnie będziesz tu miał osoby które będą odwiedzały temat bo widać że masz chęci więc coś się dzieje i robisz sam a nie ze mamusia czy tatuś da na serwis i niech oni robią, ja wolę takie projekty jak projekty że wszystko robi serwis za ciebie.




_________________

Zapraszam do obejrzenia mojego swapu, kiedyś siedział chiński 4t,następnie minarelli horizontal a teraz piaggio 125cc

post2459516.html#p2459516

maciej3290 pisze:
Prawda taka ,że doniczka była pełna i do baku się spuścił i mu dysze zalepiło




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 31 mar 2014, 14:08 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lip 2013, 11:24
Posty: 905
Lokalizacja: W-ch
Pojazd: Adly silver fox,Bashan 200ccm
malaguti-f12 pisze:
Spokojnie będziesz tu miał osoby które będą odwiedzały temat bo widać że masz chęci więc coś się dzieje i robisz sam a nie ze mamusia czy tatuś da na serwis i niech oni robią, ja wolę takie projekty jak projekty że wszystko robi serwis za ciebie.



X2

Ja również wole takie projekty od jakiś ''Arełoksów'' itp

POWODZENIA !!!




_________________

Bashan 200 & WSK 125 Off-Road Team
http://forum.mieloch.pl/post2452488.html#p2452488
Piaggio 125 Stunt
http://forum.mieloch.pl/post2411529.html#p2411529
Stefciu Garage
http://forum.mieloch.pl/stefciu-garage-nowy-skuter-t402053.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 31 mar 2014, 14:17 
**

Rejestracja: 06 sie 2012, 11:06
Posty: 460
Lokalizacja: brac kasę ??
Pojazd:
No teraz mam co oceniac , bo zdjęcia działają . No to jak za tą cenę to nie jest zle , typhoon do ogarnięcia , ale zapału Ci nie brakuje więc będzie dobrze




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 31 mar 2014, 16:11 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 kwie 2011, 16:30
Posty: 253
Lokalizacja: Wałbrzych
Pojazd: PIAGGIO TPH/KTM SX 85
Siemka wracam właśnie z castoramy zakupilem szpreja na do felg lub ramy zobaczymy . szpachla zakupiona papierki wodne. A także za 15 min może będzie frist run silnika :) pokrywa poskladana itp itd




_________________

Zajrzyj i zostaw swoją opinie TPH NoWa DuSzA
Obrazek
Zajrzyj i zostaw swoją opinie TPH NoWa DuSzA




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 31 mar 2014, 18:25 
*****

Rejestracja: 24 sty 2013, 15:17
Posty: 2494
Lokalizacja: Wałbrzych
Pojazd: E46/ Vega swap Piaggio 125
O proszę :D Oby Ci odpalił <3 Czekam na info :D




_________________

Zapraszam do obejrzenia mojego swapu, kiedyś siedział chiński 4t,następnie minarelli horizontal a teraz piaggio 125cc

post2459516.html#p2459516

maciej3290 pisze:
Prawda taka ,że doniczka była pełna i do baku się spuścił i mu dysze zalepiło




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 31 mar 2014, 19:52 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 kwie 2011, 16:30
Posty: 253
Lokalizacja: Wałbrzych
Pojazd: PIAGGIO TPH/KTM SX 85
Witam wszystkich po raz drugi w dniu dzisiejszym wracam z castoramy dzwonie do warsztatu "tak tak pokrywa poskładana przesmarowane wszystko działa jak natura chciała " Przyjeżdżam a tam nic nie złożone nawet palcem nie tknięte ugadałem się że do jutra do 14 bd zrobione bo powiedziałem że to nie moje tylko składam skuter kolegi i jutro ma przyjechać po pokrywę :D Natomiast szpachla poszła na plastiki , po raz pierwszy to robiłem może wyjdzie źle ale uczę się na błędach i nie odpuszczam :D Spray malaguti-f12 zakupiłem taki jak seba do swoich felg niestety ułamana była ta końcówka i musiałem zastosować inną przez co pluje kroplami zamiast takim pyłkiem :(

Obrazek
Obrazek

Trzymajcie kciuki za tych opie*dalaczy z serwisu oraz za to żeby tph odpaliło :) Pochwalę się także że paczka pobraniowa na kwotę 120zł poszła już do nabywcy jutro idzie kolejna na kwotę 40zł co zwiększy mój budżet o 160zł :) Podejrzewam że do końca tego tygodnia wszystkie plastiki będą zamówione a w przyszłym poskładane i gotowe do malowania :) Co sądzicie o czaszy z nrg z lekkim badlookiem ? Oraz Jakie kolory byście wybrali dla niego?
Ramę z papierami od NRG znalazłem za 50zł :) tylko że papiery holenderskie ile w przybliżeniu wyniesie koszt rejestracji ?

-- 31 mar 2014, o 19:52 --

Rama od nrg z dokumentami nl za 50zł opłacalne ale ile wyniesie mnie koszt rejestracji ?




_________________

Zajrzyj i zostaw swoją opinie TPH NoWa DuSzA
Obrazek
Zajrzyj i zostaw swoją opinie TPH NoWa DuSzA




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 31 mar 2014, 21:07 
*****

Rejestracja: 24 sty 2013, 15:17
Posty: 2494
Lokalizacja: Wałbrzych
Pojazd: E46/ Vega swap Piaggio 125
Koszt rejestracji 450-500zł jak dobrze pamiętam w tych granicach ;p Czyli nie opłaca się :D Weź pierw ogranij silnik a jak odpali baw się w optykę bo zrobisz mu full custom i wgl nakupujesz części optycznych a silnik okaże się że na złom max się nadaje. Nie no ja bym go odpalił a później udkoskonalał budę, jak silnik będzie złom i będziesz chciał inny to masz 160zł już na silnik i nie zaczniesz od 0zł




_________________

Zapraszam do obejrzenia mojego swapu, kiedyś siedział chiński 4t,następnie minarelli horizontal a teraz piaggio 125cc

post2459516.html#p2459516

maciej3290 pisze:
Prawda taka ,że doniczka była pełna i do baku się spuścił i mu dysze zalepiło




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 31 mar 2014, 22:02 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 kwie 2011, 16:30
Posty: 253
Lokalizacja: Wałbrzych
Pojazd: PIAGGIO TPH/KTM SX 85
No jutro bd mniej więcej wiedział co tam z tym silnikem bo bd w końcu kopka sprawna bo ten rocznik chyba nie był wyposażony w rozrusznik ? Bd musiał jakoś zrobić elektrykę żeby bez tej stacyjki odpalić :) Jeżeli stacyjka jest wypięta to nie powinien odpalić ?




_________________

Zajrzyj i zostaw swoją opinie TPH NoWa DuSzA
Obrazek
Zajrzyj i zostaw swoją opinie TPH NoWa DuSzA




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 01 kwie 2014, 11:34 
*****

Rejestracja: 24 sty 2013, 15:17
Posty: 2494
Lokalizacja: Wałbrzych
Pojazd: E46/ Vega swap Piaggio 125
Sprawdz czy jest iskra bo moje byle piaggio quartz nie mialo wgl sracyjki i iskra byla bo ktos to umiejetnie przerobil.




_________________

Zapraszam do obejrzenia mojego swapu, kiedyś siedział chiński 4t,następnie minarelli horizontal a teraz piaggio 125cc

post2459516.html#p2459516

maciej3290 pisze:
Prawda taka ,że doniczka była pełna i do baku się spuścił i mu dysze zalepiło




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 01 kwie 2014, 16:08 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lis 2013, 19:30
Posty: 786
Lokalizacja: Sokołów Młp/Rzeszów
Pojazd: Aprilia Sr Ditech SWAP MINA
duzoo roboty przed toba :) mam nadzieje ze ogarniasz tph :)
wpadnij do mnie :)




_________________

Obrazek GG-47379117
Aprilia Sr Black&White! :D ! fb-https://www.facebook.com/ploszaj3k
aprilia-sr-by-corrado-t376769.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 197 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy