Dzisiaj jest 21 wrz 2024, 4:21



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 12 sty 2012, 18:04 
***

Rejestracja: 27 mar 2011, 17:00
Posty: 629
Pojazd:
Szpyra.SR70,
Cytuj:
Chodzi mi o folie do zmiany koloru nadwozia, nie żaden pseudo carbon


Pierwszy raz o takim czymś słyszę?. Znam tylko folie carbon, sticker boomb, i folie do crossów. Lepszy byłby nowy kolorek, folia nie odda pełni i blasku lakieru. Sam mam teraz nowo pomalowaną sr, na kameleon :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:




_________________

Obrazek


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 12 sty 2012, 18:17 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lis 2010, 6:24
Posty: 23
Lokalizacja: Komarówka Podlaska
Pojazd:
Oskar. niektóre folie naprawde ładnie wyglądają. Wiadomo ,że nie będzie 100% to samo co lakier.

Szpyra.SR70 jak coś pisz na gg 3790304 w sprawie tej folii.




_________________

Sr70 S6Racing STUNT&SHINE KLIK
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 12 sty 2012, 19:32 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2010, 17:23
Posty: 22
Lokalizacja: Legionowo
Pojazd:
Folia jest dla mnie rozsądniejszym wyjściem niż lakier, mimo iż nie wygląda tak idealnie. Jest tańsza, łatwiej okleić niż polakierować, a po glebie przycierce czy czymkolwiek, jeśli plastiki są oklejone, dokupuje folii, zrywam tą przytartą, wyrównuje przycierke, naklejam nową folie i nie ma śladu, znacznie łatwiej taniej i szybciej niż lakier :) Myśle ze moze czarny mat fajnie by wyglądał :)




_________________

CAŁA APRILIA sR NA CZESCI, MINARELLI LC TARCZA RACING FULL OPTYKA PISAC PISAC PISAC !

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=301069




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 12 sty 2012, 20:53 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lip 2011, 15:50
Posty: 1137
Pojazd: Hrr/Ninja 250r
Heh no zostało 22h aukcji co do tego obklejania to całkiem fajny pomysł tylko kolor czarny mat jakoś średnio mi się widzi a tak wgl co do malowania no to czarna perła czy nawet ten mat nie jest drogim kolorem w porównaniu do jakichś np candy mógłbyś zakupić taką farbę samemu przygotować plastiki do malowania itp, a już przygotowane oddać komuś kto umie malować za nie wielkie pieniądze np jakiemuś znajomemu . On pomalował by Ci wszystkie plastiki na ten czarny, a ty np drobne elementy w jakiś kolor lub w stickerbomb, a co do oklejania tą folią to taka sama zasada jak i stickerbomb kiedyś oglądałem w tv chyba na Discovery albo na Tvn Turbo jak oklejali maskę samochodu no to nałożyli tą folię delikatnie naciągneli i suszarką taką specjalną tak częściowo ale najważniejsze to jest coś o wyglądzie wycieraczki takiej wiesz do lodu z szyb i śniegu takie coś podobne i wiesz to chyba gumowe jest żeby to tak ładnie uformować, a jak już było prawie skończone to wycieli to co wystawało i powykańczali ładnie no i oczywiście przed tym zbiegiem trzeba odtłuścić itp na youtube masz dużo filmików jak to obklejają wpisz sobie np "oklejanie folią"


Ostatnio zmieniony 12 sty 2012, 20:56 przez klarok, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 12 sty 2012, 21:02 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sie 2011, 22:56
Posty: 32
Lokalizacja: okolice Łodzi
Pojazd: Renault Megane 1.4
Sr kozak az Ci zazdroszcze jej ! :) wpadaj do mnie :)




_________________

KLIK --->AKTUALNE ZDJ SR ZAPRASZAM 2011 - 2014<--- KLIK




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 13 sty 2012, 18:22 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2010, 17:23
Posty: 22
Lokalizacja: Legionowo
Pojazd:
Sr stoi i czeka, a ja nadal myśle, lakier czy folia ... Ale nie tylko. Myśle czy rzeźbic coś w szpachli. Z jednej strony można coś fajnego tak zrobić z sr ( wkleić w czasze lampe revo, scalić te boczne wloty itp ), ale z drugiej, mając zamontowane tyle part'sów do optyki, czy nie zepsułoby to efektu ? :/ Jak uważacie ? Tylko coś takiego wyszpachlowanego juz tylko pod lakier a nie folie .




_________________

CAŁA APRILIA sR NA CZESCI, MINARELLI LC TARCZA RACING FULL OPTYKA PISAC PISAC PISAC !

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=301069




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 13 sty 2012, 18:27 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lip 2011, 15:50
Posty: 1137
Pojazd: Hrr/Ninja 250r
Według mnie powinno zostać tak jak jest i nie robić żadnych Bad look'ów ani wlotów wg mnie zostaw tak jak jest i pomaluj ją lakierem co do kolorów to ładnie by wyglądało czarna perła z czerwonymi takimi krwistymi dodatkami . Można też odnowić ten lakier co teraz jest bo bardzo ładnie się prezentuje tylko po prostu ładnie to pomalować . Można by tez niebieski z palety subaru połączony z białym lub czarnym zależy już od Ciebie tylko nie maluj matem ;>




_________________

Hary ! :
viewtopic.php?t=226138&postdays=0&postorder=asc&start=0

Ninja ! :

kawasaki-ninja-250r-technicznie-sprawna-sesja-t369596.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 13 sty 2012, 18:58 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2010, 17:23
Posty: 22
Lokalizacja: Legionowo
Pojazd:
Czarno - czerwoną sr już miałem, moja poprzednia SR była :)

@Edit: Tak wyglądała gdy była czarna z czerwonymi elementami :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek




_________________

CAŁA APRILIA sR NA CZESCI, MINARELLI LC TARCZA RACING FULL OPTYKA PISAC PISAC PISAC !

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=301069


Ostatnio zmieniony 13 sty 2012, 20:11 przez Szpyra.SR70, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 sty 2012, 23:24 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lis 2011, 21:24
Posty: 11
Lokalizacja: Radomsko
Pojazd:
Nom fajna apka.:D A wydech konkretna sprawa:P




_________________

Zapraszam do projectu Aprilia Sr

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?p ... 66#1497710


Jezdze wolno i nisko, jak mowi pismo. I olać wszystko.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 sty 2012, 20:48 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 gru 2010, 13:49
Posty: 1819
Lokalizacja: Nowy Sącz
Pojazd: Aprilia sr
No ładna ta apka . Bez tych naklejek fajnie wygląda . Wpadnij do mojej apki .




_________________

http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=119616 ------> MOJA APKA ;)..full sport full optyk xd ...skomentuj odwdzięczę się tym samym

Polerowanie aluminium gg 23094870




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 17 sty 2012, 17:12 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2010, 17:23
Posty: 22
Lokalizacja: Legionowo
Pojazd:
Ma ktoś na sprzedaż jakiś cylek 70cc ? Może być nawet do szlifu :P Klasa Sport, no ewentualnie racing :P




_________________

CAŁA APRILIA sR NA CZESCI, MINARELLI LC TARCZA RACING FULL OPTYKA PISAC PISAC PISAC !

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=301069




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 17 sty 2012, 18:37 
***

Rejestracja: 27 mar 2011, 17:00
Posty: 629
Pojazd:
Szpyra.SR70, Poszukaj stage6 stretrace i możesz zrobić w nim porting i mieć "mocniejszego sporta" - sport pro. Lub szukać czegoś pollini for race lu top Performance Due-Plus 70. Jedynie w nich zrobisz szlifa




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 17 sty 2012, 19:15 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2010, 17:23
Posty: 22
Lokalizacja: Legionowo
Pojazd:
Tak wiem, Ale problem w znalezieniu czegoś w rozsądnej cenie :) Ogółem zaczynam poważnie myśleć nad jakims taiwańskim 70cc, troche popracowac nad boost portem, płukami no i oknem wydechowym, i najlepiej od góry zamknąć to tą głowicą od malossi 50cc. To mogło by całkiem miło chodzić :)




_________________

CAŁA APRILIA sR NA CZESCI, MINARELLI LC TARCZA RACING FULL OPTYKA PISAC PISAC PISAC !

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=301069




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 sty 2012, 6:19 
***

Rejestracja: 27 mar 2011, 17:00
Posty: 629
Pojazd:
Szpyra.SR70, Tylko do cylka taiwan/wietnam. Musiał byś od razu zakupić nowy tłok jakiegoś meteora. Bo te ze zestawu to kompletne padło :(




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 sty 2012, 10:55 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lut 2011, 20:21
Posty: 614
Lokalizacja: PTB
Pojazd:
Ładna apka ale trochę doj****na :( Miejmy nadzieje że to ogarniesz :O




_________________

"Scooter tuning is my lifestyle"

Moja SR----> Komentuj http://forum.mieloch.pl/davidssp-aprilia-sr-50-07-optyk-tuning-t285897-480.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 sty 2012, 11:11 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2010, 17:23
Posty: 22
Lokalizacja: Legionowo
Pojazd:
Chce ogarnąć, ale na chwile obecną funduszy brak :/ Chce polakierować ją zmienić cyl i gaźnik, i będzie już na prawdę dobrze :) Silnik w zasadzie jest gotowy na 70cc sport, jest wał motoforce, jest wydech top performances nardo, napęd też jest zrobiony, brak cylka i gaźnika :) Z optyką problem tkwi w kiepsko położonym lakierze, są odpryski, przebija miejscami stary kolor, na krawędziach w ogole nie trzyma się nowy lakier, do tego mój lekki szlif na prawej stronie :< Troche szpachli żeby wyrównać głębokie rysy, nowy lakier i będzie piękna :) I przydało by się mostek pomalować - był skracany i carbonowa jest tlyko ta częśc trzymająca kiere od góry, dół jest po prostu metalowy, ale pomalowany na czarno już by jakoś wyglądał wg mnie :P




_________________

CAŁA APRILIA sR NA CZESCI, MINARELLI LC TARCZA RACING FULL OPTYKA PISAC PISAC PISAC !

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=301069




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 16 lut 2012, 11:56 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2010, 17:23
Posty: 22
Lokalizacja: Legionowo
Pojazd:
Cześć ! :) Dawno nic nie pisałem, a szykuje się UP :) Na sezon 2012 wjeżdża 70cc, firmowe, nie chinszczyzna :) Jest już namierzony, kasa w dużej części już jest :) Tak więc aktualny cyl - seria oryginał minarelli z powiększonym wydechem - jest na sprzedaż :) Jak będzie już cyl, będę szukał gaźnika :) Sr na razie stoi sobie, i czeka :)) co do lakierowania, tym zajme sie po silniku, wygląd to rzecz drugorzędna, najpierw osiągi :) Niestety, nie mam żadnych nowych fotek skutera :/




_________________

CAŁA APRILIA sR NA CZESCI, MINARELLI LC TARCZA RACING FULL OPTYKA PISAC PISAC PISAC !

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=301069




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 maja 2012, 18:05 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lip 2011, 15:50
Posty: 1137
Pojazd: Hrr/Ninja 250r
Sory, za odkop wiem, że należy mi się Złoty Szpadel, ale pomijając to jestem Szpyra.SR70, ciekaw co się dzieje u Aprilii bo widzę, że Sr chyba nie sprzedałeś, po twoim ostatnim poście można wywnioskować, że masz plany, na forum też siedzisz bo sprawdziłem ostatnią twoją obecność, a temat stoi i wieje pustkami. Pochwal się co tam u Apki !




_________________

Hary ! :
viewtopic.php?t=226138&postdays=0&postorder=asc&start=0

Ninja ! :

kawasaki-ninja-250r-technicznie-sprawna-sesja-t369596.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 02 wrz 2012, 12:52 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2010, 17:23
Posty: 22
Lokalizacja: Legionowo
Pojazd:
Hej ! Dawno nie pisąłem ale nie wiele sie działo wiec nie było o czym, dopiero teraz coś się ruszy :) Ostatnio SR dostała tlyko nowe obicie kanapy ( nie ma juz tej wielkiej dziury .. :P ), i cylinder - Polini 70cc for race :) Trafił się w dobrej cenie niedawnoWie ktoś moze jak wygląda temat tych chińskich gaźników 21mm ? Nadaje sie to na coś czy lepiej nie zawracać sobie tym głowy i dać dellorto nawet 17.5 ? :) a tu pare fotek żeby nie było :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek




_________________

CAŁA APRILIA sR NA CZESCI, MINARELLI LC TARCZA RACING FULL OPTYKA PISAC PISAC PISAC !

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=301069


Ostatnio zmieniony 08 lis 2012, 18:15 przez Szpyra.SR70, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 02 wrz 2012, 12:55 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 paź 2011, 15:02
Posty: 8
Lokalizacja: Siedlce
Pojazd:
no apka ładna :)
ale malowanie koniecznie popraw :)




_________________

BMW E36 by MlOdY_SR !
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t ... sc&start=0
NIE POMAGAM NA GG OD TEGO JEST FORUM!!!! MASZ SPRAWE PISZ PW A NIE NA GG!!!!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy