Dzisiaj jest 08 paź 2024, 5:38



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 20 maja 2014, 21:09 
*

Rejestracja: 25 kwie 2011, 17:35
Posty: 70
Pojazd:
witam. Mam yamahę dt 80 lc2. Nie ma blokad. Tak to wygląda: Wszystko seria, tylko tłok wymieniany. Gaźnik mikuni vm20, dysza 110. Na najlepszej regulacji, jaką udało mi się osiągnąć tak to wygląda:
Jak się odkręci manetkę do końca na postoju, to wejdzie na 9000 i dalej nie pójdzie. Jak się pobawi trochę manetką i dopiero wtedy odkręci do końca, to wejdzie do około 10500. Podczas jazdy tak to wygląda: Jak jadę na 1 biegu, to dobija do 8000 i przez 2 sekundy nie może pójść dalej. Po 2 sekundach jakby się odblokowywał i ciągnie do 10000, a następnie wydaje dźwięk jak na filmiku. Na innych biegach już nie może się przełamać i idzie dosyć słabo. V max to tylko 70 kmh. Kompresja 9,5 bar. Filtr czysty.

https://www.youtube.com/watch?v=45VZpKLssPk


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 21 maja 2014, 17:44 
*

Rejestracja: 20 maja 2014, 7:57
Posty: 88
Pojazd:
spróbuj na samym dyfuzoze jak mialem dt 80mx to mi sie wydech zaj.. i bylo jeszcze gorzej jak u ciebie ale nalalem troche ropy do dyfuzora i wydechu wypalilem go i hulala jak lala jak bys wypalał to nie lej benzyny bo rozsadzi dyfuzor.




_________________

jestem z tymi co chiny mają i o nie dbają a nie z tymi co orginały i na innych srają




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy