Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 11:07



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 19 cze 2018, 23:39 
*

Rejestracja: 05 kwie 2018, 18:44
Posty: 12
Pojazd:
Witam jeździłem sobie dzisiaj swoim roxem po części też regulując gaźnik, gdy wszystko już ustawiłem po rozpędzeniu się do ok 60km/h silnik zgasł i już nie chciał odpalić. Gdy dotoczyłem się do domu i podłączyłem roxa pod prostownik kręcił odpalał na 2 sekundy i znów gasł, odpalał gasł i tak przez 2 minuty. Gdy chwilę postał postanowiłem znów nim zakręcić i tu pojawił się problem, zaczął kręcić i nagle rozrusznik zwalniał jakby miał jakiś opór. Gdy odczekam chwilę, znów kręci przez 4-5 sek po czym traci siłę (można to porównać do sytuacji gdzie kręci się rozrusznikiem z akumulatora i po jakimś czasie akumulator się rozładowuje do samego końca) Lecz u mnie wyglądało to tak, że odpalałem go wcześniej z prostownika i kręcił równo bez żadnych problemów, pojawiło się to po nagłym zgaśnięciu. Dodam jeszcze, że gdy próbuje odpalić go z kopniaka to nie odpala, kopniak przestał odbijać z powrotem i też stało się to po tym gdy zgasł. Proszę o pomoc, co mogło się stać?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy