Dzisiaj jest 03 lip 2024, 8:36



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 18 lut 2013, 14:56 
*

Rejestracja: 16 lip 2011, 19:36
Posty: 23
Lokalizacja: Białystok
Pojazd:
Mimo że mam 194 cm wzrostu , mam Aprille SR 50 Racing na gaźniku i silnik produkcji Minerali :cool: z 1999 roku. Kupiłem za 2300 i wizualnie jest na 5+ (kolor czerwony wyblekł , nie chcę płacić za malowanie 300 zł więc sam pomaluje na wiosnę a narazie czyszczę mleczkiem do lakieru o takim kolorze).

Mam 8600 przebiegu, dużo nie śmigam, ale musiałem wymienić dużo części, ogólnie 1200 zł. Teraz jest super, silnik i komponenty ładnie i lepiej pracują , vmax 90 tylko dlatego że wydech seria bo wydawać 500 zł nie chce mi się ale mam nadzieję że kupię okazyjcnie do 300 zł używany (szukam) i vmax przekroczy 100 km/h.
Polecam SR, przed 2000 rokiem bo potem silnik Morini chyba i wtrysk i inny wygląd (elek.licznik i jeden kluczyk do stacyjki i bagażnika).

pozdrawiam


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 18 lut 2013, 15:10 
Zbanowany

Rejestracja: 16 cze 2012, 8:46
Posty: 417
Lokalizacja: Biała Podlaska
Pojazd:
wydech możesz znaleźć nawet za 200zł ;)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 lut 2013, 16:02 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2011, 18:27
Posty: 154
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Pojazd:

Ostrzeżenia: 1
Ja ci powiem tak.. Bierz to co ci bardziej sie podoba byle było na gaźniku i miało silnik minarelli lub p/g Ludzie proponowali mi wiele skuterów np; runnerke, spedfighta2, sr i aeroxa Osobiście zawsze chciałem roxa wiec i na niego padł wybór, nie żałuje do dziś i wgl tutaj cytat: "rox to najlepszy na sfiecie skuter i karzdy hce go miec bo to jest yamaha a nie jakies fłoskie gufno!!! Roxy gurom!!!"




_________________

Obrazek


Ostatnio zmieniony 18 lut 2013, 16:31 przez Cinelous, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy