Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 10:04



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Kymco S9
Post: 25 lut 2009, 21:51 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lut 2009, 14:44
Posty: 211
Lokalizacja: Radzymin
Pojazd:
Na poczatku chciałem sie z wszystkimi przywitać bo jeszcze tego nie zrobiłem
A więc mam na imie Kamil mieszkam w Radzyminie ok W-wy i od pół roku jeżdze Kymco S9 które chce wam pokazać.
Rok: 2008
Kolor: czarno-czerwony
Tuning optyczny:
-żarówki kierunkowskazów STR8 chrom
-postojówki LED białe
-kopniak BGM
-zdjęty tylny błotnik
-rejstracja pod lampą
-gasbox S6 chrom
-polerka pokrywy przekładni
-polerka końcówki wydechu
-wentylki

Tuning Mechaniczny:
-Tecnigas Next-r
-Wario Malossi Multivar

Regulacja:
-Rolki 6,5g
-Spręzyna centr. biała malossi
-Spręzynki sprzęgła Top Racing +50%

Plany:
Ich niema zawiele ponieważ za rok 18 wiec nieopłaca mi sie pchać az tak w skuter. Jak narazie planuje przedłużke IGM 2,5cm klamke hamulca wmienic bo mi sie przewrócił na bok na postoju i sie wygieła na 90 stopni i jak prostowałem to pękła na szczęscie plastiki nie ucierpiały. I dojda pewnie jakieś drobne zmiany.
Siedział w nim xenon 6000K ale akumulator szybko padał i nienadążał sie ładować i wyjołem go.

v-max jest w granicach 95-100 km/h
na przyspieszenie scigalem sie z Borą 1,9 tdi 110koni z pod swiateł i dopiero jak koleś 3 bieg zapioł to mnie odstawiał
Polerki na fotkach może niezaspecjalnie wyglądają ale ostatnio poprawiłem pastą Sonaxa do aluminium
Fotki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Na fotkach niema jeszcze kopniaka ponieważ niebyło jakoś okazji fotek zrobić


Ostatnio zmieniony 22 gru 2009, 14:16 przez kamil92x, łącznie zmieniany 3 razy

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 25 lut 2009, 21:56 
R.I.P. - w naszej pamięci [*]
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2008, 18:25
Posty: 4162
Lokalizacja: Górny Śląsk
Pojazd:
Nic dodać,nic ująć,Nie porysować i nie dać się złapać. :twisted: Fajny ten czerwony :cool:




_________________

Poznaj swój skuter zanim ON da się poznać :twisted:

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 25 lut 2009, 21:58 
*

Rejestracja: 25 lut 2009, 19:22
Posty: 60
Lokalizacja: Świdnik k.Lublina
Pojazd:
Nawet ok ale te osiągi to ci się chyba przyśniły może jeszcze napiszesz że są mierzone gps-em i wyprzedziłeś aeroxa na poziomie 4-race :lol:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 25 lut 2009, 22:08 
***

Rejestracja: 18 sie 2007, 6:50
Posty: 564
Lokalizacja: Husów/Łańcut
Pojazd:
Jak mam być szczery to będę osiągi 100km/h to na pewno nie ma ale 90/95 to może mieć :smile: ładny bo nowy i nie porysowany ;) Ale co ty zrobiłeś z tą rejestracją xD Dawaj ją na przekładnie ;)
Zapraszam do mnie ;)




_________________

Porting Silników 2T/4t, Składanie, Remonty. Dobre Ceny, Wykonanie na Wysokim Poziomie! tel.606550800




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 25 lut 2009, 22:12 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lut 2009, 14:44
Posty: 211
Lokalizacja: Radzymin
Pojazd:
adi94 pisze:
Nawet ok ale te osiągi to ci się chyba przyśniły może jeszcze napiszesz że są mierzone gps-em i wyprzedziłeś aeroxa na poziomie 4-race :lol:

Przyjedz i sprawdz jak jezdzi. V-max nie był mierzony gps`em ale jechałem z kumplem trasą to mówił ze 100 było jak leciałem obok niego a jak mierzył sobie gps`m to mu o 8km/h zawyzało czyli 92 leciałem a miałem wtedy tylko wydech
damian1322 pisze:
Ale co ty zrobiłeś z tą rejestracją xD Dawaj ją na przekładnie

Chciałbym ale ten filtr za duzy jest i troche niewidoczna blacha jest a stożka nie chce bo kiedys założyłem na próbe przejechałem z kilometr po mokrej ulicy i był juz ubrudzony i w ogóle jak gadałem z kolesiem to mówił zebym niepchał tu stożka bo trzeba czesto czyscic


Ostatnio zmieniony 25 lut 2009, 22:17 przez kamil92x, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 25 lut 2009, 22:13 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lut 2009, 10:58
Posty: 130
Pojazd:
Adi94 te osiągi to licznikowe raczej takze się nie czepiaj bo to spokojne do osiągnięcia jest.

Co do skuterka to fajny,podoba mi się malowanie. Jakieś jeszcze plany w mechanike czy już zostawiasz tak jak jest?




_________________

Peugeot Speedfight 2 70cc LC 2001r. - sprzedany!

STRONA SPEEDFIGHT.PL powraca pod nowym adresem:
www.speedfight.pl
Serdecznie zapraszam!!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 25 lut 2009, 22:20 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lut 2009, 14:44
Posty: 211
Lokalizacja: Radzymin
Pojazd:
Mechanicznie to fajerwerków raczej nie bedzie. Dzwon sie kolorowy porobił wiec pewnie wskoczy jakis S6 WCT i może sprzęgło.




_________________

>>Kymco Super 9 by kamil92x<<<




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 maja 2009, 16:26 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lut 2009, 14:44
Posty: 211
Lokalizacja: Radzymin
Pojazd:
Witam po dłuższej przerwie.
Ostatnio troche myslałem czy nie wstawić 70cc do kymco czy zostawic seryjny cyl i jednak padło na 70cc :mrgreen: Dziś kupiłem cylek PowerForca moze nie jest to jakiś rewelacyjny cyl ale jest. Cylek po szlifie, nowy tłok, pierscienie itp. Na dniach biore sie za wymiane (prawdopodobnie sroda)
Fotka zestawu:
Obrazek

Daje jeszcze kilka aktualniejszych fotek kymco:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 maja 2009, 16:38 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lut 2009, 10:09
Posty: 270
Lokalizacja: Krotoszyn wlkp
Pojazd:
No kymco fajne. Widzę tak samo palimy gumę. Jestem ciekaw jakie będą osiągi na tym cylu bo sam myślę taki kupić.




_________________

CUSTOM Piaggio NRG
zapraszam wszystkich
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=17308




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 maja 2009, 20:48 
Zbanowany

Rejestracja: 17 maja 2009, 20:35
Posty: 75
Pojazd:
S9 fajne mam taki sam kolor.

Mam pytanie. Jak wyjales tec caly plastyk od rejestracji na ktorym byla zamieszczona rejestracja ? Bo chce tez wyjac u siebie ale nie wiem jak ? Chyba jest jakos do ramy przykrecona ?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 maja 2009, 20:52 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lut 2009, 14:44
Posty: 211
Lokalizacja: Radzymin
Pojazd:
gumis-adam pisze:
Jestem ciekaw jakie będą osiągi na tym cylu bo sam myślę taki kupić.

Z tego co mówił mi koles co brałem od niego ten cyl to na next-r i multivarze i tym cylku podobno pod 110 podchodził ale jak bedzie to sie okaze jak sie załozy
Sbir pisze:
Mam pytanie. Jak wyjales tec caly plastyk od rejestracji na ktorym byla zamieszczona rejestracja ? Bo chce tez wyjac u siebie ale nie wiem jak ? Chyba jest jakos do ramy przykrecona ?

Chodzi Ci oo ten błotnik ? Jeśli tak to jest to przykręcone na 4 sruby dwie pod lampą i dwie za lampą.




_________________

>>Kymco Super 9 by kamil92x<<<




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 maja 2009, 20:53 
***

Rejestracja: 18 sie 2007, 6:50
Posty: 564
Lokalizacja: Husów/Łańcut
Pojazd:
No bardzo ładnie wygląda S9 ta kopka mi się zajebiście podoba nie wiem dlaczego ale jest super :D Palenie gumy typowe dla S9 bo strasznie rzuca przynajmniej jak ja się nachylę i docisnę to tył skacze ;/ Ocena to 9.9 bo i tak bym w stożek zainwestował :D Czyścisz co 3 dni pod gorącą wodą to chyba nie taki problem ;/ Jeśli chodzi o rejestrację napisz do mnie na GG to ci wytłumaczę jak to zrobić :P




_________________

Porting Silników 2T/4t, Składanie, Remonty. Dobre Ceny, Wykonanie na Wysokim Poziomie! tel.606550800




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 20 cze 2009, 10:09 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 maja 2009, 15:06
Posty: 30
Pojazd:
Piękne kymco.Pomyśl nad jakimś filtrem gąbkowym?Ile dałeś za cylek?Może pomyśl nad jakimś lepszym tłumikiem?




_________________

Obrazek
Stelaż, klatka i duża zębatka…
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 20 cze 2009, 10:23 
***

Rejestracja: 18 sie 2007, 6:50
Posty: 564
Lokalizacja: Husów/Łańcut
Pojazd:
hubertus9, w przypadku kymco najpierw trzeba pomyśleć nad wymianą gaźnika bo nie da się za bardzo stożka wyregulować ;/ jest możliwe że dochodzi do 110 ale przydał by się jeszcze moduł odblokowany, bo moje kymco na 50cc dochodzi do 10 tys obrotów i odcina ;/ Ale powinno być spoko na 70cc ;)




_________________

Porting Silników 2T/4t, Składanie, Remonty. Dobre Ceny, Wykonanie na Wysokim Poziomie! tel.606550800




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 20 cze 2009, 11:04 
Zbanowany

Rejestracja: 17 maja 2009, 20:35
Posty: 75
Pojazd:
damian1322 pisze:
hubertus9, w przypadku kymco najpierw trzeba pomyśleć nad wymianą gaźnika bo nie da się za bardzo stożka wyregulować ;/ jest możliwe że dochodzi do 110 ale przydał by się jeszcze moduł odblokowany, bo moje kymco na 50cc dochodzi do 10 tys obrotów i odcina ;/ Ale powinno być spoko na 70cc ;)



nie trzeba zadnego wiekszego gaźnika kupowac... wiem bo mam polini air box w S9.

odblokowana dysze mialem 92 wiec zalozylem 102, zalozylem polini air box'a i z poczatku cos z powietrzem bylo ze nie lapalo za bardzo wiec przekrecilem troszeczke srubke od powietrza w gaźniku i jest wszystko ok. bardzo dobrze sie sprawuje :) a czyszcze co jakis miesiac. mam juz okolo 5 miesiecy polini air boxa. bardzo polecam. ja kupilem 37mm zagiety o 30stopni.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 20 cze 2009, 11:31 
***

Rejestracja: 18 sie 2007, 6:50
Posty: 564
Lokalizacja: Husów/Łańcut
Pojazd:
No chyba że gdzieś dostałeś dysze 102 ;)




_________________

Porting Silników 2T/4t, Składanie, Remonty. Dobre Ceny, Wykonanie na Wysokim Poziomie! tel.606550800




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 20 cze 2009, 19:28 
Zbanowany

Rejestracja: 17 maja 2009, 20:35
Posty: 75
Pojazd:
na mielochu ;]




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 20 cze 2009, 20:04 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lut 2009, 14:44
Posty: 211
Lokalizacja: Radzymin
Pojazd:
Z racji ze sie ruch w temacie zrobił to juz napisze ze kymco ma juz wstawione 70cc przjechane na nim jest ok 140 kkilometrów dopiero. Czuć ze lepiej zbiera sie na tej 70 ale jeszcze gaźnik nie jest wyregulowany dobrze i mam swiece z krótkim gwintem a nie z długim bo z długim uległa zniszczeniu gdyż miała grube wejscie na fajke i myslałem ze sie odkręca taka nakładke i jest cienkie wejscie ale sie nie odkręcało :P




_________________

>>Kymco Super 9 by kamil92x<<<




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 19 lip 2009, 22:03 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lip 2009, 23:01
Posty: 67
Lokalizacja: Skwirzowa/Sandomierz
Pojazd:
Fajny S9, zobaczymy jakie bedą osiagi na cylku 70cc :)




_________________

Malowanie proszkowe, piaskowanie , spawanie aluminium :
malowanie-proszkowe-na-100-t374647.html GG:15629454




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 lip 2009, 10:32 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lut 2009, 14:44
Posty: 211
Lokalizacja: Radzymin
Pojazd:
Witam po dłuższej przerwie.
Kymco juz wmiare wyregulowane na stożku Polini AirBox na którego wymieniłem z użytkownikiem strus15.943. v-max jest w granicach 105km/h i super przyspieszenie. Na dniach ma przyjść błotnik nad tylne koło bo swój zgubiłem. Niby bez tego błotnika ładniej wygląda ale wszystko w koło mam uwalone teraz. Dziś jeszcze jade po żarówke na przód bo mi sie krótkie spaliły i jezdze na długich i w nocy gów... widać.
Fotki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Troche brudnawy jest ale deszcz padał w Sobote a potem była impreza :mrgreen: i niemiałem kiedy umyć




_________________

>>Kymco Super 9 by kamil92x<<<




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy