Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 9:27



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 17 maja 2012, 19:50 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 maja 2010, 13:56
Posty: 90
Lokalizacja: Puławy
Pojazd:
Super sonic jak dla mnie no i kolorek to bajeczny on ma :D tak jak inni piszą jeśli malować to na ten sam :P podobają mi się takie nie duże skutery :twisted:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 30 maja 2012, 15:56 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 kwie 2011, 17:00
Posty: 9
Pojazd:
Ooo ktoś komentarz dał :P
Coś nowego..
Skuterem ciągle prykam , tylko leje paliwo . Bezawaryjnie oczywiści .
Jak będzie więcej chęci i kasy to się może za niego wezmę , ale nie wiem kiedy jeszcze :wink: :cry:




_________________

APRILIA SONIC :
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 01 cze 2012, 1:32 
**

Rejestracja: 16 gru 2010, 20:00
Posty: 215
Lokalizacja: Nidzica
Pojazd: Aprilia SR Aprilia Sonic
Widzę, że wszystko gra aż miło z tego co piszesz:) Polecałbym kupić sam nawet wariator jeżeli nie chcesz mieć pierdzącego głośnego sportowego wydechu. Wrzuciłem do siebie Malossi Multivara na przymiarkę jakiegoś zużytego i jest miazga naprawdę. Jeżeli masz opcję przełożenia chodź na chwilę polecam to uczynić, a potem od razu zamawiać wariator :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 01 cze 2012, 9:29 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 kwie 2011, 17:00
Posty: 9
Pojazd:
No zobaczy się , ogólnie tu już nie chciałem pakować w niego kasy , ale ciągnie mnie jakoś .
Dlatego też mało pisze jakie plany i wgl , bo nie wiem kiedy to wszystko zrobię :)
Ogólnie miałem 200zł na sqta teraz , szukałem tych popękanych plastików , ale nie znalazłem .
Tylko nowy był za 200zł , to lekka przesada i nie dam tyle za mały plasticzek :P
Mam nadzieję , że prace ruszą ,bo mam dużo do roboty . Klocki , te plastiki i takie tam pierdoły .
Zobaczymy jak to będzie ! :wink:
pzdr.




_________________

APRILIA SONIC :
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 01 cze 2012, 22:20 
**

Rejestracja: 16 gru 2010, 20:00
Posty: 215
Lokalizacja: Nidzica
Pojazd: Aprilia SR Aprilia Sonic
Niestety ciężko dostać jakikolwiek plastik do tego skutera i to jeszcze w dobrym stanie. Trzeba zdać się na siebie kupić żywicę, matę szpachlę i wojować bo innego wyjścia nie widzę niestety. Naprawdę polecam z tym wariem bo spalanie praktycznie nie wzrośnie, wręcz niezauważalnie większe, a elastyczność i moc skutera znacznie wzrasta. :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy