Dzisiaj jest 29 mar 2024, 1:16



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 04 wrz 2015, 10:45 
**

Rejestracja: 24 sie 2014, 23:36
Posty: 350
Pojazd: yamaha aerox
wic tak nabyłem tzr i mam problem ze skrzynia sprzegłem sam nie wiem. na odpalonym silniku ciężko wrzucić luz przeskakuje z 1 na 2 chyba ze sie nacisnie sprzegło wkreci na 6kk to wtedy wkakuje luz. przy wbijaniu np z 5 na 6 wrzucam bieg puszczam sprzegło a tam luz. kolejny problem to jade sobie np 90 zwalniam do tych 15 np to wrzucam sprzegło i zbijam po kolei biegi i przy zrzucaniou z 4 na 3 i z 3 na2 i na 1 to sa takie walniecia czasem az zgrzyty... wrzucam 1 trzymam sprzegło stoi obok moto i sam sobie powoli jedzie czyli ciagnie sprzegło. jak sie wrzuci 1 to słychac ze minimlanie obroty spadaja sprzeglo sie nie slizga jak to wyregulowac?? przy klamce starczy czy trzeba przy silniku czy trzeba rozbierac i przy dcisku sie bawic? i nie wiem jaki mam olej zalany w skrzyni moze tez byc to powodem? prosil bym o szybka odp boo nie chce zakatac sprzegla i skrzyni


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 17 sty 2023, 3:10 
*

Rejestracja: 14 sie 2015, 20:45
Posty: 8
Pojazd: Aprilia Mx 50
1.Nigdy nie zbijaj biegów bez międzygazu!
2.Sprawdź olej, może być zbyt gęsty albo za rzadki to zależy.
3.Spróbuj odkęcić pokrywę od sprzęgła i na niej wyregulować ale pamiętaj aby przed tym popuścić linka na klamce i przy silniku.


Ostatnio zmieniony 30 sty 2023, 21:01 przez Mattrack, łącznie zmieniany 1 raz
Spam reklama !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 18 sty 2023, 13:57 
*

Rejestracja: 18 sty 2023, 13:44
Posty: 1
Pojazd: Yamaha Tzr 50 2008r.
Witam mam taki przypadek wrzucam 1bieg na zgaszonym silniku z wciśnięta klamka sprzegla i jak przepchne motocykl to czuje opur nie ma luzu na biegu z wciśniętą klamka sprzegla. Sprzeglo Nowe tarczki przekładki nowevolej nowy motul 10w40. Jak odpalę motor wrzucę 1bieg z klamka sprzegla to mi gasnie czujnik stupki 100% sprawny. Odkręciłem prawy dekiel silnika i nie wiem jak poprawnie wyregulować sprzeglo na docisku ta śruba. Wcisnęłam klamkę sprzegla do końca i wkręciłem śrubę na koszu do oporu potem ja wykręciłem 1/4 obrotu i skontrowałem. Objawy takie same są wrzucam 1 z klamka sprzegla i mi gasnie. Na luzie ładnie chodzi. Nie mam już siły silnik po kapitalnym remacie. Pomożecie coś. Proszę już walczę z tym i nie daje rady. Napięcie jak poprawnie wyregulować sprzeglo na koszu i przy klamce. Silnik to am6 motocykl yamaha tzr 2008r. POMOCY.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy