Dzisiaj jest 23 paź 2024, 22:15



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 26 sty 2014, 21:08 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2012, 15:06
Posty: 120
Lokalizacja: Polanka Wielka
Pojazd:
Ello, kupiłem boostera bez cylindra, więc zamówiłem cylinder TEC ECO, założyłem wszystko ok odpaliłem, i chodził na wolnych obrotach bez problemu lekkie przy gazowania wszystko ok. Nie jeździłem ponieważ nie ma pogody tylko małe przejazdy po podwórku. Na drugi dzień tak samo wszystko ok. Na trzeci dzień bwska na chwile łapała i gasła, przeczyściłem gaźnik (dysza 90 iglica na środku stożek) poskładałem i znowu to samo. mam drugi gaźnik wyczyściłem go dokładnie i wygotowałem, dysza orginalna i orginalny filtr więc mówie wszystko będzie śmigać. Zakładam a to dalej to samo cały czas jakby bez paliwa (podwyższone obroty tak jakby brakowąło jej paliwa). Teraz przy śrubce od powietrza wkręconej na maxa odpala i do dyspozycji jest ok 1/4 gazu i gaśnie. No to przeczyszczę gaźnik, dalej to samo, pracuje tak jakby nie dostawała paliwa ale to niemożliwe kranik i pływak sprawny. Nie mam już siły, membranki przy składaniu były w b dobrej kondycji. Wymieniłem także wężyki paliwowy i podciśnienia. Jak postoi tak z 1min to zaraz po odpaleniu na 2 sek wkręca się na ok pół manetki gazu normalnie potem gaśnie. HELP!!!!

Jutro naleje do butelki benzyny i bezpośrednio do gaźnika wężykiem podłącze i zobaczymy ;/




_________________



adi888881 pisze:
zrób tak jak mówi Krzysiek535, ;)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 26 sty 2014, 21:36 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 gru 2012, 20:52
Posty: 206
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa
Pojazd:
sprawdz kranik czy puszcza paliwo od kiegy gotuje sie gaźniki ? :shock: przeczyść i przedmuchaj dysze




_________________

Ałeroks
Speedfight




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 26 sty 2014, 22:17 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2013, 16:25
Posty: 1934
Lokalizacja: Morąg
Pojazd: Junak 305
Gotowanie gaźnika to taki sposób na czyszczenie. Choć pewnie większość jak je gotuje to wszystko (ssanie aut, pływak) a później że nie działa.




_________________

Longjia Exactly 2008r. next Generic Trigger 2007r. now Junak 305 2016r.

ObrazekJunak 305 by Nikodem
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Where I am?

Facebook

Youtube




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 26 sty 2014, 22:35 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2012, 15:06
Posty: 120
Lokalizacja: Polanka Wielka
Pojazd:
nie no rozebrałem cały gaźnik ssanie pływak itp, że sama skorupa gaźnika tylko się gotowała, kranik sprawdziłem i jest sprawny :/




_________________



adi888881 pisze:
zrób tak jak mówi Krzysiek535, ;)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy