Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 2:51



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 16 lip 2012, 19:11 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 paź 2010, 18:56
Posty: 754
Lokalizacja: Tłuszcz
Pojazd: Kymco ZX & Rieju RRX
Teraz mod nie musi wchodzić w giełdę i po kolei przeszukiwać tematy, gdzie w między czasie ktoś doda coś nowego. Teraz kliknie sobie np. na mailu (nie wiem ja kto wygląda ale przypuszczam, że jako powiadomienie na poczcie) sprawdza temat i akceptuje. A to w jakim tempie to robią to chyba inna sprawa.

Mieloch nie jest portalem aukcyjnym jak mówił Czarek, a forum. Nie panują tutaj zasady jak na np. Allegro.




_________________

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=106106&start=0 ZX <3
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=190001RIEJU <3
Obrazek


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 16 lip 2012, 21:21 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2008, 12:54
Posty: 1151
Lokalizacja: Mrągowo
Pojazd: Wir leben Autos
To i tak szybko moderatorzy akceptują wam te ogłoszenia- na innych forach zdarza się, że i kilka dni czeka się na akceptację a tu w ciągu 1 dnia jest decyzja. Przestańcie narzekać, w końcu syfu nie ma.




_________________

Obrazek
"Tuskobus to ściema, szczaw jest prawdą."




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 16 lip 2012, 21:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 sie 2010, 13:25
Posty: 0
Lokalizacja: WLKP
Pojazd:
A czy na tym forum kiedyś był syf? :mrgreen:

Masz coś jeszcze ciekawego do dodania ? Warn i zarazem ban. Dziękuje do widzenia.




_________________

Obrazek


Ostatnio zmieniony 17 lip 2012, 11:11 przez kuba170495, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 17 lip 2012, 14:29 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 paź 2009, 23:46
Posty: 4078
Lokalizacja: wlkp
Pojazd:
Syf jest dlatego, że nie znacie regulaminu zamieszczania ogłoszeń. Zamiast dać jedno ogłoszenie z kilkoma częściami spamujecie nimi ile wlezie. Do tego nie umiecie napisać nawet tematu wg podanego jak na tacy schematu. Dlatego właśnie tematy mają być wcześniej akceptowane.




_________________

RoQs pisze:
jestem teraz na 1 roku zawodówki




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 17 lip 2012, 14:54 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sty 2012, 20:14
Posty: 35
Lokalizacja: Siedlce
Pojazd:
Booyaka, Lepszym rozwiązaniem by było krótko i na temat - WARN, momentalnie by się każdy nauczył, mnie też to denerwuje, wchodzisz w sprzedam, sprzedam wydech leo vince zx, cena do uzgodnienia zdjecia na gg, no sens, pisanie proszenie o zdj i o cene zamiast odrazu napisać i dodać zdjęcia podoba mi się - piszę, nie - dowidzenia.
Według mojego skromnego zdania by było tak najlepiej.
Te akceptacje są denerwujące, ale nie mam nic do gadania, tylko wyraziłem swoją opinię.

Pozdro.




_________________

Cylek: Stage6 Streetrace
Wydech: Yasuni C16 Kevlar
Gaźnik: Stage6 Be 19mm
Wario: Polini Speed Control
Pasek: Stage6 Pro
Sprzęgło: Rms Racing Pro
Stożek: Hebo
Etc.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 17 lip 2012, 16:02 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 paź 2009, 23:46
Posty: 4078
Lokalizacja: wlkp
Pojazd:
DamianekRox pisze:
ale nie mam nic do gadania, tylko wyraziłem swoją opinię.

Skąd to się u Was bierze to ja nigdy nie rozkminie.

Warny wg mnie wywołałyby jeszcze większe oburzenie. Ostatnio rozdawałem warny za nieodpowiedni dział to już wywoływało u co poniektórych wielkie oburzenie. Nie narzekajcie na akceptowanie, bo jak na razie idzie to na prawdę sprawnie. Będzie nas więcej, to myślę, że spokojnie damy radę zrobić to samo w kupię. Napis "Oczekuje na akceptację" jest na tyle duży, że nie powinno to powodować bałaganu.




_________________

RoQs pisze:
jestem teraz na 1 roku zawodówki


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez Booyaka, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 17 lip 2012, 16:41 
*****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 gru 2010, 18:54
Posty: 2164
Lokalizacja: DIRTY SOUTH
Pojazd: GSXR 1000 k8 / A4B7
A multi konta się tworzą i tworzą...




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 17 lip 2012, 17:05 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 maja 2011, 14:50
Posty: 423
Lokalizacja: Margonin
Pojazd: 86c2f 1.4 D und Vect B 2.0 DTI
Według mnie powinien być nowy nabór na modów ponieważ coniektórzy to lekko przesadzają :roll:




_________________

"They say pain is an illusion
This is just a bruise and
you are just confused but
I am only human"




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 17 lip 2012, 18:35 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 paź 2009, 23:46
Posty: 4078
Lokalizacja: wlkp
Pojazd:
DamianekRox, Po to jest ten temat, żeby użytkownicy mogli nam coś zasugerować, więc bardzo proszę.




_________________

RoQs pisze:
jestem teraz na 1 roku zawodówki




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 17 lip 2012, 22:03 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2009, 13:20
Posty: 2672
Lokalizacja: Kraków/Krosno
Pojazd: Suzuki Bandit 600
Scrimer, bez przesady, Wam wszystkim drodzy userzy WYDAJE SIĘ że to co my robimy, to nic nie warta i prosta czynność - sielanka. Siedząc na forum często robi się już nudne TO, że ten sam osobnik zakłada temat w Ogólnym, który powinien znaleźć się w silnikowym, zaraz po tym jak godzinę wcześniej został upomniany, a nawet nagradzanie warnem przy trzeciej próbie przemówienia tej do tej postaci, do jej rozumu, który w takim przypadku wydaje się być fikcją literacką... Albo zakładanie kont (przykład Yamasznik) tylko po to by uprzykrzyć nam życie robiąc sobie żarty w stylu "Jaki cyl 600cc do Aeroxa". Wydaje się proste to, że co drugi temat w Giełdzie nie spełnia nawet jednego punktu z regulaminu giełdy. I jeszcze ten fakt, że traktuje się nas Śtróży forum, moderatorów, idiotów nie potrafiących obsługiwać kalkulatora (szczególnie jest to widoczne w naszych postach, w których w ogóle Wam nie pomagamy) a co dopiero komputera, za ścierwo które tylko robi wam na złość wlepiając kolejnego warna lub banując. Postawcie się czasem w naszej sytuacji, dobra? Nie myślcie tylko o sobie. Kąkol specjalnie zrobił wolny nabór. Każdy kto zgłasza swoją kandydaturę jest rozpatrywany pod tym kątem, do tej pory byli to tylko Ci którzy potrafili pozytywnie zaistnieć na forum, dać się nam zauważyć z tej dobrej strony. Może, to nie taki trudne być moderatorem. Jeszcze te piękne teksty na GG, które podałem mimowolnie, z chęcią pomocy osobom, które mają wątpliwości co do odpowiedzi użytkowników na forum, lub nie mają czasu na wyczekiwanie odpowiedzi... Pisze do mnie pięćdziesiąta osoba w ciągu dnia, a ja zmęczony tym odpisuje "Wybacz, nie mam już dziś siły na takie pytanie, miałem ciężki dzień, więc miło by było, jeślibyś to zrozumiał, zapytał na forum lub napisał jutro." I cenię tych, którzy jako odpowiedź odpiszę "Okej, dzięki" a nie tak jak 80% poczęstuje mnie soczystą "kobietą lekkich obyczajów"(ku0 słowem wyrażającym wulgarną prośbę "odejdź"(spie) i na dodatek męskim przyrodzeniem (ch)... Na prawdę, super niektórzy się zachowują względem nas, moderatorów... A później gdy dostaną warna plują się i nawet proszą o zdjęcie go. Niestety funkcja moderatora to nie tylko sielanka.Przede wszystkim poświęcamy swój wolny czas, na to by utrzymać choć garstkę porządku na forum. Nas jest około 15, w najlepszym wypadku 18. Użytkowników na forum 22 000+, w tym paręset banów, paręset multikont... Co nam da z 18 000 aktywnych użytkowników. W ciągu 24 godzin statystycznie jeden z nas ma około 416 postów do przeglądnięcia w ciągu godziny... Co daje 7 postów na minutę... To trochę jest. Po drugie, nie mamy z tego prawie żadnych korzyści (szacunek na forum itd.)... Proszę tylko o trochę wyrozumiałości dla nas. TO CHYBA ZA WIELE.


Ps. i tak mimo tych wszystkich przykrości, chcemy być moderatorami, ponieważ lubimy Wam pomagać. Ale by móc wam pomagać w należyty sposób, musicie spełnić te dwadzieściaparę warunków z regulaminu, bo CHYBA za MAŁO od Was, ten regulamin wymaga. A w dodatku i tak traktujemy 90% postów z przymrużeniem oka, ale ileż można?




_________________

Zapraszam na mój MotoBlog!
JUST RIDE
Romet
Custom-Klik
Witamina
Witamina B6

Nex pisze:
Michaś, nie każdy na forum operuje magią, zwłaszcza tajemniczym zaklęciem "Tatodaaaaaaaajpiniędze"


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez Marcin194, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 lip 2012, 15:56 
*

Rejestracja: 03 lis 2011, 19:06
Posty: 112
Lokalizacja: Pułtusk
Pojazd:
A dzisiaj dałem do działu sprzedam adapter hebo po 12, jest za 5 17 i nie ma jeszcze zaakceptowanego ale 2 tematy z 15 już są, coś mody się lenią i dlatego nie jestem za tym rozwiązaniem.




_________________

Kupie termometr stage6 uszkodzony !!!

Cylinder Sport 70cc Do Piaggio LC


Ostatnio zmieniony 18 lip 2012, 15:57 przez Tooldi14, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 24 lip 2012, 22:27 
***

Rejestracja: 01 maja 2010, 9:05
Posty: 1180
Lokalizacja: Racibórz
Pojazd:
Cześć wszystkim :wink:
Tak sobie wchodzę na forum i od pewnego czasu w dziale "sprzedam" jest jakiś nowy warunek, w którym chyba chodzi o to, żeby moderatorzy sprawdzali każdy z tematów, tak? Moim zdaniem (i raczej nie tylko moim) jest to trochę głupota, bo czasem trzeba czekać aż do następnego dnia, żeby temat wgl został zaakceptowany, a jeżeli komuś zależy na szybkiej sprzedaży, to trochę przez to traci czasu, zresztą... Gdyby to było takie ważne, to chyba w innych działach też byście coś takiego zrobili, a nie tylko w tamtym? :) A jeżeli nie jest ważne, to po co utrudniać nam (userom) i Wam (administracji) życie? Nas to w wielu przypadkach drażni jeżeli zależy nam na czasie, a Was, bo musicie przeczytać dokładnie każdy temat :P




_________________

Moja senda na racingu <3

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=273118

Zapraszam do komentowania :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 24 lip 2012, 22:27 
*

Rejestracja: 03 lis 2011, 19:06
Posty: 112
Lokalizacja: Pułtusk
Pojazd:
Adiii, no chyba wierze :) Obrazek

Jak mody nie dają rady to po co to jest ?




_________________

Kupie termometr stage6 uszkodzony !!!

Cylinder Sport 70cc Do Piaggio LC




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 24 lip 2012, 22:50 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2009, 18:52
Posty: 2610
Lokalizacja: Radomsko [ERA]
Pojazd: BMW E61
Akurat dzisiaj, trochę został zaniedbany dział "Sprzedam".
Ale generalnie jest on dobrze pilnowany.

Zmiany, które zaszły w tym dziale, bardzo ułatwiają nam pracę. Jesteśmy też przez to efektywniejsi, szybciej działamy.




_________________

REGULAMIN FORUM ---> viewtopic.php?t=3




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 01 sie 2012, 6:24 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2008, 12:54
Posty: 1151
Lokalizacja: Mrągowo
Pojazd: Wir leben Autos
Ja mam takie pytanie, w "Nocnych marach" można:
Cytuj:
Wyjątkiem w Offtopie są "Nocne mary" temat jest stworzony dla rozluźnienia po ciężkim dniu. Jeśli komuś się wymsknie przekleństwo, czy też strzeli PPP - moderacja nie będzie w to ingerowała.


A co ujrzałem?
Cytuj:
Klasyki kurde :twisted:
http://www.youtube.com/watch?v=DhdRD2aAe_s
http://ladzia14.wrzuta.pl.../huta_99_pedaly

Ostatnio zmieniony przez Mate57 Dzisiaj 6:27, w całości zmieniany 1 raz

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?p ... t=#1920758
Ja się pytam- czemu zaingerował moderator w mój post? W nocy tylko 1 raz przekleństwo napisałem. Nie jest wyraźnie napisany regulamin czy jaka cholera?




_________________

Obrazek
"Tuskobus to ściema, szczaw jest prawdą."




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 01 sie 2012, 11:00 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 maja 2009, 20:52
Posty: 4799
Lokalizacja: Nowy Targ
Pojazd:
czarekcw, Jeżeli zauważyłeś lub nie Mate57 jest moderatorem dopiero kilka dni. Pisanie o zmianie jednego słowa według mnie jest czystą przesadą z twojej strony.




_________________

Pozdrawiam




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 01 sie 2012, 11:07 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2008, 12:54
Posty: 1151
Lokalizacja: Mrągowo
Pojazd: Wir leben Autos
Chciałbym znać powód tej ingerencji, nie po to został skonstruowany oddzielny regulamin, aby się go nie przestrzegało (dotyczy to 2 stron- zarówno userów jak i moderatorów). Chyba nie dziwne, że mnie ta sprawa ciekawi.

Konrad324 pisze:
Mate57 jest moderatorem dopiero kilka dni.

To nie zna regulaminu w temacie "Nocne mary"? :cool:




_________________

Obrazek
"Tuskobus to ściema, szczaw jest prawdą."




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 01 sie 2012, 22:15 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 maja 2009, 20:52
Posty: 4799
Lokalizacja: Nowy Targ
Pojazd:
Oj żebyś Ty tak znał i przestrzegał tego regulaminu.




_________________

Pozdrawiam




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 01 sie 2012, 22:18 
Główny Dowodzący - Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 kwie 2010, 14:29
Posty: 8330
Lokalizacja: Wielkopolska
Pojazd: Citroën Xsara II VTR Coupe
Imię: Mateusz
czarekcw,
Post został zgłoszony,więc kogoś to raziło,w takim przypadku zainterweniowałem,chyba włos z głowy nie spadł,czyż nie?




_________________

https://www.youtube.com/watch?v=wY-1Xa20Hb0 <= Zostaw SUBA! Dziękuję !

DOŁĄCZ DO NASZYCH GRUP SPRZEDAŻY :

:arrow: https://www.facebook.com/groups/skutermaniacy/
:arrow: https://www.facebook.com/groups/maniacymoto50/
:arrow: https://www.facebook.com/groups/maxiholicy/




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 01 sie 2012, 22:19 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 paź 2010, 18:56
Posty: 754
Lokalizacja: Tłuszcz
Pojazd: Kymco ZX & Rieju RRX
Panowie, po co się kłócić? Nie można pójść na kompromis?

Tak jeszcze chciałem się zapytać. Podczas zgłaszania postu w prawym górnym rogu gdy pojawi się okienko "Twój post został zgłoszony....." wyskakują linijki z czarnym tekstem. Podobnie jak kiedyś, gdy nie można było wejść na forum, a potem były różne błędy. Czy da radę to usunąć? Może tak nie przeszkadza, ale jest to błąd i warto zgłosić.




_________________

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=106106&start=0 ZX <3
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=190001RIEJU <3
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy